Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Мдааа срещата е днес.Надявам се тези,заради които променихме датата,да се появят.

 

От 18:30 до 19:00 се чака на пощата,след което сме на РАХАТА.

Link to comment
Share on other sites

18h ли е както винаги, или има някакви промени ?

 

Edit: Оф, ся се сетих защо няма да дойда - от 18 часа имам мач... Еми GG. Може и да мина през рахата след мача, ама не е много вероятно ;/

Link to comment
Share on other sites

Довечера в 6 и 30.Аз съм там :)

me too :D тъй като едва ли ще позная някой,плс познайте мен вие-син потник и дънкова пола(къса) :P

Link to comment
Share on other sites

Организатори, що не изровите табелата бе? Той знаменосецът ни май май няма да се появи повече, ама... Хубава беше, вършеше работа. (10Х ZGAN)

Link to comment
Share on other sites

me too :D тъй като едва ли ще позная някой,плс познайте мен вие-син потник и дънкова пола(къса) :P

Хахахах щом ще е къса. ще взема и аз да дойда , веднага ще те открия ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Ебати,поли,потници,айде ако ми отпаднат пиенетата на бири ще се довлека и аз.Жалко,че Борис го няма.Aggressiv,пък специално за теб може да завалча и лулата на мира :DАко дойда,ще ме познаете о черна тениска с жълт сперматозоид и надпис "Те са бързи"/тва ми е разпознавателната тениска/

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си домъкна задника( и предника).Все пак трябва да полея изпита.

Link to comment
Share on other sites

Без значение, че другиден се събираме агитката от Булфлийт(най-якият отбор - WAREZ.RU :punk )....ще гледам да мина и днес или през пощата или през Рахата после, че съм се затъжил за вас... :)

Link to comment
Share on other sites

Мда велвет.. Жалко че го няма. А отностно флъфито... Човек с фаленка Psihara^^ и 1 дълго говедо... 1 скинар , 1 баща... пак ще се садерем...

@teddy.. Скъпи ,а ти? Ще дойдеш ли?

Говорих със Смирнофф и обеща да дойде на рахата...

А Митето (Схаде :) ) ще дойде направо на рахата тъй като е на даскало...

Link to comment
Share on other sites

Мда велвет.. Жалко че го няма. А отностно флъфито... Човек с фаленка Psihara^^ и 1 дълго говедо... 1 скинар , 1 баща... пак ще се садерем...

@teddy.. Скъпи ,а ти? Ще дойдеш ли?

Говорих със Смирнофф и обеща да дойде на рахата...

А Митето (Схаде :) ) ще дойде направо на рахата тъй като е на даскало...

Е Psihara^^ кво мрънкаше нямало да дойдат а?

Нещо да кажеш ???? :punk :punk :punk

Просто това е едно събиране на елита на Пловдив

Link to comment
Share on other sites

1 скинар

 

Не съм бе!!!!Протестирам!!!Аз съм приятен, късо подстриган, интелигентен млад националист патриот. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не се знае точно до кога ще сме там.

Относно познаването-мисля че вече стана ясно как ще ни познаете.Ако чуете мощен писък,то е дело на Psihara^^.Амаааа да не стане така че да се изплашите.Споко,ние сме добрички. :devil

Link to comment
Share on other sites

Ех като видях колко хора ще дойдат, няма как...ще се прежаля и ще поседя половин-един час с вас...въпреки, че имам други ангажименти :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Как хубаво си говорите всички човек ще каже че се знаете от 100 години.Въпроса е че аз не ви познавам от толкова.Силно обаче се надявам т'ва да не попречи на малбета и да си изкараме добре. :) Аиде до после guys!

 

Edit: Много е хубаво да се види че ще има и женска част от групата :)

Link to comment
Share on other sites

Ами...

С ZGAN ще дойдем към 19:30.

 

Супер, тебе много ми се ще да те видя! От кога ти приказвам за бира :P

 

Ех като видях колко хора ще дойдат, няма как...ще се прежаля и ще поседя половин-един час с вас...въпреки, че имам други ангажименти  :bgrin:

 

Супер супер, имам линуксджииски въпроси ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...