Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ако става дума за Бътън ще е велико още ми е пред очите през сезон 2004 имаше какво да покаже със своята хонда и той тогава беше единствения който се опитваше да се състезава с ФЕРАРИ ДАНО БЪТЪН ДА ДОЙДЕ В СКУДЕРИЯТА

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eвил ако е той треа сте мноо щтасливи щтот тоз Барикело е.........!

 

Абе разбери че Райконен ще отиде във Ферари след като Шумахер се пенсионира. Невъзможно е и двамата да са в един отбор. Кими вече има доста победи, има апетит за още повече и няма да иска да е втора цигулка във Ферари. Пък и както каза някой по-горе Ферари са в криза, а МКЛ вече излизат от една доста дълга такава. Според мен на мястото на БариЧело/БариКело най-вероятно ще дойде Хайдфелд, Уебър или други пилоти от тоя калибър. Ако някой се надява на Шумахер и Монтоя или Шумахер и Райконен да са в един отбор еми... да слезе на земята. :)

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Шефът на Ферари Жан Тод заяви, че до момента отборът не се е интересувал от британския пилот Дженсън Бътън, съобщи испанският всекидневник “Марка”. През последните няколко седмици се говори много за оттеглянето на бразилеца Рубенс Баричело от “скудерията”, който от скоро е в доста обтегнати отношения с първия пилот на Ферари и седемкратен световен шампион Михаел Шумахер. От друга страна Бътън в момента е в тима на БАР-Хонда, който няма мощни болиди и не му позволява да се бори за шампионската титла. Миналата година англичанинът завърши трети и се опита да подпише договор с Уилямс, но в крайна сметка това не се осъществи.

Може и да не се радваме на Бътън... кой ли ще замени Баричело????? :huh:

 

 

Междувременно...

В днескашния брой на 7дни спорт, Дейвид Култард - който е говорител на пилотите, заявява, че на пилотите им е омръзнало да се променят правилата, без някой да иска тяхното мнение, за сигурност и за стабилност на колите. Ако не се променат мерките за сигрност на пилотите щели да престъпят към крайни мерки.

 

и...

След като отборът на Ферари вече заяви, че няма да напуска кервана на Формула 1 поне до 2012, това стори и отборът на Ред Бул. Слуховете гласят, че многото недоволни производители на двигатели са готови да прекратят сътрудничеството си с ФИА след изтичането на настоящите им контракти с федерацията през 2007 г. Смята се, че те искат да сформират лига, подобна на Формула 1, която да се конкурира с нея. Ферари, които доставят двигатели и за Ред Бул са оказали своето влияние при вземането на решението. Те са гарантирали на отбора, че ще продължат да го снабдяват с двигатели и през следващия сезон. В момента Ред Бул кара първия си сезон във Формула 1, но въпреки това се представя доста добре и вече спечели 22 точки при конструкторите
Link to comment
Share on other sites

А ве тия другите отбори кво искат Да развалят една половин вековна традиция само защото един тим до скоро ги побеждаваше и искат и те да се налапат с много ама много кинти и слава Ами то това така лесно не става Ще им е необходимо да се потрудят И не мога да разбера защо на всички Ферари им пречат Като че ли те пишат правилата и като че ли те единствени имат право да доставят двигатели Аз лично не знаех че и РЕД БУЛ карат с двигатели на Ферари ама щом са направили такъв избор те си знаят Що примерно не карат с Хонда или Мерцедес Тия глупости около Ф1 и алтернативни шампионати взеха да ми писват :angry1

Link to comment
Share on other sites

 

Честно казнано никой от вариантите не ме трогна но предпочетох първия вариант все пак защото ми се стори по смислен :)

 

Невярвам обаче ФИА да се трогне от едно интернет гласуване и да послуша хората какво са избрали :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Николай бил най-върлият фен на Ф1! Имал записи на всички стартове, които при това бил посетил лично!. Обаче починал и се възкачил на небето. Пристигнал пред портите и видял св. Петър.

 

- Здравей, Ники, очаквахме те - казал св. Петър.

Григор попитал:

- Какво има в Рая?

Св. Петър отвърнал:

- Всички големи са тук - Фанджо, Жил Вилньов, Джими Кларк, Аертон Сена и се състезават на копия на великите писти.

- Сена се състезава с Вилньов и Кларк? Това е моят Рай! - възкликнал Николай.

- Именно! - отвърнал св. Петър.

Николай се настанил в Рая много бързо. Обичал да гледа състезанията, колите били с турбо и широки гуми. Състезанията били всичко, за което си е мечтал, но един ден открил нещо, което го смутило. Попаднал на писта, на която самотно Ферари въртяло обиколка след обиколка с безумна скорост. Не можел да повярва на очите си! Пилотът носел каска като на Михаел Шумахер! И стилът на каране бил същият като на немеца! Николай бил объркан.

