Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Аз не съм и никога не съм бил буквалист.

 

:)

Според мен напоследък просто имаш подобрение. :laughing:

 

Едит: пак си спориш надълго и широко с много постове и отговаряш на всеки, но вече май не се хващаш буквално за всяка приказка. ;)

 

Едит2: Дай да не разводняваме и тая тема, че вече я напълнихме повече отколкото дъждовете-реките....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Във връзка с възникналата вчера около 08.00 ч. самостоятелна катастрофа в района на търговски обект, разположен в близост до хотел "Иберостар" в Слънчев бряг, при която лек автомобил БМВ 320 с пловдивска регистрация, управляван от 27-годишния Х.С. от Самоков, се блъсна в магазина, е констатирано, че същият е употребил алкохол с концентрация 1,69 промила. 

 
Х.С. е със стаж от 10 години като водач, но е лишен от право да управлява МПС. Към момента е неправоспособен, съставени са му 40 акта за различни нарушения на Закона за движение по пътищата. Има и три присъди по същия закон.

 

 

Браво! Не само с БМВ, но и c това досие трябва награда да получи тоя!

 

  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам каква държава и с какви закони позволява на подобни хора да карат автомобили? Защо не са му я конфискували да му дойде акъла в главата?

Или да му сложат 3-4 години условна присъда и при следващо провинение (защото такова ще има за 4 години) да го тикнат в затвора.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

То винаги и навсякъде става така, но има логика - като видиш, че постоянно ти се разминава, продължаваш по същия начин, че и ставаш все по-нахален...едикой си имал 40 акта за едно и също, друг имал 40 висящи присъди...ебаси и случайностите - 40 пъти паднал случайно на 1 нож. :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Подобен тип хора започват да се хвалят с такива постижения.
Няма да се учудя ако скоро започнат да си правят стикери по колата.

"40 tickets and counting BIATCHES!!! YOLO"

Link to comment
Share on other sites

Преди си мислех, че имаме закони, но няма кой да ги съблюдава. Напоследък започвам да си мисля, че нямаме никакви закони. На такива абсурди ставам свидетел, че не мога да повярвам чак...

Link to comment
Share on other sites

Браво! Не само с БМВ, но и c това досие трябва награда да получи тоя!

 

  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Аз пък не мога да разбера как така е на 27 години и има 10 години стаж. Взел е книжка на 17?! Иначе тоя си е за ефективна присъда, ако питате мен...

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

 

Айляк шофьор с "БМВ" се блъсна в палет с тухли
 
Тъй, тъй - рано или късно всеки айляк шофьор с БМВ намира своя палет с тухли...особено пък ако е без книжка и се е почерпил малко преди това. :lol:
 
П.П. Ай' стига вече с тия БМВ-та, че стана малко както преди с голфовете...

 

Link to comment
Share on other sites

Че какво има за разбиране - удряш 2-3, ставаш безсмъртен и се качваш...хора без отговорност, к'во толкова...

Проблема е, че не са 2-3 малки ами 2-3 водни чаши концентрат...

Link to comment
Share on other sites

Тия хора как се качват пияни да карат не мога да разбера. С какъв акъл...

То главния проблем е, че тия пияните дето се блъскат и трезвени не могат да карат...

Link to comment
Share on other sites

 

Йееее...на това клипче това Ламборджини направо като совалката Колумбия - гледаш частите една по една как са се разпадали по пътя на тоя, дето вървеше и снимаше. :notify:

Link to comment
Share on other sites

Йееее...на това клипче това Ламборджини направо като совалката Колумбия - гледаш частите една по една как са се разпадали по пътя на тоя, дето вървеше и снимаше. :notify:

 

Мразя кретени, които снимат по тоя начин!!! Да му се завие свят на човек докато гледа... 

 

Добре, че двигателят е отзад.

 

И какво като е отзад? Сега ще го продадат и ще избият парите ли?

 

Иначе тоя е явно уникален малоумник! Надминат само от онзи, който му е позволил да се качи в тази кола!

 

Аз ако бях там на място, щях да си тафна нещо от отломките - страхотен сувенир от една уникална кола, загинала трагично. 

Link to comment
Share on other sites

И какво като е отзад? Сега ще го продадат и ще избият парите ли? 

Как така какво? Ще я оправят ако няма сериозни усуквания по шасито.

Link to comment
Share on other sites

Е колко да са по-други? Кола е. Пак е от части. Просто са по-скъпи.
Да не би като чукнеш Ламборгини, Мазерати или Ферари да не може да се оправи никога вече и да е за боклука, заради един ударен калник?

 

Тая кола на клипчето, така като я гледам, ако се скрие предницата, изобщо не си личи, че е била удряна.

Link to comment
Share on other sites

Как така какво? Ще я оправят ако няма сериозни усуквания по шасито.

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Че то половината шаси отпред го няма бе, ти не видя ли колко избити колчета от мантинелата имаше и колко килограма части изръсени по пътя? Тва е суперавтомобил, а не на бай Пешо таралясника, как ще го "закърпиш" и след това ще искаш да вдигаш пак 300, без да се разпадне?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...