Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не мога да кажа дали точно това е филма, защото просто никъде не мога да намеря нищо за него. Просто нищо... Във главните торент сайтове гледах и го няма. Във www.demonoid.com гледах, но и там го няма. В Google няма никаква картинка от филм освен корицата, във YouTube нима нищо от филма. Все едно е потънал в дън земя. Да има някой идея къде мога да го намеря?

 

Edit: Това е филма, намерих му трейлъра. Остава само да разбера от къде да го сваля...

 

Намери ли го?

Link to comment
Share on other sites

Намери ли го?

Оххх споко не съм забраил мн ми се гледа филмчето, въпреки, че след като видях трейлъра разбрах, че няма да ме накефи така както тогава, но все пак тряя се гледа. Проверих по Zamunda и Arena, но нищо. Гледах в един чуйд сайт - Demonoid, ама и там няя. Ся пусна request в Zamunda и чакам. Тук няя смисъл да пускам request, защото знма, че никой няя ми го намери. Млад е още тракера и няма такива доббри ъплоудъри като в Zamunda и Arena за съжяление... Такаче чакаме и това е. Единственото, което можеш да направиш е и ти да пуснеш request за същия филм или да си дадеш гласа за моя...

Link to comment
Share on other sites

Walking Tall (2004) <- Този търся със скалата ,мерси!А и защо като свалям доом има 1 сийдър ама не се сваля :(

 

Walking Tall (2004) <- Този търся със скалата ,мерси!А и защо като свалям доом има 1 сийдър ама не се сваля :(

Edited by Chelsea FC
Link to comment
Share on other sites

Търся един руски филм. Казва се "Ловът на мечката в зимен период". Ако някой може да ми каже истинското име, понеже немога да го намеря из торент сайтовете.

Link to comment
Share on other sites

tursq edin film deto mai se kazvashe "razroshitelq" ma ne sam sigoren edin tip beshe zamrazen v nqkva kamera i go sabudiha sled nogo godini da spre edin prestupnik nz :confused

 

mai beshe s toq artist koito igrae rambo ma nesam sigoren ako nqkoi predpolaga kak moje da se kazva sha sum noo blagodaren .

 

MOD. EDIT

 

Младото поколение всички ли са толкова зле с правописа или само при нас такива се регват :(

Мишленце, прочети Правилата на Форума тук, а също така тази тема - тук.

Link to comment
Share on other sites

tursq edin film deto mai se kazvashe "razroshitelq" ma ne sam sigoren edin tip beshe zamrazen v nqkva kamera i go sabudiha sled nogo godini da spre edin prestupnik nz :confused

 

 

mai beshe s toq artist koito igrae rambo ma nesam sigoren ako nqkoi predpolaga kak moje da se kazva sha sum noo blagodaren .

 

Demolition Man

Link to comment
Share on other sites

Не, не е този :( Главния актьор беше млад. Сега се сещам, че във филма описваха как от един модел танк - нисък, бърз танк за да отговаря на разни изисквания го направиха висок, с тънка броня, вместо оръжия за защита, понеже не остана място за тях(искаха и хора да пренася) даже направиха амбраурзуи, от които войниците вътре да стрелят :)). В края на филма се събраха сума народ да видят новия танк и този младия проверяващ, след като тегли една реч напълниха танка с нафта, стреляха в него и доста ефектно се взриви.

Филма се казва The Pentagon wars. Сега ако някой го намери за сваляне (торентче,фтп) ще е супер.

Link to comment
Share on other sites

awe mom4eta ima edin film s kuba guding juniqr deto e na edin korab i se mu4e da stane podvodnichar ili neshto takova i neiskaha da go priemat shtoto e negar i mu dadoha nqkva slojna zadacha da zglobi nqkvi raboti pod voda . nqkoi obache mu gi beshe baral i toi se zabavi i izlezna posleden vse taq ako nqkoi ima ideq kak se kazva da pishe mersi predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

awe mom4eta ima edin film s kuba guding juniqr deto e na edin korab i se mu4e da stane podvodnichar ili neshto takova i neiskaha da go priemat shtoto e negar i mu dadoha nqkva slojna zadacha da zglobi nqkvi raboti pod voda . nqkoi obache mu gi beshe baral i toi se zabavi i izlezna posleden vse taq ako nqkoi ima ideq kak se kazva da pishe mersi predvaritelno.

Men of Honor

Link to comment
Share on other sites

abe as sum mnoo glupaf vse zabravqm imena :) ako nqkoi ima predstava za edin film deto nqkvi mafioti teroriziraha edin kvartal i na vsi4ki im pisna i reshiha da naemat 4ovek da gi zashtitava i napraviha kastink ma vsi4ki bqha idioti i nai nakraq otidoha ushkim pri nai dobroto 4enge ili dedektif koito zastrelq nqkaf pluh v kantorata si shtoto mu qde ot ponichkata ... posle si zastrelq kolata shtoto izgasna :D tnx predvaritelno ma nevqrvam nqkoi da go pomni ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Търся един брейк филм. Едно момче си пада на главата, изпада в кома и се събужда след 20 години. Друго не знам. 10х предварително :0

kickinitoldschool_l200704101643.jpg

 

Луд е филма :)

Link to comment
Share on other sites

ima6e edin film deto 1 pi4 6te6e da pravi sex s nqkva i onaq sa navejda da mu pravi s.... i mu vika kaji mi dvete dumi4ki i onq si pomislq 4e iska da i kaje obi4am te i q izgoni i onaq v asansiora mu kaza 4e iska da i kaje lapni go...kak sa kazva6e :)

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

ima6e edin film deto 1 pi4 6te6e da pravi sex s nqkva i onaq sa navejda da mu pravi s.... i mu vika kaji mi dvete dumi4ki i onq si pomislq 4e iska da i kaje obi4am te i q izgoni i onaq v asansiora mu kaza 4e iska da i kaje lapni go...kak sa kazva6e :)

862514.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде да намеря филма "Горите на Мериленд" или нещо подобно беше заглавието?Никаде го няма:( Кажете поне как се казва-дали правилно си спомням.Много искам да го гледам,стар е ама е готин и е по действителен случай-за една тайфа,които отиват да заснемат с камера духа,който трепе хората в гората на гр.Мериленд,но накрая и те умират,само камерата им остава на земятя!

Link to comment
Share on other sites

Имаше един много стар филм даваха го преди по телевзията,разказваше се за радиацията и имаше един екип военни може би...не си спомням точно но беше драма и мого от близките на глажните хора умираха от радиацията ако може някой да ми каже как се казва

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...