Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Сега ше опиша снимките с коментарчета обаче не на всички само на тези които си заслужават пък и има такива дет не са на фокус от тях файда няма ...

 

1 - laury75 & shadowhand си немат работа и блеят апарата колко е убаф ... кой квото има си гледа ...

 

2 - pyroman & karaman - Пъромана дрънка нещо а карамана са радва на даденостите на природата застопорени на масата ...

 

3 - jozo - гледа ма флюбено и са чуди за де да ма фане и как ще изглецда на снимката ...

 

4 - Психара гледа кат наибан заек ...

 

5 - Психара Адаша088 и Лаури са обезпокоени от международното положение и зърнената криза в Зимбабве ...

 

6 - Скорпиона обяснява некви глупости да лъже хората да им зима и малкото останали пари а през тва време се вижда как некоа "девойка" (бе била е девойка преди многоя лета) е захапала бутилката с бирЪ и смуче от нея като от (аи нема да казвам вий ша са сетите).

 

7 - горе споменатата "девойка" прави садо-мазо свалка на Плешу на който некоа част от телото му почва се пробуждЪ

 

Всите шамшали заедно ...

 

8 - е тука на Пешо му стана яко ...

 

Наш Пешу си мисли мамоооо таЪ как шъ йъ фанъ за неаде и ко ша я напраа кат ми падни ... само аз си знам

 

Новото 'мъндзърко чадо'

 

Не бе батееее ни бех аз, аз само исках там на тъмнуто ти покааа ко могъ

 

уффф чай си затворя очите че с тоя сирсем после и дицата ми шъ ми съ смеят

 

ехххх колко си отиват тряяя са земат ... родени съ един за друг

 

бе в тоя форум и гейове имало пускат си езици а-у моат земат съ наи*ът

 

mastrubateforpiece.com - клуб на Онанистав този форум - основатели

 

новото дите на форума чишка ...

 

дребното дите също чишка ама са вижда и неговата .... чушка

 

 

Забележки и коментари тук или на ЛС ...

Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN minavate maina pokrai men se praite 4e ne me poznavate dea...taka li stanahme ve4e

Е па да си малък да каиш или си глътна езика ... нии ни моим да видим всички аз ако вида некой му скачам на врата и по възможност му го нахаквам отзад ... е снощи afx го усети ... ама ни мои да видим нии всички при толкоз мноу челяд на ино место ...

Link to comment
Share on other sites

Е па да си малък да каиш или си глътна езика ... нии ни моим да видим всички аз ако вида некой му скачам на врата и по възможност му го нахаквам отзад ... е снощи afx го усети ... ама ни мои да видим нии всички при толкоз мноу челяд на ино место ...

 

Без да ми се караш.Аз бях малко далечко ама викнах-"Еи скорпион" ... иок...няя никой...мислих да се развикам уарез.ру ама щеха да ме сметнат за луд :)

Link to comment
Share on other sites

Имаш крака бегиш, имаш ръце махаш и лазиш е па немаш нито едното съ мъчиш се самозадоволиш ...

Link to comment
Share on other sites

Имаш крака бегиш, имаш ръце махаш и лазиш е па немаш нито едното съ мъчиш се самозадоволиш ...

 

е ми аз отивам на бирфеста и си пиивам мъжката,а не се плиунча на една бира цяла вечер..като някои други може би...

Link to comment
Share on other sites

е ми аз отивам на бирфеста и си пиивам мъжката,а не се плиунча на една бира цяла вечер..като някои други може би...

Това беше грубо... Аз бях на 1 бира цяла вечер и какво? Ще ми обясниш ли?

Link to comment
Share on other sites

cTo9H, сори човек, наистина не съм те чул! Не съм такъв човек, да се правя, че не виждам някой. Иначе на Гудо да му имам описанията :)) Къртач!

Link to comment
Share on other sites

Това беше грубо... Аз бях на 1 бира цяла вечер и какво? Ще ми обясниш ли?

 

Психар аз казах може би бе! :)

The`ScorpioN спокс...между другото как изкарахте?

Link to comment
Share on other sites

Аеааеаеаеае, стига компромати де! Аз съм най-снимания идиот на тази среща!

Баси, там ме разтриват, кривите ми зъби - сички отвънка, веднъж да направя идиотска физиономия (да бе, често веднъж) и баш тогава да ме щракнат...

Link to comment
Share on other sites

Ne se oplakvai, men slujebno sa ma snimali gadovete :)

 

I samo nqkoj da e spomenal skvernoslovia za uniformata, kato se zavyrna, shte ima otmashtenieto na debeloto chervo na Djak(prepratka - Fight club).

Ne mi lipsvate.Ama hich :)

Link to comment
Share on other sites

Аз - грида ;) тряя съм на работа нощна смяна нема друг начин :( шъ мините и без мени ....

eee Gudo,нищо не каза ся ,разбра ли?как така без теб?

Link to comment
Share on other sites

eee Gudo,нищо не каза ся  ,разбра ли?как така без теб?

"Скъпа" не мога да дойда защото съм на работа (нощна смяна 17:00 - 02:30) и колкото и много да искам не мога си замъкна дирника при вас единствено вии можете при мен ;) за сметка на това че ще работя тази цяла седмица другата цялата ще почивам :) и ако има девойка дет да желае да ходи на море и не е прекалено отбъскваща да ми пище ЛС да я взема с мен че инак там тряя си търса неква бръмтия.

Link to comment
Share on other sites

"Скъпа" не мога да дойда защото съм на работа (нощна смяна 17:00 - 02:30) и колкото и много да искам не мога си замъкна дирника при вас единствено вии можете при мен ;) за сметка на това че ще работя тази цяла седмица другата цялата ще почивам :) и ако има девойка дет да желае да ходи на море и не е прекалено отбъскваща да ми пище ЛС да я взема с мен че инак там тряя си търса неква бръмтия.

Може да забиеш някоя русалка бе!!! :wub: :P

Link to comment
Share on other sites

...инак там тряя си търса неква бръмтия.

Внимавай само за ония пълнички лелки, сменили цвета вече в лилав :tongue , тип патладжан... Мноо налитат на левенти, ей... Мноо фнимафай

Иначе ще се дотътрим

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...