Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Да давам ли обеснения и описание на снимките за тези които не са били?

само че няма да е днес понеже съм уморен утре

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Винаги съм се чудила какво е на такива срещи :blink: Преди като бях на висио не се престраших да отида,щото бях само аз девойка :rolleyes: хаха,взема да се домъкна някой път да видя какво е....страшно.....ест ако нямате против :huh:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм против!

В рамките на шегата разбира се. Прекрасно би било на тия коч събирания да има повече представителки на нежния пол.

Надявам се farrell да не я отказахме с кретенизмите си :))

Link to comment
Share on other sites

http://store2.data.bg/nextvasko/Super%20store/IMG_0159.jpg

 

A това момче в дясно , беше в Мг то ако не се лъжа  :P

Значи ме помниш, Батко :P. От ляво на дясно: aph3x, farrell, The`ScorpioN.

Учудва ме това, че ме позна въпреки късата коса. Последните 2 години в МГ-то бях с дълга коса... но като се замисля ти си бил завършил вече :))

 

Редакция: Тая снимка като я гледам се замислям над нови алтернативи за паста за зъби :huh:

Link to comment
Share on other sites

Значи ме помниш, Батко :P. От ляво на дясно: aph3x, farrell, The`ScorpioN.

Учудва ме това, че ме позна въпреки късата коса. Последните 2 години в МГ-то бях с дълга коса... но като се замисля ти си бил завършил вече :))

Е ти беше випуска след дългия Любо от немците , Толев от френската, бат Жоро Assasina и той от немците :P

Link to comment
Share on other sites

Беше невероятно добро. Благодаря на всички за топлото посрещане което оказаха на новобранците :D

 

Надявам се скоро пак. ;) :punk :punk

 

Едит: и нека благодарим на Васил за снимките :)

Link to comment
Share on other sites

Колко мъка ми е че нямаше начин да дойда ...а изпростявам в тази зала и си правя Секуро :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Срещата мина добре.Разбихме се(поне аз).Надявам се да не сме изплашили новобранците.Оставихме стъбилна сметка от порядъка на 70-80 лева.Както и да е...Общо взето надявам се всички да са си прекарали добре. :punk Ще се видим след 2 седмици.

Edit:Снимките са супер!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Малко рано се наложи да тръгна за което се извинявам :(. Кажи речи се видях с 1-2 човека само. Другите бяха стари познайници ;). Ако мога другият път ще дойда, този път за повече време :).

Link to comment
Share on other sites

Много точни пичове сте всичките!

 

Едит: с извинение към Психара щото той се обижда като му кажат пич :)

Link to comment
Share on other sites

Едит: с извинение към Психара щото той се обижда като му кажат пич :)

 

Да.. Психар.. и аз се извинявам че те нарекох "пич" :cry Беше много грубо от моя страна. :P

Link to comment
Share on other sites

Простотия си имаше :)

Бях забравил какво е да се съберем хилядите маймуни.Поне имаше и нови лица.А нежния пол -вземайте пример от farewell :)

Link to comment
Share on other sites

Стоянчо , Апфексчо ... Не бе.. Не ви се сърдя.. Аз съм добро дете . :)

Та... Нека да започним да мислим за бъдещето (само се радвам , че тъмното желание не ме уцели с тая чаша.. :)) и да кажем :

2 Юли , 18:30 Пред часовника на пощата... И от там в Рахата.

Link to comment
Share on other sites

няма да се оправдавам що не дойдох, просто ще си кажа на себе си @#$%^&^%$#$% и че ме е много яд че и тази пропуснах. Въпреки че бях обещал да направя всичко възможно да дойда, не успях. Next time съм там, а ако ме няма да ме биете с тухли по главата!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...