Jump to content
BulForum.com

Световно първенство 2018


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Това на нищо не прилича - корейците да бият германците и то с 2 гола, шведите пък да вкарат 3 гола  на мексиканците...всички прогнози отидоха на кино...

Link to comment
Share on other sites

Сори, прк мен се отваря, явно са му ударили някакви ограничения.

 

Хахаха, все пак познах за швабите - наистина сътвориха най-голямата изненада, завършвайки последни в групата. Вторият гол на корейците беше уникален! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сънувам ли или верно Корея са разпиляли Германия? В смисъл преди малко си идвам от плажа и съм в скуиз като чета... :)

Link to comment
Share on other sites

Издрапаха е най-точната дума :) Цял мач дебела защита и накрая гол в 90-тата минута. След това 11-те играча на Германия в половината на Корея и централния полузащитник Нойер му взеха топката и... gg no re

Link to comment
Share on other sites

Сърбия бая устиска, жалко за още един добър отбор... Ония другите двама от Враца, едни млади и Жоро вратарчето... 

Link to comment
Share on other sites

Игра го Андреа Пирло... Не толкова успешно обаче :lol:

По-скоро игра като на хокей и съвсем нормално беше наказан. Може би е време да премине в хокейния отбор на Германия, които имат далеч по-голям успех. Все пак взеха сребърен медал на зимната олимпиада през февруари. :lol:

Link to comment
Share on other sites

С ефектен плонж, Роналдо пак си изпроси дузпа още във втората минута. ;)

 

Едит: А между другото много хубав мач правят - засега 3:2 и страхотни голове. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

??

 

Мачът е страхотен - и за секунда не те оставя спокоен, динамика през цялото време...и 3:3 междувременно докато писах това. ;)

Link to comment
Share on other sites

:rofl: Чак сега разбрах какво ме пита Кръстника - в средата на месеца бях доста зает, нямах време за гледане и някои срещи ги гледах само откъслечно, а сега даже и не съм забелязал, че не е live. :D

 

Но мачът е уникален така или иначе...а аз имам способност да се пренасям във времето...пък и какво са за мен някакви си 15-тина дена - кратък миг в живота ми. :laughing1:

 

Едит: Сега, след като вече съм сигурен, че е live :lol:, гледам един не чак толкова динамичен мач, но пък головете са страхотни - красота...и професионализъм...

Link to comment
Share on other sites

Много як Мондиал! Уругвай надиграха човекът отбор, ама отвсякъде. Франция как смачка Аржентина, въпреки, че почти целия мач бяха равностойни. Като цяло много добри мачове ще има. Кефя се, че прехвалените и "вечни" финалисти капят един по един. Германците бяха жалки, те се отличиха по техен си начин - безпомощен.

Link to comment
Share on other sites

Не, друго е хахахахахаха - Русия отстрани Испания...и ако от игрището в тоя момент излиташе Боинг 737, със сигурност никой нямаше да го чуе между рева на целия стадион. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Урааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да се определи еталон за антифутбол, то това със сигурност е въпросния осминафинал Испания-Русия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...