Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

aaa napravete go na 17-ti be ili na 19-ti 4e na 18-ti sym selqn4e i nqma da moga da doida :(

a mejdu drugoto po takiva sre6ti kak se poznavate v smisal nqkvi kodirani trikove li si imate ili dyrjite tabelki kato po leti6tata "Forum Warez Ru" kak staa?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
aaa napravete go na 17-ti be ili na 19-ti 4e na 18-ti sym selqn4e i nqma da moga da doida :(

 

 

17 мен също ме устройва, ама не знам другите дали са съгласни.Не зависи само от нас, пък има и други срещи :)

Link to comment
Share on other sites

17 мен също ме устройва, ама не знам другите дали са съгласни.Не зависи само от нас, пък има и други срещи :)

 

emi da qko e petyk ve4er e tamyn :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично подкрепям 19-ти, тъй като утре имам изпит цял ден и вечерта най вероятно ще се напия някъде от мъка и няма да съм аvailable :P ама .. както кажете де, все тая.. даже ми се струва че или на 17 или на 19 ще е най удобно... не знам :)

Link to comment
Share on other sites

Да не стане като друг път, всеки казва че ще дойде и накрая все старите маймуни?

Що искате потвърждение - в събота ще се домъкна и аз.

Link to comment
Share on other sites

a mejdu drugoto po takiva sre6ti kak se poznavate v smisal nqkvi kodirani trikove li si imate ili dyrjite tabelki kato po leti6tata "Forum Warez Ru" kak staa?

 

 

Личим си отдалече по простотията!! :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

този път ще направя всичко възможно да дойда. макар че отново съм зает и не обещавам нищо ;( ама пак ще се постарая да дойда и да ви видя че ви забравих вече

Link to comment
Share on other sites

@cTo9H в уреченото време и място се оглеждай за двама "дългучи", единият от тях съм аз :P

Link to comment
Share on other sites

Лесна работа аз CTo9H ще го позная.Виждал съм негови снимки(то е достатъчно да му се разгледа профила).Само едно немога да разбера 17,18 или 19.Айде решавайте.Дайте да направим едно гласуване и ще се реши.Но по-бързичко ей...Относно тези които идват за първи път давам малко инфо:

Ще видите 2-ма които стърчат над всички,един с кърпа (аз) и един който психясва наоколо.Това са малко по-отличаващите се.Преди в тази категория можеше да се сложи и Grimjaur,нооо...без коментар.Аз съм му сърдит!!!

Link to comment
Share on other sites

Лесна работа аз CTo9H ще го позная.Виждал съм негови снимки(то е достатъчно да му се разгледа профила).Само едно немога да разбера 17,18 или 19.Айде решавайте.Дайте да направим едно гласуване и ще се реши.Но по-бързичко ей...Относно тези които идват за първи път давам малко инфо:

Ще видите 2-ма които стърчат над всички,един с кърпа (аз) и един който психясва наоколо.Това са малко по-отличаващите се.Преди в тази категория можеше да се сложи и Grimjaur,нооо...без коментар.Аз съм му сърдит!!!

Да допълня тоя дето е с кърпа има и много пръстени по ръката му ;)

Та и аз мога да дойда ако е на 17 или 19 ти? :(

Link to comment
Share on other sites

Не виждам смисъл от гласуване, който може да идва на 18 събота.

както си дал няколко дати може да настане объркванеи срещата да се провали

Link to comment
Share on other sites

Да допълня тоя дето е с кърпа има и много пръстени по ръката му  ;)

Та и аз мога да дойда ако е на 17 или 19 ти?  :(

Напиши точно кой ден ти е най-удобен за да видим накрая кой ден ще е най-удобен на всички.Друг начин не виждам.

@pyroman ами така пък много хора които искат да дойдат ще я пропуснат ;)

Link to comment
Share on other sites

Напиши точно кой ден ти е най-удобен за да видим накрая кой ден ще е най-удобен на всички.Друг начин не виждам.

@pyroman ами така пък много хора които искат да дойдат ще я пропуснат ;)

Предлагам 17 ти ;) и да е 18.30 до 19 ч. пред пощата и на РАХАТА

Кво мислиш HATE ?Може да закъснея но ще дойда със сигурност до 19.15ч. направо на РАХАТА.

Link to comment
Share on other sites

Кво мислиш HATE ?

На мен ми е удобно и трите дни стига да е след 18:00 понеже съм зает през деня.

 

Нямаш проблем за гривните.Айде налага ми се да изчезвам.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е удобно и трите дни стига да е след 18:00 понеже съм зает през деня.

Точно значи се разбрахме и искам да си с гривните(ония с шиповете) :punk

ЗНАЧИ 17-ти от 18.30 до 19 ч. пред пощата(часовника) и после на РАХАТА

Link to comment
Share on other sites

Хм. Не че искам да си придавам важност или нещо.. Но не трябва ли първо да се консултирате с мен? Но добре. Нека бъде 17ти, въпреки че не виждам смисъл , тъй като хората заради , които правим смяната няма да дойдат... Но... Ще видим. Търсете 2ма дългучи и човек , на чиято фанелка пиши Psihara^^ и друг със Shade.

Link to comment
Share on other sites

Нищо ама нищичко не разбрах.Последно в кой ден,в колко чеса и каде...?

Link to comment
Share on other sites

Нищо ама нищичко не разбрах.Последно в кой ден,в колко чеса и каде...?

 

17-ти от 18.30 до 19 ч. пред пощата(часовника)

 

Ще гледам да дойда. :P

Link to comment
Share on other sites

Аиляции аз на 17 и 18-ти съм на работа от 18:00 така, че пак хапвам дръвцето и нема мога дойда :cry

Link to comment
Share on other sites

Значи .. няма проблем да се престраша да дойда  :unsure:

Защото.. никой не познавам  :cry

значи мога и аз да се присъединя към непознатите :P  :confused

Значи станахме трима новобранци :woot Внимавайте къде ще ни водите ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...