Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Имам процедурно предложение : във връзка със започналите ЖЕГИ началният час на срещитеда се изтегли 1( един) час на зад или от 18:30 в 19:30 часа.

Не вярвам някой от присъстващите да има наложен вечерен час за прибиране!

 

 

Надявам се предложението ми да бъде прието с пълно единодушие и ръкопляскания!!!

 

PS: мале как зучи само :P хахахаххахааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Имам процедурно предложение : във връзка със започналите ЖЕГИ началният час на срещитеда се изтегли 1( един) час на зад или от 18:30 в 19:30 часа.

 

Аз подкрепям. С цел да останем повечко време вчера, часът на срещата беше 18.00 при което всички умряхме от жега за което бях съответно обвинен :D Искрено съжелявам за това.

 

А.. и мисля че прозорец от един час е твърде много (максимум 20 минути според мен)

Link to comment
Share on other sites

Деца... обърнах внимание , че голяма част от посетителите на тази среща са били и на другата... Самотните сърца... И се чудя дали няма да забравите за тази и там да сме си само аз и Митито?!

 

Това че сме били на друга среща не пречи да си дойдем и на официалната!!Така че споко аз и без това съм казал още от миналата среща че съм там :)

 

 

Имам процедурно предложение : във връзка със започналите ЖЕГИ началният час на срещитеда се изтегли 1( един) час на зад или от 18:30 в 19:30 часа.

Не вярвам някой от присъстващите да има наложен вечерен час за прибиране!

Надявам се предложението ми да бъде прието с пълно единодушие и ръкопляскания!!!

 

PS: мале как зучи само  :P хахахаххахааааааааааааа

 

Аз лично гласувам с двете ръце и единия крак за :)

Link to comment
Share on other sites

Идеята за изместване на часа оради жегата е много добра, но 19:30 ... може в 19:00 и до 19:15 (и 20) да чакаме на пощата щот докат се замукнем до рахата става .... абе минава сънчо там ми е зора ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен за промяната в часа.Иначе ще измрем докато се чакаме.

Link to comment
Share on other sites

много мразя като се получава така, мама му стара. знам че съм обещал, знам че не съм идвал от 100 години, но също така и знам че на 2 не съм в пловдив. George_131 не си само ти карък, и аз съм така, ама лошото е че съм обещал да дойда този път. Та както и да е, приготвяйте тухлите, и кой където ме види боййййй...

ама има и няква маааалка вероятност да довтасам, така че w8 4 me, nobody knows кво ще стане дотогава.

Link to comment
Share on other sites

Значи ще помолим @netrootbg да смени часа на 19:00. Иначе аз нямам нищо против с измирането от жега.. , но явно вие имате. :) Та. Нека бъде 19:00. Нека бъде 2ри. Нека бъде идиотизъм.

Link to comment
Share on other sites

Ще бъде ... ;)

 

George_131 с тия скаутски истории просто не виждам някога да можеш да дойдеш ...

Link to comment
Share on other sites

Ще бъде ... ;)

 

George_131 с тия скаутски истории просто не виждам някога да можеш да дойдеш ...

 

 

Тоя път май не е заради нас ;)

Link to comment
Share on other sites

Е то и миналия и по-миналия и по-по-миналия не беше заради вас. То все се пада когато съм извън града :(

 

 

Да не одиш да вадиш картофи или да копаш къра я си признай !!!

Ако е така ила да покопаш и на нашия, че мноо буреняса ...

Link to comment
Share on other sites

Аз да дойда ли бе прасета? Или ще е свинщина, както винаги? То ми е ясно, че "без свинщина няма купон бе човече" и че "ще я правим със пълен замах", ама все пак...

Link to comment
Share on other sites

Аз да дойда ли бе прасета? Или ще е свинщина, както винаги? То ми е ясно, че "без свинщина няма купон бе човече" и че "ще я правим със пълен замах", ама все пак...

 

Щом искаш официална покана ... имаш я !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе то не е за поканата работата...питам, дали реално има смисъл да идвам? Щото не съм гледал, кой ще дойде тоя път, а принципния начин, по който се провеждат тия масовки, не ми е любим. И така... Абе както и да е...вече имам официална покана...сега остава и да реша...

Link to comment
Share on other sites

принципния начин, по който се провеждат тия масовки, не ми е любим.

 

Е.. няма страшно.. то нали затова е масовка - всеки се забавлява по своя си начин. Не е задължително да бъдеш въвлечен в бруталната простотия (миналия път когато аз за първи път посетих срещата, някак си беше по-спокойно от нормалното (поне такива бяха отзивите после), така че не знам.. колко се е насъбрало за този път ;)) ама.. ще видим. Така че GeorgiK - идвай. :D

Link to comment
Share on other sites

Който има марек идва като нямаш мерак адаш (GeorgiK) не идвай :) Решението е твое и немисля че ще съжеляваш :)

Link to comment
Share on other sites

Аз може само да мина да ви видя, щото съм тотално на червено с кинтите и трябва да чакам финансова инжекция.Ама поне едно "здрасти" ще мина да ви кажа де :)

Link to comment
Share on other sites

Ама не таксуваме и за "здрасти". Айде като за теб ще ти направим 20% отстъпка... А пък аз съвсем се навих да идвам, щото не ми се кисне някъде сам събота вечер, щото жената ще бачка до късно. Ето решение на двоумението ми.

Link to comment
Share on other sites

Ама не таксуваме и за "здрасти". Айде като за теб ще ти направим 20% отстъпка...

Казах, че чакам финанси.Ако успеят да ги преведат до утре - ок, на линия съм.Ако не - ще се възползвам от отстъпката ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази среща ще е интересна. В един ден на Рахата ще бъдат Warezzz.com и Warez.ru. Май ще трябва организаторите да проверяват за всякакъв вид оръжия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гоше , а ти с кого ще си? Ще сме ти много обидени ако си с тях! Същото се отнася и за Владимирчо... :) А също така чух слух , че на варезззззз-ките срещи имало много момичета... :) Да не стани кат миналия път.. Някой чу за къса поличка и са юрна 2 тона народ... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...