Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Аз и жената ще дойдем направо на Рахата.Да ни чакате със студена цаца и топла бира, ей! :D

 

Edit:Психаре в теб ми е надеждата да ме познаеш, че другите едва ли ще успеят - ти поне ми знаеш новия поцинкован фасон.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ела ела.Че ми е мерак да видя другия човек от форума дето слуша Срам и Позор :D

Link to comment
Share on other sites

То хубаво ще ходим на Рахата обаче днеска има мач и е от 18:00 и как ще стане хавата да се гледа аз не знам дали има ТВ там горе дано има ...

Link to comment
Share on other sites

@ Lord_Gudo както казах преди малко на Jozo този мач май съм го гледал :woot

Освен това ако всички се зазяпаме в телевизора това ще се отрази негативно на мохабета ;)

Link to comment
Share on other sites

Ела ела.Че ми е мерак да видя другия човек от форума дето слуша Срам и Позор  :D

Нали ме познаваш бе! И аз слушам С&П! Ще те запозная нямаш проблем. А ти ша мъ запознайш със жената . :) BTW Боренце този път ще ни зарадваш ли със присъствие?

Link to comment
Share on other sites

Познаам та ве!!Ама все пак - другите дали ще ме познаят?

(Препоръка - вижте ми профила).

Link to comment
Share on other sites

Поредната вечер.. Поредният Дестрой! Радвам се че видяхме! Беше както винаги идеално. :) Най - вече се радвам на посещението на бати Наско :)

Link to comment
Share on other sites

До колко бяхте в Рахат-а? С един друг приятел минахме към 22:15 и не видяхме никой :(.

 

Ми раничко си тръгнахме - май към 9 и половина беше.

Link to comment
Share on other sites

Ъм... знам, че от доста време липсвам по тия срещи и причината са фактори, които не зависят от мен (за което въпреки всичко се извинявам) .... та... к'ви са тия прощални шитове от Борето???

Link to comment
Share on other sites

Да бе.Заминава пича.Снощи му направих ректоскопия за да сме сигурни, че отивам там девствен.Да видим как ще се върне. :devil

Link to comment
Share on other sites

Мноо ясно, че ще се върна чист и неосквернен! Имам си Турбожелезни боксерки, уникат ;) Непробиваеми!

Taq sutrin vyprosnite bokserki razprawqha drugo. :) Deca koga pak 6te se sybirame? Wikam 18.06.2005? same time same place :)

Link to comment
Share on other sites

Аз викам някой да отиде да види дали работи Рахата вече и ако е хубаво времето може да дойда и да отидем да пийнем по една две бири. :D

За датата засега ми е се тая кога ще е целия месец съм свободен засега :)

Link to comment
Share on other sites

Аз викам някой да отиде да види дали работи Рахата вече и ако е хубаво времето може да дойда и да отидем да пийнем по една две бири. :D

За датата засега ми е се тая кога ще е целия месец съм свободен засега :)

Ами ние ходим в Рахата вече цял месец... Но нищо. Ще се оправиш. :)

 

Какво ще кажете за 11ти бе орица?

Link to comment
Share on other sites

Мноо ясно, че ще се върна чист и неосквернен! Имам си Турбожелезни боксерки, уникат ;) Непробиваеми!

 

То хубаво имаш такива гащи, но в USA има High Tech и хората си имат ъглошлайфи, мощни бормашини и хилтита така, че не си в Safe Mod :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...