Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Не разбрах точно определени филми ли търсиш или просто някои филми само и само да са тип Приказка?

 

Chronicles of Narnia

Pan's Labyrinth

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima edno film4e nzm koq god e sled 2000 mislq 4e e stava6e duma za edni majoretki i ednata se izmesti v drug rad be6e se zaklela da ne e majoretka ama v posledstvie stana v novoto si u4ili6te i bqha na nqkakvo sastezanie i Rihanna trqbva6e da si izbere ediniq otbor da u4astva v klipa i pon de replay nqkoi ako moje da mi kaje zaglavie 6te sam mn blagodarna :)

Link to comment
Share on other sites

Като малък бях гледал някакъв филм, в който ставаше въпрос за няква жива кукла дето трепеше хора, ама не съм сигурен дали не беше сериал, щото ако не ме лъже паметта, гледах 2 или 3 части от него :unsure: Някой да знае как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Като малък бях гледал някакъв филм, в който ставаше въпрос за няква жива кукла дето трепеше хора, ама не съм сигурен дали не беше сериал, щото ако не ме лъже паметта, гледах 2 или 3 части от него :unsure: Някой да знае как се казва?

Да не е:

Child's Play (1988)

Child's Play 2 (1990)

Child's Play 3: Look Who's Stalking (1991)

Child's Play 4: Bride of Chucky (1998)

Child's Play 5: Seed of Chucky (2004)

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше този българси филм, където двама тръгват от едно село по пътя и със себе си са взели лампи, кокошки - всичко каето имат? Цялото действие се развива на пътя. Опитват се да спрат някои на автостоп. Към края срещат един с мотор, който твърди, че някъв го гони за да му даде пари. Май единия от тея на пътя беше Павел Попандов.

Link to comment
Share on other sites

На времето гледах един филм беше много смешна комедия, май е от 97 някъде и се казваше "Джо Парцала",но това до колкото си спомням му беше българският превод.На англииски не го намерих,но знам че в него главният герой е онзи пич Денис от сериала "Само за снимка".Ако някой се сеща да казва :)

Link to comment
Share on other sites

На времето гледах един филм беше много смешна комедия, май е от 97 някъде и се казваше "Джо Парцала",но това до колкото си спомням му беше българският превод.На англииски не го намерих,но знам че в него главният герой е онзи пич Денис от сериала "Само за снимка".Ако някой се сеща да казва :)

 

Joe Dirt

 

Как се казваше този българси филм, където двама тръгват от едно село по пътя и със себе си са взели лампи, кокошки - всичко каето имат? Цялото действие се развива на пътя. Опитват се да спрат някои на автостоп. Към края срещат един с мотор, който твърди, че някъв го гони за да му даде пари. Май единия от тея на пътя беше Павел Попандов.

 

Не съм сигурна, но мисля, че е "Щурец в ухото"

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Аве хора имаше един филм за някакъв астероид, който атакуваше земята.... някой знае ли как се казва ??? Моля ви помогнете :(

http://www.wrzru.com/movies/info.php?id=75

Това?

Link to comment
Share on other sites

търся филма "Всяко зло за добро" който го даваха във събота по БТВ от 22:30 но не го знам на английски

Edited by danio
Link to comment
Share on other sites

търся филма "Всяко зло за добро" който го даваха във събота по БТВ от 22:30 но не го знам на английски

For Richer or Poorer (1997) - Всяко зло за добро

 

Давам ти инфо от IMDb, защото при нас не го намерих, гледал съм го, не знам обаче от къде съм го дърпал. Весело филмче. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами хора те филмите с мотори се броят на пръсти.Та става въпрос за един филм с пистарки.Не е Biker BoyZ .Помня,че пак имаше пистови мотори,но нииищичко от сюжета.Ако някой се сеща такъв филм да дава заглавия :)

Link to comment
Share on other sites

Ами хора те филмите с мотори се броят на пръсти.Та става въпрос за един филм с пистарки.Не е Biker BoyZ .Помня,че пак имаше пистови мотори,но нииищичко от сюжета.Ако някой се сеща такъв филм да дава заглавия :)

Torque (2004)

Link to comment
Share on other sites

Един филма за книга - наръчник на професионалния килър. Американски филм. Някакъв откачалник трепал хора. Оказало се, че бил вдъхновен от някаква книга наръчник на професионалния килър. А впоследствие близките на убитите взеха да съдят издателя на тази книга. И накрая работата стигна до Върховния Съд на САЩ, който реши да забрани книгата.

Та как се казаваше тоя филм?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има един нов филм с Дженифър Анистън, който рекламираха скоро по една от телевизиите. Мисля, че е комедия, я която участваше още един известен актьор, но сега не мога да се сетя за името му. Някой ако се сеща да даде жокер :D

Link to comment
Share on other sites

Има един нов филм с Дженифър Анистън, който рекламираха скоро по една от телевизиите. Мисля, че е комедия, я която участваше още един известен актьор, но сега не мога да се сетя за името му. Някой ако се сеща да даде жокер :D

The Brake Up (2006)

Не знам дали са го рекламирали скоро , но само за това се сетих

Link to comment
Share on other sites

Уфф... една приятелка ме пита за един филм , който почва как в стаята на някъв тип пораства розово цвете с х*й. Той го бара и цветето се изпразва на стената. После кучето го облизва от стената и много му се до*б*ло. След тва пича слага в кафето на родителите си и на тях им се до*б*ло... СЛед тва го слагал и в пунша и така нататъка... Филма е бил даван по някаква немска телевизия преди време... ако някой случайно е чувал за него да сподели...

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...