Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Хм,зна4и до колкото разбрах сре6тата е от 18.00 пред по6тата в събота :P

Разбрала си правилно.Срещата е на 12.03 в 18:00 срещу централна поща.Желателно е да не се закъснява.(незнам закфо го казвам при положение че не съм бил точен никога)Май на тази среща ще дойда.

@Скорпион-аз пък гласувам против всичко,освен Азия-та

Link to comment
Share on other sites

да, срещата е събота от 18 срещу пощата ;)

ее НАТЕ изпревари ме с някви секунди :)

евала значи тоя път ще дойдеш. аз не гласувам за нищо, щото ми е все едно къде съм, важното е да си правим шоуто. Е, и минералната вода да не е 1,50 :)

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте, къде е срещата?

 

HATE, не разбирам какво толкова и харесвате на тази азия. Иначе няма да се цепя от колектива, че нямам вазелин :Р

 

pozdrav - Dimmu Borgir - Symposium

Link to comment
Share on other sites

Прав си, кофти е за новобранците, щото ние сме едни такива гадни и подли. И като видим новобранец го връзване за най-близкото дърво и му пъхаме тревички в носа. После се хващаме за ръце и танцуваме в кръг. Накрая наклаждаме огън и го буфкаме да се гърчи.

Мдам, неловко е да си новобранец...

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS стига плаши децата!!! Ние сме си ангелчета....с дяволски рогца де :)

Link to comment
Share on other sites

НЯМА ПОКАНИ. Всеки е добре дошъл, всеки ще бъде приобщен. А иначе - няма от какво да се притеснявате мили новобранчета (да не се извъдите по-дърти от мен :) ) - елате, не се срамувайте. Не хапем... не много... и главно себе си (аз и Психозис поне :P ) .

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте, къде е срещата?

 

HATE, не разбирам какво толкова и харесвате на тази азия. Иначе няма да се цепя от колектива, че нямам вазелин :Р

 

pozdrav - Dimmu Borgir - Symposium

Za men Aziq ostava mqstoto kadeto se zapoznah s tezi hora i vinagi shte bade nai dobroto mqsto za tezi sreshti.Prosto li4no mnenie.

(ne mi ba4ka kirilicata :angry1 )

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS стига плаши децата!!!
Деца ... хе-хе-хе! :D :punk :D
...няма от какво да се притеснявате мили новобранчета (да не се извъдите по-дърти от мен :) )

Е, определено се извъдихме такива - поне аз де! B) Кат гледам май аз съм най-голямата тук (стига инфото в профилите ви да е реално) :rolleyes: :crazy: :bgrin: :blowup: ... Та да попитам - тва проблем ли ще е? :confused
Link to comment
Share on other sites

Za men Aziq ostava mqstoto kadeto se zapoznah s tezi hora i vinagi shte bade nai dobroto mqsto za tezi sreshti.Prosto li4no mnenie.

Чакай да се стопли пък ще видиш, кое е най-доброто място. :D

Кат гледам май аз съм най-голямата тук

@dulsinea, не се сили толкова, понеже не познаваш мен и Васко. :)

Не хапем... не много... и главно себе си (аз и Психозис поне :P ) .

Аааа....и клоуни хапеш....и то всеки път.....документирано е! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Деца ... хе-хе-хе!  :D  :punk  :D

Е, определено се извъдихме такива - поне аз де!  B) Кат гледам май аз съм най-голямата тук (стига инфото в профилите ви да е реално) :rolleyes:  :crazy: :bgrin:  :blowup: ... Та да попитам - тва проблем ли ще е? :confused

Na tezi sreshti vazrastovata granica prosto iz4ezva.Nqma zna4enie na kolko godini si,zapovqdai i shte precenish dali sam prav.

(E fuck maina oshte ne mi ba4ka kirilicata)

Link to comment
Share on other sites

:>

Последно в Азия ли ще сте?

Да знам, да дойда направо там ;>

Щото съм на сауна по това време, и няма да мога да дойда срещу пощата..

Link to comment
Share on other sites

Ми ако няма някакви фрапантни промени в гласуването в последната минута, както на Евровизия, ще бъдем в Азията ;)

@антихрист, там се пие основно бира, щото твърдия алкохол се оказа с не особено ясен произход :) И миризма на оцет ;)

Link to comment
Share on other sites

@dulsinea, ти защо не си си попълнила инфото в профила, а, а? Ни тъ йе срам  :D  Я бързо да пишеш, че ще има шамари  :P

:blush: Мнооо мъе срам!!! ;)

Ама ако ще почваме с шамарите направо, аз по-добре да не идвам?!! :unsure:

А ако се интересуваш от годинките ми - ами по-големичка съм от теб с 4-5 год. :punk B)

Link to comment
Share on other sites

Ми ако няма някакви фрапантни промени в гласуването в последната минута, както на Евровизия, ще бъдем в Азията ;)

@антихрист, там се пие основно бира, щото твърдия алкохол се оказа с не особено ясен произход :) И миризма на оцет ;)

 

 

emi mnoo qko na4i. si4ki iskame da idem na mqsto deto nqkoi ne6ta sa s neqsen proizhod.az sam hodil tam i 4estno da si kaja hi4 ne mi haresa obstanovkata.de da znam 6e si pomisla

Link to comment
Share on other sites

si4ki iskame da idem na mqsto deto nqkoi ne6ta sa s neqsen proizhod

 

Не ясен е само произхода на алкохола, месото е с ясен произход ,защо мислиш че в района няма много бездомни кучета и котки :bgrin: . Поне го приготвят вкусно. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...