Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

И 5-ма може да участват и само 1 да е виновен, недей така.

 

В 50% от случаите на катастрофи са виновни и двамата (ако са двама) участници в катастрофата (с различна степен на виновност) ; в останалите 50% има само един явен виновник - примерно седиш си на червен светофар и някой се забива в тебе или пък си караш в твоята половина и някой отсреща тръгнал да изпреварва на завой се набива челно в тебе. Разбира се тия 50:50 са условни, но е ясно какво имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сам и единствен е ако те е помлял на паркинг както си в колата или само колата. Много рядко е да няма някаква част от вината и у пострадалия - я някое рязко изнасяне, спиране, неправилно престрояване и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Абе заеби паркинга - говоря ти за пътищата и улиците. Ако имаш нужда ще подкрепя тезата си с десетки клипчета, но не смятам, че си заслужил да загубя в издирване на клипчета 10 минути от ценното си време. :D

 

П.П. Айде от мен да мине, ще ти дам само едно малко видеопримерче, понеже гледам че вече си махнал добавката на тъпия талк. :laughing1:  Въпрос - какво е виновен тоя жълтият, дето го натресоха отзад...може би, че не се е движил достатъчно бързо?

Link to comment
Share on other sites

Не виновен е тоя дето снима, че не се дръпна като чу/видя тоя отзад ...  :grin:  :grin:  :grin: ПРАВ си МИДЕКСЕ. Прав. Стар, ама прав.

 

Тоя клип направо не мога да повярвам, че се праскат така ... ама луд, луд свят.

Link to comment
Share on other sites

Е тва беше култово. Ама не, мен оная ме отнесе на стопец за нея на нерегулирано крустовище и аз бях и дясно стоящ ... направо си помете предницата на бмв-то с поне 50км/ч без никви спирачки.

 

Тая горе е аматьорка спрямо нея, много малко се засили.

Link to comment
Share on other sites

Тъпотиите, които пишат Виден и хората от прилежащите села, прекрачват всички граници на разума. Васко и Ангел са абсолютно прави. Както и НЕО, защото този приятел ни е общ.

Но вие продължавайте да си ги разбирате.

Доста упорито гледам се опитва да скрие истината ;-) Да поясня, собственика си я е ударил ама тате ше се кара много...;-)

Link to comment
Share on other sites

Мхм, карала е току пред някакъв автобус 29. Пиклата била сервитутка в Галакси и с още двама са опитали да избягат, но някакви хора от спирката са ги спрели. Започнали да ги убеждават да не викат Полиция. Като ѝ гледам избраното преди около месец номерче, вероятно ще ѝ се размине. Тя ще си го избачка разминаването де, ама... все пак ще ѝ се размине.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Добре, добре, ама на спирката е имало 4 човека... Ако е минала 30мин. по-късно, вероятно поне 10 човека е щяло да има и възможността да отнесе някого е почти 100%. На тази първо трябва да ѝ се тегли един як пердах, после другото...

Бах му мамата... Имам към 800-900к стаж, как пък веднъж не си позволих да седна зад волана на повече от чаша бира в най-лошия случай. Да не говорим, че това ми се случва изключително рядко. Тая мастия, да се качи пияна като мотика... И надали е била само с 0.8 промила, защото от двама присъствали там и спрели ги да избягат, стана ясно, че тази трудно си е стояла на краката, което надали са 0.8 промила...

Link to comment
Share on other sites

На тази първо трябва да ѝ се тегли един як пердах, ..

 

В днешно време нямаш право да шамаросаш дори собственото си дете, камо ли някой друг - моментално са те обвинили за насилие над дете, психически тормоз и др. подобни....то и затова сме на туй дереджде де...щото всичкото друго ни е наред. :moon:

Link to comment
Share on other sites

В днешно време нямаш право да шамаросаш дори собственото си дете, камо ли някой друг - моментално са те обвинили за насилие над дете, психически тормоз и др. подобни....то и затова сме на туй дереджде де...щото всичкото друго ни е наред. :moon:

само ако та видът или шамарите не са достатъчно респектиращи :)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че в тази тема поместваме основно катастрофи от Пловдив и страната, мисля че не е излишно да се слагат от време на време някои "външни" катастрофи, кореспондиращи с наскоро обсъждани теми във форума.

Ето например още един, дето бърза да хване зеленото, но понеже не е 'гръцки Нисан в Пловдив', успява да хване само червеното + някои екстри (за щастие само за него).

А по повод вчерашната тема за групичките пистаджии на 2 колела, движещи се с голяма скорост из градовете и мушейки се измежду колите, тука един бързащ да си стигне групичката преди него, която между другото също не спря преди пешеходната пътека.

 

П.П. Пуснете ги на цял екран + бутона HQ - така се виждат всички подробности.

Link to comment
Share on other sites

Като сме почнали с фишките пак http://fishki.net/auto/1280177-avarija-dnja-1562-smertelnoe-dtp-s-motociklistom.html?mode=tag:avto-avarija

 

баш донор.

 

Не, ей това е донор (лека му пръст). Карането в града с двойни и тройни скорости рано или късно довежда до такъв резултат.

Link to comment
Share on other sites

Не е задължително. Бил съм свидетел на катастрофа преди мноого години - моторист без каска и протектори навлезе в лява лента над 100 км/ч, може би с идеята влезе в уличка от ляво (при тая скорост - няма как естествено). Да де, но в уличката влизаше ЗИЛ, десен завой. Моториста срещна ЗИЛ-а. Потроши се, грозна гледка е, дано не сте свидетели на това на живо, бяхме деца и бяхме първите на мястото, освен водача, който се беше панирал и нямаше идея къде се намира (трезвен). Линейки, операции, рев на някакви хора. Оцеля, гада му на две колела, мисля, че по-късно пак се качи на мотор. Дано не е убил някой следващия път, а то добре не умря тогава - водача на ЗИЛ-а беше свестен човек, щеше да го отнесе. И какво получи заради високата скорост в населено място? Друго момче се огъна с нинджата около дърво почти в центъра на града. Не оцеля. Паметници му вдигаха после, реваха. Защо? Тая му глупост можеше да коства невинен живот. Честно - такива ако оцелеят след катастрофата, трябва повторно да ги убиват.

Link to comment
Share on other sites

Не, ей това е донор (лека му пръст). Карането в града с двойни и тройни скорости рано или късно довежда до такъв резултат.

 

Не е и това.Ето това на 0:55 и 3:25 Снимките от 6:15 до края, оставям без коментар :(

 

http://www.youtube.com/watch?v=whyU1RonEBo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...