Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Sorry пичове ама аз няма да мога да дойда...болен съм.Приятно изкарване на всички пожелавам и да ми покажете снимки после ей.Аиде със здраве! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Снимки ще има ако дойде vasil088 или ако някой носи SD Card :) че вградената в апарата е крайно недостатъчна.

Link to comment
Share on other sites

1.Vremeto e otvratitelno ,do 7 ne vqvam da se opravi :(

2.Dosta hora shte se otkajat zaradi nego ili zaradi Aziq

3.Az mai shte sym edinstvenoto dete ,da ne kaja i edinstvenoto momiche kato gledam....

 

i vse pak ne moje li utre po sy6toto vreme...?????moje da e po-hubavo ...sega sajalqvam,osnovnoto koeto me spira e vremeto!

Link to comment
Share on other sites

Казвайте има ли друга алтернатива освен Азия, че да си направя сметката, която така и така съм подкарал да си правя, щото ми дойдоха разни гости...

Това го разбирайте като "не ме чакайте - ако дойда, дойда..."

Link to comment
Share on other sites

Казвайте има ли друга алтернатива освен Азия, че да си направя сметката, която така и така съм подкарал да си правя, щото ми дойдоха разни гости...

Това го разбирайте като "не ме чакайте - ако дойда, дойда..."

 

 

Ако сме малко има ;) в някоя кръчмичка да се нахакаме :)

Link to comment
Share on other sites

osnovnoto koeto me spira e vremeto!

Защо да не би да те е хванало за ръката(времето) и да не те пуска ?Ако ще и потоп да става аз идвам само да несе окаже ,че ще съм единствен ,тогава ще ви издавя в най плитката локва която намеря :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз ще дойда. Дори да спре да вали, на Рахата ще е мокро. Иначе съм привърженик на Азията.

Link to comment
Share on other sites

Ако сме в Азията като гледам ще сме 5-6 не повече ... това място няма много привърженици ....

 

Такива пинизи като утре да ги няма ... някои хора са си правили плановете специално заради тази среща ... пък и утре някои работят ;)

Link to comment
Share on other sites

Кат за последно : в 19:00 пощата и от там решаваме на къде ....

Абсолютно... Претенциите и разните подобни да си остават вкъщи. Пиромански ... Шейд ... Аз и Гудо сме там... Останалите.. ако щете!

Link to comment
Share on other sites

Пиромански е казал че ще закъснее около час. Така,че него не го чакайте на пощата, той ще ви намери дори и да не го искате :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно... Претенциите и разните подобни да си остават вкъщи. Пиромански ... Шейд ... Аз и Гудо сме там... Останалите.. ако щете!

И аз съм там ;) 19 на пощата там ще се видим.Вали не вали тва е

Link to comment
Share on other sites

Ехх да чуя няколко мъжки приказки ...

 

Скорпионе публично те порицавам пу*ко изнежена.

Link to comment
Share on other sites

Снимки ще има ако дойде vasil088 или ако някой носи SD Card :) че вградената в апарата е крайно недостатъчна.

 

 

моя апарат остана на девятката на събора но ако искаш имам една 16мб ще я взема.

Link to comment
Share on other sites

Айде тръгвам. Ще дойда поне да ви видя. И да си взема цайсите от Гудо. Дали ще остана - ще решавам на място.

Link to comment
Share on other sites

На срещата си беще супер който не дойде загуби :)

Link to comment
Share on other sites

Хех, ами аз малко поизпуснах срещата, но имах основателна причина.Не се и съмнявам, че сте си изкарали добре, само ми е интересно кой е редил мозайки :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мозайката е на една девойка която аз и dark_wonderer видяхме по пътя и се изфрайфа почти в краката ни ... и поради обвзелата ни олигофрения решихме, че ако не снимаме ще е грехота :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...