Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

JOZO най-вече към теб се обръщам БАТЕ от 1,5 сек на зад до 1 сек на пред не ми се вярва да е само от ГОРИВОТО не мислиш ли

!!-МИ да не е изпускал завоя

 

Ами както казах това ще си проличи утре но съм почти убеден че е от това!!Във Формулата е доказано че революции няма а има само еволюция (ако правите разлика между двете) така че неможе ей така изведнъж както Ферари бяха супер бавни едната седмица и другата седмица да са супер бързи!!Това е само от по-лека кола!!Пък току виж се случи че открият нещо нередно в колата на пилето!!Ама изобщо няма да се учудя!!

 

Пък и един полпозищън незначи спечелено състезание!!Както обичам да казвам не говорете предварително :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-добре това ще си проличи утре!!Така че ще поживеем и ще видим нищо не се знае

:P  :P  :P

 

 

Шумахер 5 литра в резервоара а кими алонсо и монтоя по 50литра. :D  :D  :D

 

Слабо се представят рената? :confused  Но както казах Рено и МакЛарън пълни с тунжа а феррари колкото да не загасне двигателя  :D

 

 

Ами Алонсо изтърва завоя иначе щеше да е втори!!Ама какво да се прави и 6-та позиция не е лоша все пак ако се престави добре ще вземе точки а на него това му трябва до края на годината!! :)

 

 

Мечтайте сега вие понеже не мога да се редкатирам поста за това пиша нов

Не си мислете че Шуми има гориво колкото да не загасне Ами я вижте Барикело 3 десети зад Монтоя Евил е прав за работата на гумите че може да се е подобрила и не само тя защото това е МАРЛБОРО СКУДЕРИЯ ФЕРАРИ запомнете това преди да започнете пак да се ебавате И пак казвам такова представяне си е просто супер на фона на провала през този сезон ДАНО И СЪСТЕЗАНИЕТО УТРЕ Е ТАКОВА ЗА ФЕРАРИ и още по зле за МКЛ И РЕНО :angry1

 

ЕДИТ: JOZO аз не говоря предварително а изказвам радостта си щото я си спомни с колко Алонсо е печелил квалиф. и с колко спечели ШУМИ СЕГЕ

ОПА забравих това е подарък от ФИА :angry1

 

Някъде да видя да съм казал че ПОЛ-а е победа утре

 

ПОСТА МИ Е ОПРАВЕН

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ЕХ вярвайте си всички я се замислете колко трябва да е лек за да е 1 дек над всички Да не мислите че Рос Браун ще направи нещо ГЛУПАВО Не момчета преглътнете горчилката и дано състезанието завърши така както и квалиф. днес И потърсете да видите дали някои през сезон 2005 е печелил пол с разлика от 1 сек пред ВТОРИЯ ЧЕСТИТО НА СКУДЕРИЯ ФЕРАРИ

ИДВАМЕ ЩЕ ЕБЕМ РАНО ИЛИ КЪСНО Нека само в състезанието да покаже такова каране и ще видите най-сетне от къде игрява слънцето

JOZO най-вече към теб се обръщам БАТЕ от 1,5 сек на зад до 1 сек на пред не ми се вярва да е само от ГОРИВОТО не мислиш ли

 

!!-МИ да не е изпускал завоя

Именно затова Рос Браун и Жан Тот предпочетоха да останат с Бриджстоун? Прав си, нищо глупаво не може да се очкава.

 

И потърсете да видите дали през сезон 2005 Шумахер има друг пол?

 

И би ли си редактирал мнението, защото аман от ебачи...

Link to comment
Share on other sites

АЙДЕ... и от мен честитка за НАС :punk . 1 секунда пред всички. Ми кво да кажа... FERRARI RELOADED. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

samo utre na starta onova govedo Montoya da ne napravi nqkoq prostotiq da opropasti hubavoto karane ot dnes... :unsure:

dano predstavqneto dnes da e signal che idvat po-dobri dni za skuderiqta...are uspeh utre... :punk

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

samo utre na starta onova govedo Montoya da ne napravi nqkoq prostotiq da opropasti hubavoto karane ot dnes... :unsure:

dano predstavqneto dnes da e signal che idvat po-dobri dni za skuderiqta...are uspeh utre... :punk

 

Mерси и дано утре МКЛ имат проблеми за да не ми се правят на много отворени

Link to comment
Share on other sites

Mерси и дано утре МКЛ имат проблеми за да не ми се правят на много отворени

 

Aз пък викам дано Ферари имат проблеми да не ми се правите на много надъхани :P

Link to comment
Share on other sites

Mерси и дано утре МКЛ имат проблеми за да не ми се правят на много отворени

Пич много си зле. Значи сам си казваш че ако Макларън нямат проблем Ферари няма шанс.

