Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

@ThE_UfO че нещо ама тая информацията за Алонсо която даде съм е написал малко по-нагоре ако си прочел изобщо ;)

 

Оф, саеаф :bgrin:

Мойта е от ТОПСПОРТ, различен източник B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега чух по новините че Баричело от догодина щял да се състезава в БАР :)

 

Нелсън Пикет хвърли първата трансферна бомба. „Можете вече спокойно да напишете, че Барикело подписа 2-годишен договор с БАР”, заяви Пикет пред бразилските колеги от Estado de Sao Paulo.

В случай че това се окаже истина, Барикело ще напусне тима на Ферари след шест години работа и една година преди изтичането на договора му.

Link to comment
Share on other sites

Ае от одавна не съм пост-вал:

1. За Алонсо незнам да се радвам ли или какво? Да си стои в Рено. :)

2. За Баричело се знаеше от одавна, че ще кара в БАР (още като каза, че напуска стана ясно).

3. Ще викам за Кими до края на шампионата, зщото го заслужава (не е ли така) :confused :bgrin:

4. Джозо, сега ако "1." стане реалтност, в което се съмнявам, да кой отбор и пилот ще си?

5. Имам много странно предчувствие за Маса в Турция, в смисъл давам му 1-4 място. :huh:

 

ПС Де*а за к`во няма тениска на Ферари? :lol:

Link to comment
Share on other sites

4. Джозо, сега ако "1." стане реалтност, в което се съмнявам, да кой отбор и пилот ще си?

ПС Де*а за к`во няма тениска на Ферари? :lol:

 

Аз не веднъж съм го заявявал на мен Рено ми е в сърцето и аз пак ще си викам за Рено!!Ще се повторя като ще кажа че сега Алонсо е по-добрия пилот в тима и точно заради това сега симпатизирам на него!!Ако отиде във Ферари хич няма да ми хареса но аз тогава пак ще съм си за жълтите ромбчета :P :P :P

 

Относно ПС:Ами така е на слабичките отбори не им слагат тениските щото няма кой да си ги купи(това е в кръга на шегата да не се обидиш сега) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Относно ПС:Ами така е на слабичките отбори не им слагат тениските щото няма кой да си ги купи(това е в кръга на шегата да не се обидиш сега) ;) ;) ;)

Ако съдим по ГП Унгария. :blink: :P

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да се бърза с приказките. Не зависи от това дали Алонсо иска да е във Ферари, а дали Ферари искат Алонсо да е при тях.

 

 

ПС: Тоя пич хубаво нови тениска на Макларън, но да го нямаше този ланец? С него прилича на някой див селянин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

diapo_015.jpg

diapo_016.jpg

diapo_017.jpg

 

Айде Столипиново  :bgrin:

ДПС = Рено

:lol: :lol: :lol:

АХАХАХАХАХАХАХХААХХА ЗАТАПКА!

 

Тябва да си взема 10-на шалчета за да имам подпалки за зимата :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ето какво точно открих по въпроса!Това нещо го пише по един и същ начин в много от вестниците!Ще поживем обаче и ще видим :) Много ми е интересно да видя ся как ДОН_ЧЕФО ще коментира това ,но сега като е на море няма да може :)

Лидерът в световния шампионат на Формула 1 Фернандо Алонсо, заяви че ще обмисли евентуално преминаване в екипа на Ферари след изтичане на договора му с Рено. 24–годиният испанец призна, че винаги е искал да се състезава с най-добрата кола, независимо от нейния цвят–син или червен. 

Попитан дали Ферари влиза в неговите сметки, Алонсо каза пред Autosprint: “Днес бих отговорил с да, защото през последните пет години те произвеждаха най–конкурентноспособната кола.“

„Всичко обаче е въпрос на време. В момента всеки пилот във Формула 1 би желал да се състезава от екипа на Рено или Макларън, защото са на върха. Ще анализирам всички оферти, когато му дойде времето", допълни още Алонсо. 

Той каза още, че не одобрява политиката на номер 1 и номер 2 пилоти в тима на Ферари и заяви, че във всеки тим трябва да има разнопоставеност. 

"Би трябвало да има конкуренция между пилотите, с което да се повишава тяхната мотивация. Не мога да очаквам подаръци от моя съотборник", заяви Алонсо.