След няколко нощи безсъние, отишъл при св. Петър и да го попита за видяното. Описал сцената и изпротестирал:

- Но нали Михаел Шумахер все още не е мъртъв! Как може да е тук?

Св. Петър се огледал, за да е сигурен, че никой не ги слуша, и му прошепнал на ухото:

- Тихо, че може да загазя с Големия за това, че ти казвам...

Огледал се отново св. Петър...

- Този в колата.... е Бог... но се мисли за Михаел Шумахер!

Link to comment
Share on other sites

Николай бил най-върлият фен на Ф1! Имал записи на всички стартове, които при това бил посетил лично!. Обаче починал и се възкачил на небето. Пристигнал пред портите и видял св. Петър.

 

- Здравей, Ники, очаквахме те - казал св. Петър.

Григор попитал:

- Какво има в Рая?

Св. Петър отвърнал:

- Всички големи са тук - Фанджо, Жил Вилньов, Джими Кларк, Аертон Сена и се състезават на копия на великите писти.

- Сена се състезава с Вилньов и Кларк? Това е моят Рай! - възкликнал Николай.

- Именно! - отвърнал св. Петър.

Николай се настанил в Рая много бързо. Обичал да гледа състезанията, колите били с турбо и широки гуми. Състезанията били всичко, за което си е мечтал, но един ден открил нещо, което го смутило. Попаднал на писта, на която самотно Ферари въртяло обиколка след обиколка с безумна скорост. Не можел да повярва на очите си! Пилотът носел каска като на Михаел Шумахер! И стилът на каране бил същият като на немеца! Николай бил объркан.

След няколко нощи безсъние, отишъл при св. Петър и да го попита за видяното. Описал сцената и изпротестирал:

- Но нали Михаел Шумахер все още не е мъртъв! Как може да е тук?

Св. Петър се огледал, за да е сигурен, че никой не ги слуша, и му прошепнал на ухото:

- Тихо, че може да загазя с Големия за това, че ти казвам...

Огледал се отново св. Петър...

- Този в колата.... е Бог... но се мисли за Михаел Шумахер!

 

тц тц тц

Link to comment
Share on other sites

Николай бил най-върлият фен на Ф1! Имал записи на всички стартове, които при това бил посетил лично!. Обаче починал и се възкачил на небето. Пристигнал пред портите и видял св. Петър.

 

- Здравей, Ники, очаквахме те - казал св. Петър.

Григор попитал:

- Какво има в Рая?

Св. Петър отвърнал:

- Всички големи са тук - Фанджо, Жил Вилньов, Джими Кларк, Аертон Сена и се състезават на копия на великите писти.

- Сена се състезава с Вилньов и Кларк? Това е моят Рай! - възкликнал Николай.

- Именно! - отвърнал св. Петър.

Николай се настанил в Рая много бързо. Обичал да гледа състезанията, колите били с турбо и широки гуми. Състезанията били всичко, за което си е мечтал, но един ден открил нещо, което го смутило. Попаднал на писта, на която самотно Ферари въртяло обиколка след обиколка с безумна скорост. Не можел да повярва на очите си! Пилотът носел каска като на Михаел Шумахер! И стилът на каране бил същият като на немеца! Николай бил объркан.

След няколко нощи безсъние, отишъл при св. Петър и да го попита за видяното. Описал сцената и изпротестирал:

- Но нали Михаел Шумахер все още не е мъртъв! Как може да е тук?

Св. Петър се огледал, за да е сигурен, че никой не ги слуша, и му прошепнал на ухото:

- Тихо, че може да загазя с Големия за това, че ти казвам...

Огледал се отново св. Петър...

- Този в колата.... е Бог... но се мисли за Михаел Шумахер!

 

По голяма глупост от тоя виц неможе да се измисли!!Тва е малко стил Къци Вапцаров дето само той им се радва :sick

Link to comment
Share on other sites

Ми недей чети бе умния... :excl: :wacko:

 

ПОСЛЕДО...

 

Малкия Михаел Шумахер се записва да тренира картинг. Баща му го пита:

- Какво учи на първата тренировка?

- Да пръскам с шампанско.

 

Още вицове за Ф1 тук

Link to comment
Share on other sites

Why has Schumi ten Polish mechanics ???

Because they are the best car shovers of the world !!!

 

 

How many mechanics do change the tyres of Schumacher’s car ???

25. Four for the new wheels, four for the old wheels and the others have to lift the car !!!

-----

What is the same between Michael Schumacher and the Dutch soccer team ???

