Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Може и все още да успея да убедя някой, че съм кротък, хрисим, срамежлив и добродушен човечец, какъвто наистина съм :]

 

Да,бе да.Друг път.Аре следващия път ще гледам да дойда и аз.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
.Аре следващия път ще гледам да дойда и аз.

Ти все се каниш и все Мързелът надделява. :angry:

Датата е ясна, но мястото кое ще е ???

Link to comment
Share on other sites

Ти все се каниш и все Мързелът надделява. 

 

Не е мързел,човек.Нямам абсолютно никакво свободно време.Не са едно и две дето са ми на главата.

Link to comment
Share on other sites

Днеска като минавах видях, че сега са го изкарали отпред...на по-централно място :) Така че Коуна се завърна :) Радвай народееее...

Link to comment
Share on other sites

Изглежда единствено аз откривам леко съвпадение на срещата с мача на националите с Швеция.

Имам предложение да се отиде на място където може да се гледа и мача, но това ще попречи на "правилното" протичане на масовката.

Който има идея как да се разреши проблема да казва.

Link to comment
Share on other sites

Хм, на мен нещо не ми се нрави идеята, въпреки че ще е нещо различно. Мисля да пропусна, ако се реши да се гледа мача някъде. И без това не е много сигурно, че ще ме има в събота.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не съм привърженик на футбола,но както решите.Където са всички,там и аз :P

Link to comment
Share on other sites

Аз виждам няколко варианта:

1. Отива се на "кръчме" с телевизор и се гледа мача - Ще има недоволни от обстановката, пушилката и т.н.

2. Отива се на място където няма да се гледа мача - Ще има недоволни ,които искат да го гледат

3. Срещата се отлага с една седмица за 02.04.2005г. - Всички ще са (не)доволни

 

Може да има и други варианти, но аз не се сещам . РЕШАВАЙТЕ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Освен срещата да се отложи с 2 седмици ли...

ili puk moje bi s 1 sedmica li... sq kat sum izpisan ot bolni4kata ve4e 6a moga da vi kontroliram.. taq sedmica nqma da moga da doida ama ne pre4i da ima i sledva6tata i po sledva6tata i posle da stani pak prez 2 sedmici... pone moe predlojenie :D

Link to comment
Share on other sites

Ако се събираме да гледаме мача сигурно ще сме 5-6 души :( и ако е така няма да има смисъл да се прави въобще нещо по-добре след 2 седмици поради това че и следващата седмица повечето няма да могат включително и аз.

Link to comment
Share on other sites

Наистина ако тази няма да има среща(то както е тръгнало натам върви) пак следващата като гледам повечето на няма(се пак е ваканция) най-добре ще е този път да няма среща и следващата да си е по график - на 9 Април(след 2 седмици и 2дена). Тъкмо ще сме се забравили бая и ще има за какво да си говорим(е то винаги има де :))

Link to comment
Share on other sites

Както решите.Аз тази събота сигурно ще съм в Азия.То се е видяло че тая седмица няма да има среща.Който има желание да заповяда.

 

Едит:Е оказа се че събота няма да съм там.Ще съм извън града вероятно.Така че...whatever.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...