 

Джозо не веднъж съм казвал че във Ферари искам Бътън и Шуми НИКОГА КИМИ и може би Алонсо но да има по малко успехи от Шуми Както и да го въртя и да го суча след отказването на Шуми се затваря поредната страница от историята на Ф1

 

ЕДИТ: Относно шалчетата за подпалки вземи повечко и за мен :devil

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Кво стана с тая квалиф. бе хора много грешки и за жалост сгреши и Шуми ама май и прахта по пистата му помогна за грешката Иначе поздрави за МКЛ много добра кола имат :huh: :( :(

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво! Сега само сега дано двигателя ви издържи и сте победители! :)

 

Супер обиколка на Райконен. :excl:

Лошо Шуми! :angry1 Ама така е, на нова писта, не беше само той, :bgrin: за това съм дал толкова смела цифра на отпадналите утре. :D

 

Айде успех и БЕЗАВАРИЙНО утре!

Link to comment
Share on other sites

Е-е-е, жалко за Пилето. Май тия Уилямси не го харесват. Аз се надявах да мине пред Алонсо :bgrin:

 

по ме е жал за Уебър.Пича трябваше да си спечели точки.Аз не видях реплея но не вярвам Уебър да тръгне да изпреварва пилето от външната страна=>ПИЛЕТО IS GUILTY!!!

Link to comment
Share on other sites

Е ся ако някой каже, че Алонсо си заслужи мястото....Ужас. Тоя простак ша вземе да стане шампион само от подаръци. (сори за тона към феновете на Рено, ама наистина съм бесен!!! :angry1 )

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Пильо. Ама и тоя ПРОСТАК УЕБЪР! Както и да е. Честито на феновете на МКЛ. Този път и двигателите издържаха така че явно има божествена намес тука :lol: :lol: :lol: .

 

Награда за отбор карък: Уилямс.

 

 

Интересно ми е защо Шуми излезе отново на пистата :huh: . За да тренира или за да пречи не е ясно но на Ферари тоя уикенд нещо им куцаше още от петък. Аре чао аз отивам да утешавам братчеда ( заклет фен на Уилямс :lol: ).

 

 

П.С. Пильо = невинен. Простака Уебър го лашна с предната дясна гума.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо Шуми излезе отново на пистата :huh: . За да тренира или за да пречи не  е ясно но на Ферари тоя уикенд нещо им куцаше още от петък. Аре чао аз отивам да утешавам братчеда ( заклет фен на Уилямс  :lol:  ).

 

за да си еб...ва новия двигател :laughing:

 

blitz_krieg как ша го лашне с предна дясна кат пильо беше от ляво? :confused

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Някой да обясни как може Монтоя да е толкова некадърен??????

Мазата, почвай да смяташ точките, че познах победителя:)

Даже май Топ 4 щях да позная, ама тоя смешко Монтоя......

Не знам колко са отпадналите. Дано са 5. :)

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Някой да обясни как може Монтоя да е толкова некадърен??????

Мазата, почвай да смяташ точките, че познах победителя:)

 

аз щях да позная ТОП 3 ама Монтоя.............!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Пильо. Ама и тоя ПРОСТАК УЕБЪР! Както и да е. Честито на феновете на МКЛ. Този път и двигателите издържаха така че явно има божествена намес тука  :lol:  :lol:  :lol: .

 

Награда за отбор карък: Уилямс.

Интересно ми е защо Шуми излезе отново на пистата :huh: . За да тренира или за да пречи не  е ясно но на Ферари тоя уикенд нещо им куцаше още от петък. Аре чао аз отивам да утешавам братчеда ( заклет фен на Уилямс  :lol:  ).

П.С. Пильо = невинен. Простака Уебър го лашна с предната дясна гума.

 

За да не стартира 1-ви в другата квалификация за да събере инфо за пистата а отностно двигателя той си е отпаднал и ще си го смени ако тима реши

УЕБЪР ДА ГО ЧУКА КОН НА РОЛКОВИ КЪНКИ

 

Мен друго ме притеснява. Алонсо си е шампион ама МКЛ взеха много добре да вървят рто тва ме тревожи но съм сигурен че скудерията ще намери лек

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...