Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Здравейте! Търся един филм от няколко години, но така и не успявам да го намеря. Става въпрос за едно момче, което заминава за ексурзия мисля, но на летището го объркват със таен агент, който пък е убит малко по-рано ако не се лъжа. Спомням си че колата му беше Ferrari. F-40 ако не се лъжа беше модела въоръжен до зъби с картечници и т.н. Спомням си че на магисталата една мацка го застигна и той докато се чудеше как да отвори стъклото пуска някви щитове ракети взриви няква колиба и по погрешка някви зад него които искаха да го убия. Ами това се сещам гледал съм го отдавна по Канал 1 беше буря и прекъсваше сигнала, но ми направи голямо впечатлени! Ако някой може да ми помогне ще съм му адски благодарен!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zdraveite, tursq edin film koito hvanah po nqkoq ot nacionalnite televizii na skoro, mislq 4e be6e po kanal 1, ta vyv filma stava6e vupros za edin geni za vremeto si koito po profesiq mislq 4e be6e radio injener i izmami tam nqkva ruskata mafiq kato im prodade u6 priemnci koito hva6tat nai razli4ni programi no fakti4eski polzva6e radio razpraskvatel s video i gi metna s mnogo pari. Sled tova izbqga v nqkav grad i si vze hotel i be6e montiral skriti kameri da snima ivzesni li4nosti kak izneverqvat i da gi iznudva. I policiqta ne moje6e da go hvani poneje e genialen. Filma e ruski i go gledah ne pomnq koga no be6e prez avgust.

Ako nqkoi se se6ta kak se kazva da pi6e 6te sum mu adski blagodaren. Syjelqvam za shlokavicata no tuk nqmam flex type i za tva :)

BLAGODARQ PREDVARITELNO!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Здравейте! Търся един филм от няколко години, но така и не успявам да го намеря. Става въпрос за едно момче, което заминава за ексурзия мисля, но на летището го объркват със таен агент, който пък е убит малко по-рано ако не се лъжа. Спомням си че колата му беше Ferrari. F-40 ако не се лъжа беше модела въоръжен до зъби с картечници и т.н. Спомням си че на магисталата една мацка го застигна и той докато се чудеше как да отвори стъклото пуска някви щитове ракети взриви няква колиба и по погрешка някви зад него които искаха да го убия. Ами това се сещам гледал съм го отдавна по Канал 1 беше буря и прекъсваше сигнала, но ми направи голямо впечатлени! Ако някой може да ми помогне ще съм му адски благодарен!!!

Аре бе хора никой ли не се сеща? :S :S

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!Търся филм с Nicolas Cage, мисля че се казва "Гласа на Виатара", не съм сигурен.Не мога да го открия под оригиналното име?Някой знае ли го?Ще съм му много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!Търся филм с Nicolas Cage, мисля че се казва "Гласа на Виатара", не съм сигурен.Не мога да го открия под оригиналното име?Някой знае ли го?Ще съм му много благодарен!

всичките му филми тук

http://imdb.com/name/nm0000115/

Link to comment
Share on other sites

всичките му филми тук

http://imdb.com/name/nm0000115/

Знам, че са там, както казах не го намирам..Ако някой може да помогне...с името на английски..??

 

Edit: Намерих го! :)

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз не търся някъв определен филм . Просто някой ако се сеща за игрален филм подобие на "Green STReet HOOligans" да каже , че ми се гледа някакъв филм с такъв сюжет. Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся един филм от няколко години, но така и не успявам да го намеря. Става въпрос за едно момче, което заминава за ексурзия мисля, но на летището го объркват със таен агент, който пък е убит малко по-рано ако не се лъжа. Спомням си че колата му беше Ferrari. F-40 ако не се лъжа беше модела въоръжен до зъби с картечници и т.н. Спомням си че на магисталата една мацка го застигна и той докато се чудеше как да отвори стъклото пуска някви щитове ракети взриви няква колиба и по погрешка някви зад него които искаха да го убия. Ами това се сещам гледал съм го отдавна по Канал 1 беше буря и прекъсваше сигнала, но ми направи голямо впечатлени! Ако някой може да ми помогне ще съм му адски благодарен!!!

