Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това от къде го измисли че Рено са си дали бюджета да плщат на ФИА!!Това да не е Ферари??? :confused На Ферари винаги им се разминаваше при всички положения а сега не се е разминало само на Рено така че говориш глупости!!Не се оттегли само отбора на Рено а всички отбори!!Ферари на кикой няма да направи нищо във ФИА защото просто  НЕ могат!!Харесва ти нехаресва това е положението!!Свърщише се авантата на Ферари да им подаряват титли и сега се размрънкахте!!Е сега е ред друг да е вземе и то ще си е извоюва а няма да му е подарят!! :P  :punk

 

СПОКО БЕ! Базиках се. Ти па веднага на бой ще скачаш. Аре по-спокойно. А тва че ни подаряват титли е пълна глупост. От 1979 до 1999 бяхме без титла. През 2000 обаче ето на титла. и така беше през 2001, 2002, 2003 и 2004. Просто Ферари са направиха колата, имали са свежи идеи и вече през 2005-та останалите отбори чуха за метода copy/paste. Всеки си взе по нмещо и ето станаха по-хубави колите. Но Ферари продължават да изпробват. И за кво? За да може някви кат Рено да крадат идеи. Извинявай ама не е ли така. Тоя сезон вие си направихте колата и ще си вземете титлата ( явно ). Готово. Що когато някой наистина си е свършил добре работата и си постига успехи трябва веднага да с е скочи и да се каже: "Бахти то с подаряване и аз мога."

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

СПОКО БЕ! Базиках се. Ти па веднага на бой ще скачаш. Аре по-спокойно. А тва че ни подаряват титли е пълна глупост. От 1979 до 1999 бяхме без титла. През 2000 обаче ето на титла. и така беше през 2001, 2002, 2003 и 2004. Просто Ферари са  направиха колата, имали са свежи идеи и вече през 2005-та останалите отбори чуха за метода copy/paste. Всеки си взе по нмещо и ето станаха по-хубави колите. Но Ферари продължават да изпробват. И за кво? За да може някви кат Рено да крадат идеи. Извинявай ама не е ли така.  Тоя сезон вие си направихте колата и ще си вземете титлата ( явно ). Готово. Що когато някой наистина си е свършил добре работата и си постига успехи трябва веднага да с е скочи и да се каже: "Бахти то с подаряване и аз мога."

И въпреки казаното оставам с впечатлинието, че най-много куцат гумите.

Ако имаше още 1-2 тима, дори Заубер и Ред Бул да са, щеше представянето ни да е по добро. Мишлен взимат информация от 7 тима като 5 от тях може да се каже, че са елитни: Макларън, Рено, Уилямс, БАР, Тойота.

А какво Ферари да разчитат Джордън или Минарди да дават инфо. на Б от тестовете? Та те първо едно шаси немогат да направят както трабва, та и за гуми ще се претисняват.

 

А за мен човек или "фен" на Ф1 който каже, че титлите на Ферари са подарени, или има умствено растройство, или не е гледал нито 1 състезание през периода 2000-04. :excl:

Link to comment
Share on other sites

От сега на татък става интересно без МАРЛБОРО ,УЕСТ ,БЕНСЪН ЕНД ХЕДЖИС и ЛЪКИ СТРАЙК Сега разбирам защо пежо и ситроен ще се махат от WRC Може същото и да стане с Ф1 заради всякакъв вид забрани

Все едно като има реклами на цигари ще почна да пуша или обратното Дано Ф1 да не се разпадне щото язък за 55 годишните усилия и конкуренция между отборите

 

Ми Майлд Севън къде ги забрави??? ;) Кофтито е че цигарените спонсори наливаха най-много пари във фомулата и едвали ще се намери някакъв спонсор който да успее да ги замести!!Както примерно един от отборите беше май сключил договор с Милка!!Малко смях ме избива като се сетя но все пак го имаше това нещо :)

 

СПОКО БЕ! Базиках се. Ти па веднага на бой ще скачаш. Аре по-спокойно. А тва че ни подаряват титли е пълна глупост. От 1979 до 1999 бяхме без титла. През 2000 обаче ето на титла. и така беше през 2001, 2002, 2003 и 2004. Просто Ферари са  направиха колата, имали са свежи идеи и вече през 2005-та останалите отбори чуха за метода copy/paste. Всеки си взе по нмещо и ето станаха по-хубави колите. Но Ферари продължават да изпробват. И за кво? За да може някви кат Рено да крадат идеи. Извинявай ама не е ли така.  Тоя сезон вие си направихте колата и ще си вземете титлата ( явно ). Готово. Що когато някой наистина си е свършил добре работата и си постига успехи трябва веднага да с е скочи и да се каже: "Бахти то с подаряване и аз мога."

