Jump to content
BulForum.com

Вип Брадър 2012


Fibaman

Recommended Posts

Мен ме кефи да им гледам сеира доброволно...как големи хора се правят на шутове за някой лев и "слава".

 

Влезнаха певици, артисти,музиканти....ще излязат пияници,мутанти,интриганти :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера какво толкова ги дразни Къци, че да го бъзикат и вечно да му викат? Човекът си е уредил живота, гледа си семейството, дрънка си на китарата, яде си здравословните храни и му е кеф.

Преди ми беше все едно за Златка, но вече ме дразни. Не може вечно да реве, вечно да крещи, да говори глупости и да обижда (Къци). Жена, която уж се има за голямата работа да говори, че щяла да го набие, да измете пода с него, че е тъпак, простак и какво ли още не... Златка се напълни със силикон, жалко само, че не може да си напълни главата с акъл. :)

Link to comment
Share on other sites

А що всички реват ,когато имат живи предавания :)

май играят.

 

И между другото снощи беше мега ,супер,екстра тъпо предаване.Имаше някакви 3 руси извънземни ,където говореха доста несвързани неща.Не знам как сценаристите пускат подобни неща по телевизията.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Говори се, че след края на Вип Брадър се задава "Big Brother all stars". Тризначките остават в къщата, а към тях ще се присъединят други познати образи от предаването. Само да не вкарат Здравко от Приморско, че ще вземе да спечели за трети път. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Говори се, че след края на Вип Брадър се задава "Big Brother all stars". Тризначките остават в къщата, а към тях ще се присъединят други познати образи от предаването. Само да не вкарат Здравко от Приморско, че ще вземе да спечели за трети път. :laughing:

Точно така. Тризначките изпращат едните и посрещат новите. Те са свръзката между двете предавания.

Link to comment
Share on other sites

Свърши се. :) 1-ви Орлин, 2-ри Фънки, 3-ти Къци, 4-та Никол, 5-ти Багата.

 

Понеделник, 20:00 - Big Brother All Stars 2012. Кънчев сега каза, че в понеделник влизат индивиди от всякакви формати, а не само участници от Брадъра. Манджа с грозде както се казва.

Link to comment
Share on other sites

Беше доста нагласено. Как при всичките участници разликите все бяха половин процент. Типично за нашенският вариант и по - точно за продукциите с участието на Тупарев.

Link to comment
Share on other sites

Точно по причина нагласените 'реалитита' по Нова (а и не само по Нова, но най-вече по Нова, с участието на Ники Кънчев), отдавна съм спрял да ги гледам, пък и в конкретния случай...слабо си падам по воайорството.

 

Това беше най-нагласения Биг брадър, който някога съм гледал :sick

 

Спокойно, идват още 'брадъри' - ще попаднеш и на още по-нагласен. :P

Link to comment
Share on other sites

може ли някой от гледащите да светне един прост(о) негледащ кат мене:

 

орлин бил спечелил, ама какво?!

 

пари ли, свирки ли, braggin' rights ли?

Link to comment
Share on other sites

Аз залагам на това.

свирки

Иначе и аз онзи ден научих, че след Вип помията започва ВЕДНАГА следващата помия - ол(д) старс......

По единия канал турски сериали, по другия курви и педераси. Ебаси водещите национални медии.

Link to comment
Share on other sites

То пак добре, че беше Орлин. Ако бяха избрали Фънки, щеше да е върха на падението... Не че фактът, че за него са гласували почти толкова, колкото и за Орлин не е притеснителен...

Link to comment
Share on other sites

За какво им беше да вкарват мекедонеца и македонката? Нямам нищо против тях, но някакси не се връзват. Същата е работата и с Александра от Х-фактор. Никакъв смисъл според мен. Да бяха вкарали само хора от предишните брадъри и това е. Абе да става калабалък и това е. :)

 

Ако някой го прочете и му се занимава, може да допълни в заглавието на темата и Big Brother All Stars.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...