Jump to content
BulForum.com

Световно първенство 2018


RaptoR

Recommended Posts

Егати мощните дузпи! Браво и на двата отбора, макар последната дузпа на Англия да беше най-бруталния им късмет в мача. 

 

За съжаление, с подобна некадърна игра швеците ще ги сгазят като нищо. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Трябва да признаем - англичаните бяха стабилни на дузпите. Проклятието на дузпите го прескочиха. Сега остава другото - Швеция :lol: По спомени - и те като нас нямат победа над Швеция от бая бая години :)

Link to comment
Share on other sites

Никога не ми споменавай за нас и Швеция!  :crazy:

 

Англичаните ако играят като днес не виждам шанс срещу ония, ама никакъв. 

 

Чудя се какво ли е ставало в Колумбия до момента на изпускане на английската дузпа включително... Сещам се за една сцена от Мексиканеца...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Като цяло, приличния мач се получи в продълженията... А дузпите бяха отново игра на нерви. И да, късмета споходи англичаните, но с подобна игра срещу швеците не ги виждам. Но много ме подразни симулативната им игра. Нещо съвсем ново за тях. И нетипично.

Link to comment
Share on other sites

Мен съвсем малко ми се щеше да продължат колумбийците. Само и само да ги видя да се опитват тия хамалски изпълнения да ги пробутат на викингите. Сигурно щяха да ги пратят да плуват в океана в горящ кораб...

Иначе няма да се учудя викингите да плячкосат за пореден път албиона...

Link to comment
Share on other sites

И изниква въпроса:

 

Вместо да си говорим глупости тука, защо не изгледаме един мач в Йегера към края?!?!? 

Link to comment
Share on other sites

Мисир, аз идвам няколко дни след финала, ама то не пречи организацията да започне отсега, че като знам колко сте "организирани", може и да стане нещо след месец. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз след рождения ден на голямата, който тя незнайно защо е решила да прекара с конете в Банкя, се прибирам, вероятно на 11-ти и нямам никакви грижи а.к.а съм на едно обаждане. Така че не ме бъркай с други мисири...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Бразилия хареса това.

 

По повод кашкаваления Неймар, дето пада и се въргаля само от полъха на вятъра...сигурно вече сте го гледали за разлика от мен, дето чак сега попаднах на кодошлийксото клипче. :grin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=GOjCpzRnxOY

Link to comment
Share on other sites

Неймар не се търкаля само, и други работи прави. На какво попаднах - готино, и без това харесвам най-вече нережисирани записи тип "bootlegs" и нещата от живота:

 

Link to comment
Share on other sites

Честно, предпочитам да гледам stream-ове на руски (дето бая съм го забравил), отколкото да слушам малоумниците по БНТ1... "Франция трябва да покаже мъдрост"...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...