Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Мина добре бяхме само 11 души, но си прекарахме добре бяхме в Азия-та. За съжаление нямаше с какво да се документира тази среща, но това е без значение :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Мина добре бяхме само 11 души, но си прекарахме добре бяхме в Азия-та. За съжаление нямаше с какво да се документира тази среща, но това е без значение :)

и за кво сички се смяха като казах ООоо, Митьо!

btw аз съм онзи, когото срещнахте :D

Link to comment
Share on other sites

и за кво сички се смяха като казах ООоо, Митьо!

btw аз съм онзи, когото срещнахте :D

Като за начало не срещнахме 1 или 2ма. И всички се смеем винаги. Така че кажи къде сме те срещнали. :) А да не си онзи Мартин с розата?

Link to comment
Share on other sites

Срещата си беше супер :) Амммм искам да помоля да ми кажете заглавията на филмите, за които говорихте....

Link to comment
Share on other sites

Аз бях извън града.Много ми липсвахте.Интересно ми е да видя кои са новите попълнения:) Незнам дали на 21 ще сам жив...

Link to comment
Share on other sites

Е добре де,но все пак вземи под въпрос факта че съм абитюрент...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

еййй не помня откога не съм ви виждал, не съм идвал сигурно от 100 години. А така като гледам ако следващата среща е на 4 щни пак ще пропусна :(

Link to comment
Share on other sites

Срещите малко се позанемариха...и може би аз като организатор имам някаква вина...

Следващата се пада да е на 4 юни. Ако всичко дотогава се развива добре, ще присъствам, тъй като ще ми е последната възможност за много време напред.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз ще дойда.Ама нека да е след 18:00 някъде, а?

Тоя път наистина ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

Ще, ще.Само да е след 18:00.Половин час по-късно да е - пак ме устройва.

Link to comment
Share on other sites

Аз също ще дойда. Може да се събираме на стандартното място в стандартния час, а после да сме към фиксирано място, за да може да дойдат всички :) . Имаше предложение да сме в Рахата и да се гледа мач.

-----

EDIT: Ех, акъл, акъл...

Аз може и да закъснея, но ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

Имаше предложение да сме в Рахата

 

Подкрепям!!!!Митьо ти си поредното изключение от поговорката, че на високо акъл не вирее :)

Link to comment
Share on other sites

Рахат саундс гууд. Ще апнем цацка с картофки и спрайтче :)

 

 

Значи утре, събота, 18:00 срещу часовника на пощата. Чакаме определено количество време и отиваме на Рахата. Ако някой закъснее, да идва направо там.

Link to comment
Share on other sites

Е, то мачът почва в 6. Айде срещатата да е 5.30, за да го хванем от началото...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...