Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Какво ще правим за утре вечер? Защото аз съм навит за нещо някъде.. стига да има желаещи!?

Еми аре де....веднъж и на мен да ми е в удобен ден :) Само кажете къде и кога :bgrin:

 

Редакция: тъй де..аз за 9ти имах предвид ;) :bgrin:

 

Редакция2: Абе не ма слушайте кво говоря...то се оказа, че пак е събота (аз си мислих петък)...тъй че пак съм аут :cry

Link to comment
Share on other sites

JDFU то малко "утре вечер" мина :) Иначе за 9ти срещатата си остава както обикновено - 6 с/у часовника на пощата...нали?

Link to comment
Share on other sites

Дам, по план-скица утре се събираме. Малко късно се оповестява официално, ама какво пък - редовните присъстващи си знаят кога и къде :)

Link to comment
Share on other sites

Утре имам работа, но да се надяваме до 17:30 да се освободя за да мога да дойда.

Най-много да закъснея 10 - 15 минутки :)

Link to comment
Share on other sites

Аз и Али сме на линия както винаги :))) Купонът ще е на максссс! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой иска снимките да ме намери в ирц :)

Link to comment
Share on other sites

ква е тая дето се ебава с нашия клоун :confused момчета и момичета, другия път трябва добре да се представим, че Роналд може да ни зареже заради тая

Link to comment
Share on other sites

ква е тая дето се ебава с нашия клоун  :confused момчета и момичета, другия път трябва добре да се представим, че Роналд може да ни зареже заради тая

Ние винаги се представяме добре но ВИЕ като на идвате...

Link to comment
Share on other sites

Хайде бе дайте да видим тия снимки.Тия които сме отсъствали(поне на мен) ми е любопитно.

Edit:E vikam ve4e da se opredeli data a?

Off:sry no nqmam flex za momenta

Link to comment
Share on other sites

Събота определено ще го посетим :punk отново...:)

Link to comment
Share on other sites

Поради наличието на Лан Парти ще има доста отсъстващи, но все пак среща ще има, който може и иска да дойде, да дойде.

23 April, 18:00, срещу часовника на пощата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...