 

И аз го търся много този филм имах го на видео касета, но вече не!

Колата не беше Ферари, а Лотус, но както и да е в превода от касетата заглавието се превеждаше "Тин ейжън", но превода беше скапан и все си мисля, че е "Тинейджър"

Ако го намериш драсни ми едно лично ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся филма "Ловки ръце",обаче нз как точно е оригиналното заглавие.Някой може ли да помогне със линк към ЗАМУНДАТА примерно.Филма е със Сталоун и се разправя за мушеници с карти.

Link to comment
Share on other sites

Вчера се сетих за един филм, но нито знам кой участва, нито името на самия филм. Лек спомен имам, че главният герой беше пожарникар или нещо такова и един ден някой му звънна по телефона и беше той или сина му, който се обаждаше от бъдещето и го предупреждаваше за опасности. Пак казвам, не съм сигурен, имам блед спомен от трейлър и ако някой е гледал филма, бих се зарадвал да посели заглавието му.

Link to comment
Share on other sites

Издирвам един доста стар български филм - "Шибил"

 

В главните роли:

Петър Слабаков - Шибил

Доротея Тончева - Рада

Година: 1968

Режисьор: Захари Жандов

Мисля, че е на "Бояна"...Ако някой може да помогне - да се обади.

Link to comment
Share on other sites

Издирвам един доста стар български филм - "Шибил"

 

В главните роли:

Петър Слабаков - Шибил

Доротея Тончева - Рада

Година: 1968

Режисьор: Захари Жандов

Мисля, че е на "Бояна"...Ако някой може да помогне - да се обади.

http://4storing.com/n5ya3/Shibil.avi.html

Link to comment
Share on other sites

И аз го търся много този филм имах го на видео касета, но вече не!

Колата не беше Ферари, а Лотус, но както и да е в превода от касетата заглавието се превеждаше "Тин ейжън", но превода беше скапан и все си мисля, че е "Тинейджър"

Ако го намериш драсни ми едно лично ;)

If Looks Could Kill.

 

 

Sothbiss, мисля, че е това - Frequency.

Link to comment
Share on other sites

If Looks Could Kill.

Sothbiss, мисля, че е това - Frequency.

Не мога да кажа дали точно това е филма, защото просто никъде не мога да намеря нищо за него. Просто нищо... Във главните торент сайтове гледах и го няма. Във www.demonoid.com гледах, но и там го няма. В Google няма никаква картинка от филм освен корицата, във YouTube нима нищо от филма. Все едно е потънал в дън земя. Да има някой идея къде мога да го намеря?

 

Edit: Това е филма, намерих му трейлъра. Остава само да разбера от къде да го сваля...

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Търся филма "Скрити козове".Даваха го по ТВ7 но го спряха защото явно не са закупили другите серии.Ако може някой да ми помогне. :rolleyes:

Wild Card

 

Други серии няма. Само 2 сезона са.

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

В четвъртък вечерта от 00:00 часа гледах филм по БТВ, който се казваше "Корави момчета" и много ми хареса, но явно превода му на английски не е Hard boys, тъй като доста се рових по imdb.com, но намерих някакви други, които нямат нищо общо с това, което търся. Та ако някой знае как се казва въпросният филм на английски ще съм му благодарен, ако сподели. :)

Link to comment
Share on other sites

В четвъртък вечерта от 00:00 часа гледах филм по БТВ, който се казваше "Корави момчета" и много ми хареса, но явно превода му на английски не е Hard boys, тъй като доста се рових по imdb.com, но намерих някакви други, които нямат нищо общо с това, което търся. Та ако някой знае как се казва въпросният филм на английски ще съм му благодарен, ако сподели. :)

http://btv.bg/movies/?film=2032

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...