Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Аз не съм идвал до сега, но като се замисля имам мерак, да дойда, та поне ако някой може да ми каже къде е срещата и след тва ква е процедута :P

 

и аз съм същия, крайно време е да дойда. B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Срещата е 6 срещу часовника на пощата. След това се ходи на тепето на биричка, картофки и цаца :) или каквото си харесате :)

Link to comment
Share on other sites

в 6, така ли ? на тепето се има в предвид това до радио и телевизия, там златната рибка, тези там заведения ?  :woot  :woot

Нали знайш, че на момиче вера не требе да имаш особено ако е с ник БеХу! :)

Става вапрос за Рахат тепе, което е и името на заведението :) а не знам за каква залта рибка говориш, но точно до нас има заведение със същото име :)

Link to comment
Share on other sites

На рахата ли?

 

 

 

В предния пост съм писала на кое тепе и за това не уточних в следващия. А на splt-rmx му го написаи и на ПМ. Та, Психаре, къде видя нещо невярно :?

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм идвал до сега, но като се замисля имам мерак, да дойда

Me too :unsure: :blush: Но още не мога да се осмеля да поема този риск :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз пак няма да дойда....Хора, следващата пак ли ще е в събота?За да мога да си организирам нещата, че от много време не съм ви засичал всички идиоти на купчинка :)

Link to comment
Share on other sites

Me too  :unsure:  :blush:  Но още не мога да се осмеля да поема този риск  :woot

 

Ми прав е човека ся. Само като ви прочете никовете - @Psihara^^ @HATE @PSYCHOSIS и страх го хваща :D

 

Иначе и аз съм навитак да дойда, ама сигурно ще е 21, ако има де :). Ако искате може да ви направя един плакат.

Link to comment
Share on other sites

Има тая седмица на 7 и по следващата седмица на 21.

Link to comment
Share on other sites

Хмм ако съм в Пловдив може да дойда, само трябва да мина да си направя застраховка преди това :woot

 

Само една вметка.... Аз съм момиче! Просто видях, че доста хора не знаят :blush:

Link to comment
Share on other sites

George_131 shadowhand утре ви искам и двамата на линия :)

Link to comment
Share on other sites

Утре ида от село :P и са обасвам на пощата в 18:00 пък за 21.05 ... съм абуриген (баберик, абитюрент както искате го наречете) и имам бал (ща си сложа роклята за съм секси) и няма мога да дойда :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам какво е времето май няма да сме в Рахата, та къде смятате да се ходи?

 

П.С. Малиии как ме мързи да излезна от нас :)

Link to comment
Share on other sites

Ако ще се прави масовката, полседно къде ще сме да знам къде да идвам, защото с това "мокро" време много много не ми се идва да кисна на открито ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако ще се прави масовката, полседно къде ще сме да знам къде да идвам, защото с това "мокро" време много много не ми се идва да кисна на открито  ;)

В шадравана ! :bgrin: - мокър от дъжд не се бои.

 

Все ще измислите нещо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...