Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Абе като искате да "си изясните произхода" на някой неща, магазинът е на 20 метра до Азията - отиваш в първото място, купуваш си и консумираш във второто.....само трябва да си вземеш чашка :beer:

И аз ще идвам, сам, за да се разцепя!

И ми се яде китайско, така че внимавайте!

Малииии....пак ще си останем гладни значи....май по-добре още отсега да поръчаме порциите на Карамана, че утре ония няма да смогнат. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

А аз както винаги ще дойда сам. Мисля този път да хапна нещо лютичко, така че да му мислят тия, които ще седнят срещу мен :Р

А в името на анархизма и анти-социалността може да си взема чесън от вкъщи - може да си носите противогази :Р

Link to comment
Share on other sites

Пиленце, ни мойш ма сплашиш :) Турнаха ми някво специално лекарство на един зъб и мога да ти кажа, че слонове трепе туй нещо :)

С чесън щe плаши...аматьор! :P

Link to comment
Share on other sites

Аз сигурно и най-вероятно ще закъснея.На даскало съм.Просто последният час имам инспектор по история и няма как да отсъствам,а часа свършва в 6:30.Така че ще се видим направо в Азия:)

Link to comment
Share on other sites

Малеее.. срам! Ще идва @karaman и нова потребителка и аз ще трябва да отсъствам! Който пръв ме гръмне ще получи голямата награда - последните 15лв, останали в портфейла ми.

Link to comment
Share on other sites

запазете един куршум и за мен. След като снощи закъснях с 2 часа от определеното ми от майка ми вяреме съм наказан да не излизам за неопределен период. И освен тпва като се прибере след малко майками и ме види на кво прличам пак ще има кавги. Но все пак ще гледам да дойда няккси

Link to comment
Share on other sites

ee vse se kanq maina i pak artisah obehstavam sledvahtiq put 100%

tupnaha mi sega edin izpit nqma kak da se izmukna trqbva se gotvq :0

btw dulsineq v kraina smetka na kolko godini se okaza stana mi interesno sled tolkova izvineniq i tn ..:)

Link to comment
Share on other sites

@Aliendreamer ми тази БАБА се оказа на близо 25 години +-1.

 

Довечера ше се наплющим яко ... с манджаааа ... ако изобщо ям :P

 

 

Относно отсъстващите ... ни са гърмете че другия път няя има хора ... земе се уиплаши челядта и ше ни забранът със закон такиа срещи ...

 

 

 

 

П.С. - гррр тая клавиатура е мноо умряла особено след снощи ....

Link to comment
Share on other sites

@Aliendreamer  ми тази БАБА ....

Хайде без обиди ,тогава аз съм ви ЧИЧО!!!

Не знаете ли че не е прилично да разпитваш момиче за възраста й ?

Относно гърмежите можели да присъствам :bgrin: ?

Link to comment
Share on other sites

@Aliendreamer  ми тази БАБА се оказа на близо 25 години +-1.

Кажи, бабиното? :lol: ;) B)

Жалко, че няма да мога да дойда довечера, за да видиш ти кой е баба! :punk Много ме е яд, но съм на работа. Съвсем бях забравила, че днес се отработва! :tongue

Айде весело изкарване! И дано следващия път да мога да се запозная с теб, бабиното! Ха-ха-ха!!!

 

 

 

Спокс, pyroman, аз такива новородени ги кльопам на закуска, ама ся съм си дала чинето на ремонт, та затва на Lord_Gudo ся ша му се размине! :D :devil :D :devil :D :devil :D

Link to comment
Share on other sites

@karaman щом казваш - добре

Shade доста време не си "уважавал" клоуна ще ти се разсърди :P

Link to comment
Share on other sites

@Pechenata я забравете...

Беше на сауна преди половин час с последните финанси...

Link to comment
Share on other sites

Аз и Али сме на линия както обикновено...

Link to comment
Share on other sites

Ех бабо бабоооо жалко че няма да дойдеш ... така исках да се запозная с теб ама ТЦ ... иначе за кльопането можем се разберем по някъф начин ;) ... аидее тръгнах ... та да идвам ... :)

Link to comment
Share on other sites

Срещата мина без...почти без инциденти ;)

Гилдията на олигофренчетата е на път да приеме като почетен член любимото ми пилеце - The'ScorpioN!

Три пъти ура! :)

Link to comment
Share on other sites

Само за протокола да отбележа:

Тези които не дойдоха МОГАТ САМО ДА СЪЖАЛЯВАТ!!!

Пропуснаха една доста,меко казано,ЯКА среща! :punk

Link to comment
Share on other sites

Хубава среща беше. Наприказвахме се, видяхме BeHu как се напи, хапнахме сладолед и всеки по пътя си :).

 

Айде пък дано от следващия път да имаме шанс да ходим някъде на открито!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...