 

По метода copy/paste не се става шампион!!В това много добре ни убедиха Заубер!!Видяхме как копират цяла шампионска кола на Ферари ама това не им помогна по никакъв начин да станат шампиони нали??? :confused За да се стане такъв трябва да правиш някакви иновации за да може да имаш някаква преднина пред другите отбори!!Ако само копираш съответния отбор ще има същата скорост като другите!!Пък и Рено няма да станат шампион за сефте тази година така че по този начин са доказали че те умеят да измислят нови неща!!Те примерно използваха доста време двигател с 111 градуса ъгъл между цилиндрите което им даваше много добре балансирана кола!!Така че да се твърди че Рено само копират и така стават шампиони е много смехотворно :excl:

 

Едит:В защита на думите ми имам да добава още нещо!!Рено успяха да победят 2003 година в Унгария с много по-маломощен мотор шампионската кола на Ферари!!Ако кажеш че и тогава са копирали от Ферари незнам!!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Едит:В защита на думите ми имам да добава още нещо!!Рено успяха да победят 2003 година в Унгария с много по-маломощен мотор шампионската кола на Ферари!!Ако кажеш че и тогава са копирали от Ферари незнам!!

А как победихте? Щуми стартира 8 и спука гума, а Алонсо 1. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И въпреки казаното оставам с впечатлинието, че най-много куцат гумите.

Ако имаше още 1-2 тима, дори Заубер и Ред Бул да са, щеше представянето ни да е по добро. Мишлен взимат информация от 7 тима като 5 от тях може да се каже, че са елитни: Макларън, Рено, Уилямс, БАР, Тойота.

А какво Ферари да разчитат Джордън или Минарди да дават инфо. на Б от тестовете? Та те първо едно шаси немогат да направят както трабва, та и за гуми ще се претисняват.

 

А за мен човек или "фен" на Ф1 който каже, че титлите на Ферари са подарени, или има умствено растройство,  или не е гледал нито 1 състезание през периода 2000-04. :excl:

 

Да не забравяме, че Джордан и Минарди са с бюджет равняващ се само на заплатите на Шумахер... Освен това този факт си има и предимства, които и Жан Тод изтъква. Бриджстоун работи ЗА Ферари. На останалите им дават едва ли не преоценените гуми и да се оправят. Да не говорим, че Ферари са единствения отбор, който не спазва споразумението за тестовете под предтекст, че били само 3 отбора с Б. Така че, не търси вината само в японците. Пък и в първите години на МИшлен никой от отборите каращи с тяхни гуми не се оплакваше от качеството, защото ВСЕКИ САМ СИ ИЗБИРА ГУМИТЕ. Никой не е вързал Ферари и да е казал "не, с Б ще карате". Защо Ферари не проявиха малко инициатива и проницателност, както направиха Рено и Макларън на минат на МИшлен още в началото? Защото си бяха шампиони и нищо не искаха да променят. Както казват по филмите "It's pay back time!" Ако си спомняте същото стана и преди години, когато дойдоха Б, а ферари до последната година си караха Гуудиър. Еми ся да ми се оправдавате с подобни неща просто не е прилично. Той Шумахер не се оплаква толкова от гумите, че именно той търпи такова унижение този сезон, вие тук дето сте почитатели на Ферари от нз си колко години (не е кой знае колко ммого) направо ще ни издерете очите... Стегнете се малко ;)

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме, че Джордан и Минарди са с бюджет равняващ се само на заплатите на Шумахер... Освен това този факт си има и предимства, които и Жан Тод изтъква. Бриджстоун работи ЗА Ферари. На останалите им дават едва ли не преоценените гуми и да се оправят. Да не говорим, че Ферари са единствения отбор, който не спазва споразумението за тестовете под предтекст, че били само 3 отбора с Б. Така че, не търси вината само в японците. Пък и в първите години на МИшлен никой от отборите каращи с тяхни гуми не се оплакваше от качеството, защото ВСЕКИ САМ СИ ИЗБИРА ГУМИТЕ. Никой не е вързал Ферари и да е казал "не, с Б ще карате". Защо Ферари не проявиха малко инициатива и проницателност, както направиха Рено и Макларън на минат на МИшлен още в началото? Защото си бяха шампиони и нищо не искаха да променят. Както казват по филмите "It's pay back time!" Ако си спомняте същото стана и преди години, когато дойдоха Б, а ферари до последната година си караха Гуудиър. Еми ся да ми се оправдавате с подобни неща просто не е прилично. Той Шумахер не се оплаква толкова от гумите, че именно той търпи такова унижение този сезон, вие тук дето сте почитатели на Ферари от нз си колко години (не е кой знае колко ммого) направо ще ни издерете очите... Стегнете се малко ;)

Ти пък сигурно от 40 години си фен на Макларън. Я се стегни, аз няма да си вярвам на очите (поне от това което виждам и в състезанията, и по графиките) ами ще вярвам на някой си фен на стрелите. :lol: :lol: :lol:

Стига вече, излагаш се.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Ти пък сигурно от 40 години си фен на Макларън. Я се стегни, аз няма да си вярвам на очите (поне от това което виждам и в състезанията, и по графиките) ами ще вярвам на някой си фен на стрелите.  :lol:  :lol:  :lol:

Стига вече, излагаш се.