Link to comment
Share on other sites

Пич много си зле. Значи сам си казваш че ако Макларън нямат проблем Ферари няма шанс.

С проблем и без проблем се т`ва е. Аз НЕ очаквам победа от Ферари :( , но все пак се надявам на подиум.

НЕ пожелавам на никой проблеми, повреди, катастрофи и т.н. просто искам да гледам едно хубаво състезание (разбира се ще викам Вива Скудериа). :)

Link to comment
Share on other sites

С проблем и без проблем се т`ва е. Аз НЕ очаквам победа от Ферари  :( , но все пак  се надявам на подиум.

НЕ пожелавам на никой проблеми, повреди, катастрофи и т.н. просто искам да гледам едно хубаво състезание (разбира се ще викам Вива Скудериа). :)

 

Омекна :P

Link to comment
Share on other sites

Омекна  :P

Що? :confused

Добре, Монтоя има проблем: плътно зад Шуми е, но вече е блокирал два пъти предна дясна гума, в опит да изпревари Трули, който се е "шмугнал" пред него на старта. След 7 обиколки и 5 безуспешни опита да изпревари Седемкратния :rolleyes: двамата са се изравнили на старт-финалната права, но колумбиеца пука гума и двамата наблюдават до своите началници 100 000 подарена победа на Алонсо.

 

За това ли да се моля някой да има проблем??

Link to comment
Share on other sites

Aз пък викам дано Ферари имат проблеми да не ми се правите на много надъхани  :P

 

Ти виждал ли си Ферари и дефекти Ха Това е специалност на МКЛ не на Ферари А рено на квалиф бяха повече от жалки

Link to comment
Share on other sites

Ти виждал ли си Ферари и дефекти Ха Това е специалност на МКЛ не на Ферари А рено на квалиф бяха повече от жалки

 

Ама съм виждал ферари и спукани гуми :P

 

Що? 

Добре, Монтоя има проблем: плътно зад Шуми е, но вече е блокирал два пъти предна дясна гума, в опит да изпревари Трули, който се е "шмугнал" пред него на старта. След 7 обиколки и 5 безуспешни опита да изпревари Седемкратния  двамата са се изравнили на старт-финалната права, но колумбиеца пука гума и двамата наблюдават до своите началници 100 000 подарена победа на Алонсо.

 

За това ли да се моля някой да има проблем??

 

А ако Монтоя духне сидимкратния :rolleyes: още на старта?

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Пич много си зле. Значи сам си казваш че ако Макларън нямат проблем Ферари няма шанс.

 

Ти си много зле а не аз защото неможеш да се усетиш че аз се заяждам с Чефо по същия начин по-който той се заяжда с другите!!!

 

 

Чефо, старата форма на Рено се връща... :)

 

Няма такова нещо!!Иска ти се просто да е така!!Ще се повторя че Алонсо ако не беше изпуснал последния завой щеше да е 2-ри но все пак той е човек и прави грешки!!Но в състезанието има реален шанс да стъпи на подиума!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ти си много зле а не аз защото неможеш да се усетиш че аз се заяждам с Чефо по същия начин по-който той се заяжда с другите!!!

Няма такова нещо!!Иска ти се просто да е така!!Ще се повторя че Алонсо ако не беше изпуснал последния завой щеше да е 2-ри но все пак той е човек и прави грешки!!Но в състезанието има реален шанс да стъпи на подиума!! :)

 

Вече се постара да го изгуби :D

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Алонсо.

 

На този етап поздравления за доброто каране на М. Шумахер и аз лично стискам палци за двойна победа на Макларън. При такъв вараинт отново ще сме намесени в шансовете за победа про конструкторите.

 

ПС: Видимо е, че Кими е по-бърз от Шумахер, но пистата не позволява каквото и да е надниманане.

Link to comment
Share on other sites

Вече се постара да го изгуби  :D

E, случва се!! Малшанс. Дано влезе в точките поне.

Яко състезание става, както почти винаги в Унгария.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...