Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ако имам възможност ще дойда направо на Рахата към 20:30 часа.

Та ако има някаква "веселба" с друг форум нека тя да започне след този час :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аууууу, дано се надъхат за бой. Ланламерите. Аз се въоражавам с мазохизъм, садизъм и болна глава. Дано са достатъчно като уръжия!

Link to comment
Share on other sites

До колко ще сте в рахата, че утре ако имам физическата възможност да дойда, сигурно ще е направо там.

 

 

 

Както винаги до към 21:30 ... 22:00 там някъде утре може и повече поради по-късния час на срещатата.

Link to comment
Share on other sites

Дано само времето да не е като вчера и днес, че... :bgrin:

 

не е невъзможно по новините казаха че и събота и неделя ще продължи да превалява :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха,яко бе,като вали една бира я пиеш колкото часа искаш-все се пълни :bgrin: Аз се надявам до 9 и нещо да не вали,щото до толкова съм с вас и ми се иска да е на сухо

Link to comment
Share on other sites

Да не одиш да вадиш картофи или да копаш къра я си признай !!!

Ако е така ила да покопаш и на нашия, че мноо буреняса ...

 

Хаха де да беше тва. Ми се се падат някви ройденни дни и запиваме извън града :) иначе ако срещата беше от 6 щях да мина за малко, но сега немога :(, дано другия път да съм свободен ;)

 

П.П. Покажете кой е warez.ru форума :)

Link to comment
Share on other sites

@The`ScorpioN ни съ лъжи тея цайси много ми ходят B)

 

Идеята ми е ако вали да сме в Азия-та щот иначе няма къде ...

Link to comment
Share on other sites

Деца... А ако завали? Какво ще правим ако вали по време на събирането? Аз ще съм там.. но викам ако вали да се чакаме някъде на завет... И къде ще ходим след тва? Азия ме устройва , но ако сме много хора може да не ни саберат...

А да... И се надявам дъжда да не изплаши никого...

Link to comment
Share on other sites

Ще се чакаме пред входа на пощата откъм страната на часовника там където има завет :) докат не се съберем .. дъжда мен ме не плаши идвам пък в Азия все ще се съберем ;)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам ще вали,което ме навежда на мисълта,че ще се ходи в Азия,което от своя страна ме кара да не идвам,щото мразя да вися в няква мизерия и скапани китайци да ми говорят на развален български.Ама времето ще си покаже.

Link to comment
Share on other sites

До срещата може и да се навали, а и защо толкова са плашите от малко дъждец да не сте от сол та да се стопите????? :bgrin: :unsure: :confused

Link to comment
Share on other sites

Не знам.. Аз нямам нищо против Азия. Колкото пъти сме отишли - толкова пъти сме били доволни. А и в Азия сме на по малка дистанция един от друг и всички можем да си говорим.. Докато в Рахата далеч не е така! В рахата сме на маси. Не знам... Вие решавате.. Аз съм с вас.

Link to comment
Share on other sites

Като идем на място ще решим какво да правим защото може и дъжда да спре :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...