 

Защо вечно го обръщаш на това къв съм аз. Ми аз съм си аз. Не преВендирам да съм суперразбирач, за разлика от вас с Чефо. Ако не е вярно защо се засягате толкова,а ? И за кое се излагам? Че ти говоря неща, които повечето са истина (е, пристрастен съм) а вие с чефо само "ама той се е доказал 7 пъти, той се е доказал 7 пъти" Или пък как само плюете другите отбори, а ние като ви кажем нещо и не знаете какво да отговорите и "нас ни интерсува само Ферари да върви". Еми ферарито не върви!!! Тва е. Спри да се прайш на голям капацитет (защото не си), ами почни да пишеш за неща, които са ти в компетенцията и да не нападаш другите в топика. За Чефо се отнася най-вече това за нападките.

Link to comment
Share on other sites

Джозо тези с шоколада са май ФЕРАРИ Кво да правиш като на някой тикви им е скимнало че от тази седмица се спира с всяква реклама на цигари То дори МКЛ май ще имат и друг цвят заради тези хави

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Проблем с колата и съответно затвърждаване на шампионската титла :)  :D  B)

Може...

 

Днес нашите момчета се справиха доста добре. За жалост, Шуми получи повреда в електрониката, а Баричело съвсем леко цунка оградата (даже не е счупил и предния спойлер).

Фисико, нещо и той спря ама ще видим утре.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Евала на Ферари.Докопаха поне в тренировките по-напред.А подаръка на Кими ще е един голям прав и корав за Алонсо! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Евала на Ферари.Докопаха поне в тренировките по-напред.А подаръка на Кими ще е един голям прав и корав за Алонсо! :D  :D  :D

 

Не бъди много сигурен тоя сезон ако не друго то поне МКЛ показаха че могат да имат бая проблеми с техниката Може да са много бързи ама не се знае дали ще изкарат около 710 км с един двиг. или нещо друго няма да изпляска

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Едно не лошо представяне на Шумахер в днешната първа тренировка. Все пак до момента отново само един отбор изпъква за всичките тренировки... :D

 

И тази седмица Кими е с нов двигател.. За Монтоя не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Ако Скудерията са подобрили скороста в састезанието то може да има приятна (за нас) и неприятна (за  :P  )изнанада.

 

:punk

 

Ех сънища :P Пък и акото много мирише :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Нещо, а аре оди се радвай!!!! :P  :P  :P  :P  :P  :P  :)  :)  :punk  :lol:  :D  :D  :blink:

 

Ами предполагам че сега е супер лек за да направи такава бърза обиколка!!Почи съм сигурен че ще влиза в бокса повече пъти от Райконен и от Монтоя или пък от Алонсо пък и нищо чудно Мотоя да го издуха на старта :P :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Ами предполагам че сега е супер лек за да направи такава бърза обиколка!!Почи съм сигурен че ще влиза в бокса повече пъти от Райконен и от Монтоя или пък от Алонсо пък и нищо чудно Мотоя да го издуха на старта  :P  :P  :P  :P  :P

Мечтииии, през целия уикенд беше бърз, просто новете гуми на Б май работят. :blink:

 

Ккто казах Бадоер още с първото си излизане на Фиорано прави рекорд....

Link to comment
Share on other sites

Мечтииии, през целия уикенд беше бърз, просто новете гуми на Б май работят. :blink:

 

Ккто казах Бадоер още с първото си излизане на Фиорано прави рекорд....

 

Най-добре това ще си проличи утре!!Така че ще поживеем и ще видим нищо не се знае

:P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Шумахер 5 литра в резервоара а кими алонсо и монтоя по 50литра. :D :D :D

 

Слабо се представят рената? :confused Но както казах Рено и МакЛарън пълни с тунжа а феррари колкото да не загасне двигателя :D

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Шумахер 5 литра в резервоара а кими алонсо и монтоя по 50литра. :D  :D  :D

 

Слабо се представят рената? :confused  Но както казах Рено и МакЛарън пълни с тунжа а феррари колкото да не загасне двигателя  :D

 

Ами Алонсо изтърва завоя иначе щеше да е втори!!Ама какво да се прави и 6-та позиция не е лоша все пак ако се престави добре ще вземе точки а на него това му трябва до края на годината!! :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

ЕХ вярвайте си всички я се замислете колко трябва да е лек за да е 1 дек над всички Да не мислите че Рос Браун ще направи нещо ГЛУПАВО Не момчета преглътнете горчилката и дано състезанието завърши така както и квалиф. днес И потърсете да видите дали някои през сезон 2005 е печелил пол с разлика от 1 сек пред ВТОРИЯ ЧЕСТИТО НА СКУДЕРИЯ ФЕРАРИ

ИДВАМЕ ЩЕ ПЕЧЕЛИМ РАНО ИЛИ КЪСНО Нека само в състезанието да покаже такова каране и ще видите най-сетне от къде игрява слънцето

JOZO най-вече към теб се обръщам БАТЕ от 1,5 сек на зад до 1 сек на пред не ми се вярва да е само от ГОРИВОТО не мислиш ли

 

Ами Алонсо изтърва завоя иначе щеше да е втори!!Ама какво да се прави и 6-та позиция не е лоша все пак ако се престави добре ще вземе точки а на него това му трябва до края на годината
!!-МИ да не е изпускал завоя Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...