They both will never become world champion again !!!

-----

Ralf en Michael Schumacher are playing cards. Ralf asks: Why do you always win with playing

cards and never in the Formula 1 ??? Then Michael says:

Have you ever tried to put a Ferrari in your sleeve ???

-----

Why are there three beds in Schumacher’s bedroom ???

One for Corinna, the second for Michael and the third for his chin !!!

 

Малко са тъпички вицовете, ама все пак холандци са ги мислили :bgrin:

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Жалко за Кими че пак му гръмна мотора!!След миналото състезание аз казах че много го презори и сега пак си изпати за това!!

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми има ли по-голям кърък от Кими? Да му блокират скоростите... Няма по-загубен отбор от Макларън, честно!

 

Жалко за Кими че пак му гръмна мотора!!След миналото състезание аз казах че много го презори и сега пак си изпати за това!!

Гледай внимателно. Не му гръмна двигател, а блокираха скоростите. Самия той не е виновен. Честита световна победа.

Edited by shadowhand
Link to comment
Share on other sites

eh mercedes... :cry  :cry  :cry  :cry

 

EDIT: Shadowhand mai si prav ama po RTL kazaha  :"motor problem"

 

Точно за това казах че е проблем с двигателя!!И аз съм убеден че пак е това а не проблем със скоростите!!

Link to comment
Share on other sites

Точно за това казах че е проблем с двигателя!!И аз съм убеден че пак е това а не проблем със скоростите!!

 

 

a i se vidq ot blizak kadar kak izliza6e bezcveten dim otzad. No pak jozo ti vidq li s kakav zor izmestiha kolata i kolko stuardi q mestiha?

Link to comment
Share on other sites

Да му е честито на КИМИ Проблема според БГ коментаторите и според РТЛ е в хидравликата поне така казаха те И за мен има малко спокойствие Щом като Ферари няма да имат титла то и МКЛ няма да имат Рено е 30% утеха за мен

Хубав RACE и пак злите езици нека говорат за неспособността на Шуми да се бори Направи каквото можа и кара супер до първата половина от състезанието но техниката не му позволи да стане втори ЖАЛКООООО!!!!!!!!

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Честита победа на Рено и мисля че с тези проблеми на Макларън е почти сигурна световната титла и на Алонсо и на Рено :D :D :D :D

 

 

Вече отговорно мога да твърдя че Кими има сумати пилотски качества и наистина е много добър пилот но с едно нещо Алонсо го превъзхожда в пъти!!Кими НЕЗНАЕ как и кога трябва да пази колата си!!Винаги и дава супер много зор а така не се печелят световни титли!!Няма безкрайно здрава кола! :punk

 

Дон_Чефо нали каза че ще признаеш Алонсо когато спечели състезание като не е тръгнал от пол позишън!!Е сега го стори :)

 

Шумахер е супер добър а Ферари Ф2005 с ама с 5 секунди на обиколка направо по-бърза от другите коли както твърдяха!!"Смешния" Фисико можа да издуха "великия" Шумахер и съшо и Бътън :P :D

Link to comment
Share on other sites

Честита победа на Рено и мисля че с тези проблеми на Макларън е почти сигурна световната титла и на Алонсо и на Рено  :D  :D  :D  :D

Вече отговорно мога да твърдя че Кими има сумати пилотски качества и наистина е много добър пилот но с едно нещо Алонсо го превъзхожда в пъти!!Кими НЕЗНАЕ как и кога трябва да пази колата си!!Винаги и дава супер много зор а така не се печелят световни титли!!Няма безкрайно здрава кола! :punk

 

Дон_Чефо нали каза че ще признаеш Алонсо когато спечели състезание като не е тръгнал от пол позишън!!Е сега го стори :)

 

Шумахер е супер добър а Ферари Ф2005 с ама с 5 секунди на обиколка направо по-бърза от другите коли както твърдяха!!"Смешния" Фисико можа да издуха "великия" Шумахер и съшо и Бътън  :P  :D

 

Ти видя ли с къв зор стана това никой ама никой друг пилот не миже да се противопоставя на атаки толкова добре колкото Шуми Верно е че Рено и Алонсо станаха световни шампиони но има и други години има и още състезания всичко е възможно в този спорт ако просъществува още дълго време де

Иначе МКЛ може да са бързи но ненадежни и какво по дяволите стана след първия стоп че на Шуми колата не вървеше както в началото

Обясними JOZO що великия колумбиец не успя да направи нищо за да изпревари ФЕРАРИТО а фисико и бътън видяха бая зор със това кофти ферари Извода къв е:че пилота си го бива и се е доказал 7 пъти пича

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...