Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Да бе имало много колкот на наще ... 2-3 и стъга бил съм на една от техните срещи и имаше 3 момичета като 2 са и в този форум ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Тази среща ще е интересна. В един ден на Рахата ще бъдат Warezzz.com и Warez.ru. Май ще трябва организаторите да проверяват за всякакъв вид оръжия.  :lol:

 

Ами може да се отбиеш и към наща маса да поговорим и за Формула 1 малко :) Лесно ще ме познаеш аз ще съм със тениската от аватара :)

Link to comment
Share on other sites

Ами може да се отбиеш и към наща маса да поговорим и за Формула 1 малко :) Лесно ще ме познаеш аз ще съм със тениската от аватара :)

 

Тая тениска става ли за нещо след като беше брутално разбита ;)

@shadowhand мноо не е сигурно да е с нея ;)

 

Идва обче един друг проблем ... ша има ли де да се съберем щот ЛанЛаме-ския варез са поне 20 души и ние толкоз и ко жа стани ... тяхната среща е от 18:00 и те първи ще фанат местата :confused

Link to comment
Share on other sites

Total Edit: Абе в последния момент ще решавам. Възможно е и други фактори да променят нещата. В рахата ще ходите, нали?

Link to comment
Share on other sites

jozo, естествено че ще се отбия. Само чефо да не е там, че май не ме обича много. :P

Lord_Gudo, ти защо така лошо говориш за нашите момичета? :(

 

За да не ми се съберете много народ там - никакви момичета няма! :)

Link to comment
Share on other sites

Тая тениска става ли за нещо след като беше брутално разбита ;)

@shadowhand мноо не е сигурно да е с нея ;)

 

Идва обче един друг проблем ... ша има ли де да се съберем щот ЛанЛаме-ския варез са поне 20 души и ние толкоз и ко жа стани ... тяхната среща е от 18:00 и те първи ще фанат местата  :confused

 

Става не става с нея съм ;) Се още си личи част от надписа все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Total Edit: Абе в последния момент ще решавам. Възможно е и други фактори да променят нещата. В рахата ще ходите, нали?

 

 

На рахата нема къде другаде ... :D

Link to comment
Share on other sites

EEEe stiga de warez.ru warez.com the begining of a beutiful friendship.

Da be da.

Vse pak i anime sre6tata 6te ima tam a te sa mnoo pove4e ot warezite zeti zaedno.

Nadqvam se i toq pat da e taka.

Are do utre.

Az napravo v rahata 6te sam

 

Guruto si kiaza lafa :P

Link to comment
Share on other sites

btw,ai edna tabelka za men, che horata koito poznavam ot tuk nqma da idvat:P:Ppls...:P

 

Напиши си табелка с ника си и е дръж пред теб пък аз ще дойда да те заговоря и да те заведа при другите така че спокс ;)

Link to comment
Share on other sites

Утре си носете веригите, бокса, ножове, въжета и всякакви оръжия ... до сега съм гледал форума на ланламе има надъхани за бой ... ша ги размажем ... :starwars: дано сме над 20 души та да сме сигурни че няма да оцелеят ...

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да осигуря 3 ножа, една бухалка, един бокс, една верига, една полицейска палка, чифт балаклави и едни белезници. :ph34r:

 

Само някой да дойде да ги вземе от нас.

Link to comment
Share on other sites

къде са ти кубинките :confused  :punk

аз пък ще ги разсейвам :lol:

 

 

Кубинките са ми на краката ;)

Тях само аз си ги ползвам.

Link to comment
Share on other sites

Кубинките са ми на краката ;)

Тях само аз си ги ползвам.

с тях трябваше да започнеш-струват ми се най-опасни :woot

Link to comment
Share on other sites

Е, ти сега и потника на дядо шъ ми пуискаш!!Баси!И после да ме съдят за терористичен акт с неизвестно химично-биологично оръжие..Да, да, ама не.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...