Jump to content
BulForum.com

Световно първенство 2018


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Пак по-добре те, от колкото ония албиноси- инцести. 

 

Няма такова нещо като по-добре. Не съществува нищо по-добро от отпадането на тия африкански мангали, ако така ще си говорим.  

Link to comment
Share on other sites

Ти това остави, ами не виждам англичаните да бият френските - пардон, африканските - боклуци... Иначе тук който и да бие съм добре...  

Link to comment
Share on other sites

Не бих казал. След 5 поредни победи на световното и общо 24 поредни мача без загуба, това е един от най-постоянните отбори. Разликата между Франция и Белгия снощи, беше едно статично положение.

Базирано само на статистиката от резултатите е така, но на вчерашния мач белгийците направиха твърде много непредизвикани грешки, за разлика от мача срещу Бразилия и почти също като на мача с Япония.

 

Иначе за първи път гледам толкова добре стоящ албионски тийм на световни финали. :)

Link to comment
Share on other sites

Баси световното... още един мач с продължения... На хърватите май им харесва :lol:

В момента Дешан доволно потрива ръце :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти, бях сигурен, че хърватите ще обърнат мача... Пусто що не звъннах на Руми да тури 20 лева докато Англия водеше...

Link to comment
Share on other sites

Ей това беше...сигурно сега по улиците в Хърватия ще е същото като тук през '94-та. :))

 

П.П. Спомням си как с жена ми бяхме излезли с колата и "клаксонирах" на воля...даже в тунела се беше получило задръстване от такива като нас....радост голяма. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Заслужават момчетата. Ако обаче не бият ония цигани ще ми влезнат в блеклистата...

Не виждам как ще стане. Хърватите го карат на изпарения до сега, а Французите играят стабилно.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам как ще стане. Хърватите го карат на изпарения до сега, а Французите играят стабилно.

 

Както видяхме - много неща станаха на това първенство. 

 

Руми, не че нещо, ама ако бях турил 20-ка на обръщало след английския гол, колко щяхме да спечелим?

Link to comment
Share on other sites

Англичаните отдавна трябваше да са окапали та хич не се учудвам на станалото. Много пъти им се размина между капките...

 

Хърватите обаче с толкова продължения, в неделя не вярвам да направят каквото и да било. Французите вчера показаха, много добра тактическа игра и победиха моя фаворит за титлата, който спокойно можеше да играе с 2 отбора на това първенство...

Link to comment
Share on other sites

Не знам коеф. какъв точно е бил но предполагам че няма да е бил по-нисък от 8-10 с 20 лв. поне 200лв. ще да е бил

 

ps. Но има врътка, защото залозите са за 90 мин. игра, има вариант да си избереш това да се случи и в продълженията, предполагам при още по-голям коеф.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...