Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

На следващата среща може да зема Blitz_Krieg_1941 под мишница и да дойда да ви видя. Сигурно към 6 часа за 15-на минути ше се мернем :bgrin: . Който познае кои от двамата кой е печели награда :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
На следващата среща може да зема Blitz_Krieg_1941 под мишница и да дойда да ви видя. Сигурно към 6 часа за 15-на минути ше се мернем  :bgrin: . Който познае кои от двамата кой е печели награда :lol:

Ъм... Срещата е в 6:30 така че .. и да миниш просто няма да има кого да ви познае... :)

Link to comment
Share on other sites

........

А ти, драги....дето толкова се канеше....къде беше снощи....защо не дойде на другата среща :confused :wacko:

 

@BeHu....аз бях там....ама ти къде изчезна? :)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз първо не знаех, че е в петък...откакто съм на прецакания бтк нет не ми отваряше форума. Освен това и да знаех пак нямаше да успея да дойда или поне не на време понеже бях до 7 без 10 на даскало..иначе до колкото разбрах срещата е минала перфектно...:)

Айде на следващата се надявам да се видим :)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз първо не знаех, че е в петък...откакто съм на прецакания бтк нет не ми отваряше форума. Освен това и да знаех пак нямаше да успея да дойда или поне не на време понеже бях до 7 без 10 на даскало..иначе до колкото разбрах срещата е минала перфектно...:)

Айде на следващата се надявам да се видим :)

Срещите не са за хора клиенти на БТК

 

btk.JPG

Любооо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз също смятам, че не е необходимо да забраняваме на ВеНи да идва :)) И без това момичета - малко. Нищо, че подкрепя най-големия враг на българския интернет...

Иначе снимката е меко казано брутална.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням май съм приствала на повечко от 10 срещи докато все още бях от "вас"....ма явно това не ме прави член....

 

ПС Май, май изясних в тази или в една друга тема, че съм с такъв нет по причини независещи от мен...

Link to comment
Share on other sites

И какво? Значи не сме желание повече? Ние пък с BeHu ще си правим други срещи. :P

 

Ами не смятам че като дойдете някой ще ви върне пък и вие няма да идвате за сефте така че какъв е проблема!!Идвайте си и тва е :)

Link to comment
Share on other sites

Срещите не са за хора клиенти на БТК

 

Защо така мислиш? Какво значение има кой на какъв доставчик е? Нали целта е да се събираме и да си прекарваме добре!!!

Link to comment
Share on other sites

Като колектив няма се цепим щот който се цепи от колектива после колектива му го нацепва колективно :) А ако ще цепим сливи веднага да ме викате !!!

Link to comment
Share on other sites

Като колектив няма се цепим щот който се цепи от колектива после колектива му го нацепва колективно :) А ако ще цепим сливи веднага да ме викате !!!

 

Какви сливи те гонят бре :bgrin:

Само бира :)

 

Ако е само заради форума, винаги могат да се измислят някакви проксита за хората в нужда ;) Не сте казали.

Link to comment
Share on other sites

Според мен срещите не са направини само за хората, които ползват евроком, а за членовете на форума,които пишат вътре.

Така че е Булш*т да забраняваме на някои, които влиза в форума ама не ползва евроком да влиза. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ама защо обърнахте темата на това кой трябва да идва и кой не?!? Ба си... Сичко се осира...

Link to comment
Share on other sites

извода е :не казвайте на кого сте клиенти :P

:punk ами да.Браво къртиш :punk

 

Майна човек малко да не си направи майтап и ша го издете.Бе да идва който ще кво толкова се връзвате :D на мойте приказки :) Аз ви харесвам всички :P

Link to comment
Share on other sites

Аз ви харесвам всички  :P

 

Винаги съм го предполагал , но не бях сигурен. Беху ако очакваш спец. покана - няма да е получиш. Ако ти се идва .. идвай. Не се прави на засегната!

Link to comment
Share on other sites

Луд ли си бе, телеграмата е задължителна!

Специална покана, и ако не е със златен кант - не се приема.

Ако някой приеме думите ми насериозно и има желание да се заяде с мен - нека не сере върху темата, ами им пише ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

Ари ве е*ал сам ги в пут**те ако щат да идват майна то бива бива покани...

 

Everyone is invited казаха от Samsung това значи всеки е поканен така че да заповядат,а ако не искат проблема си е техен

Link to comment
Share on other sites

И аз искааам..... :cry  :cry  :cry

Ще се виждате ли преди 29 - ти??? :huh:

Ако ДА...можи ли...?! :D

 

Може...на 2-ри юли може колкото искаш цяла вечер

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...