Jump to content
BulForum.com

Вип Брадър 2012


Fibaman

Recommended Posts

Преди много години даваха едно предаване за дечурлига ,а именно - кой е по по най ...Сега това е съшото ...

Ама те още го дават бре момче !

Link to comment
Share on other sites

Преди много години даваха едно предаване за дечурлига ,а именно - кой е по по най ...Сега това е съшото ...

 

 

Ама те още го дават бре момче !

 

...и между другото, Къци му е продуцент.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси жалката сбирщина.

И това ми били ВИП-ове.

Отражение на народа, предполагам.

Дано изкарат първо Ирен и сина и, че баща му не заслужава подобни излагации...

Link to comment
Share on other sites

Вип или не ,хора са,и ги дават по телевизията ,щото така са си наредили живота (с филми,и шоу бизнес).На мен ми беше интересно да видя как живеят точно тези хора ,и с какво се отличават толкова много от нормалните такива.Ами няма никаква разлика.Изолирани са от външният свят,и се държат по същият начин,по който би се държал всеки един в подобна ситуация .Дори и Стефан Данаилов да бяха вкарали /изолирали за 3 месеца ,нямаше да има никаква разлика.На всеки му се отразява по различен начин изолацията от света,а това си е един експеримент върху хората (в случая по известни такива)

Link to comment
Share on other sites

Ама вие гледате ли го това? Доброволно?

Точно това щях да кажа и аз. Като прецъквам каналите спирам за около 10-15 секунди, ужасявам се и продължавам нататък. Дори на Планета понякога задържам по-дълго ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно това щях да кажа и аз. Като прецъквам каналите спирам за около 10-15 секунди, ужасявам се и продължавам нататък. Дори на Планета понякога задържам по-дълго ;)

+1, само че мен и срам ме хваща. Биг и Вип брадър са най-пошлите предавания в историята на българската телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Какъв е смисълът от темата, при положение, че основно се плюе срещу предаването?

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам да гледам VB ,пред Планета .Ако някога си пусна планета,после ще трябва да си правя харакири ...

 

Предполагам,че повечето гледате cut-натите версии които ги дават по Нова.Там са сложени компилациите за деня ,с "най-смислените" кадри през деня (изцепки и тн.) Все пак ,народа е свикнал да гледа изцепки и смешки по телевизията. В оригиналната uncut-ната версия,която върви през деня нещата са съвсем различни,и може да се добие по-добра представа за хората в експеримента.

Link to comment
Share on other sites

Какъв е смисълът от темата, при положение, че основно се плюе срещу предаването?

 

Ами може би да се плюе срещу предаванетоwacko.gif Иначе на мен тея брадъри нещо не ми са интересни и не ги гледам след първия сезон, предпочитам сървайвър :)

Link to comment
Share on other sites

То спора дали дадено предаване, филм или нещо друго е тъпо или не го има винаги. За някои е хубаво и се гледа, а за други е лошо и не се гледа. :)

На мен ми е интересно да видя така наречените ВИП персони каква стока са (ако всичко е реално и няма актьорски елемент).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
То спора дали дадено предаване, филм или нещо друго е тъпо или не го има винаги. За някои е хубаво и се гледа, а за други е лошо и не се гледа. :)

На мен ми е интересно да видя така наречените ВИП персони каква стока са (ако всичко е реално и няма актьорски елемент).

Подозирам, че всяко едно вдишване им е по сценарий. Лично моето мнение е, че умишлено се стараят да ги изкарат по-тъпи, най-тъпи, по-по-най-тъпи с определени цели. Като например - да привлекато повече хора на сеира. Другите доводи, които подозирам, че си ги запазя за себе си, щото ще прозвуча като средностатистически спирач на коне.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...