Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

В момента нещата стоят така:

1 Макларън :( Добър болид, добри гуми, добър пилот - става дума за Айс.

2 Ферари Бавно, но славно към върха.

3 Тойота - Ами днес най-много точки... :devil

4 БМВ Изненада..

.

.

7 Рено... (ама може и 8,9) :woot :woot Как само за 1 обиколка изпревери Минардито :woot :woot . Фисикела - ТРАКТОРИСТ :laughing: :laughing:

8 Минарди - невероятно силни за Рено.

9 Джордън :(

10 "Ред Булл ти дава крилааааа" - каза Клийн. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кат гледам бая МАТРЯЛ се изписа за пилотските умения и май си дойдохме на думата че Шуми е невероятен пилот а И освен това дори и с тази кола пак е труден за изпреварване И ся знам че на тази писта е трудно изпреварването ама и на предишната някои хора видяха бая зор докато го минат

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Много поздрави за майката на Ралф Шумахер!! :angry:  :angry1  :angry:  :angry1 Алонсо нестига че влезна в тревата заради него ами след това зари шчупения спойлер от ралф отпадна и култарт!! :angry1  :angry1

Ами изкопай майка му и я праскай...

Аре дее :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Кат гледам бая МАТРЯЛ се изписа за пилотските умения и май  си дойдохме на думата че Шуми е невероятен пилот а И освен това дори и с тази кола пак е труден за изпреварване

Труден :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Чефооо, ще ме съсипеш.... НЕВЪЗМОЖЕН е правилната дума.

 

Как Айс мина пред Шуми с 1 НБО. :)

Link to comment
Share on other sites

В момента нещата стоят така:

1 Макларън  :(  Добър болид, добри гуми, добър пилот - става дума за Айс.

2 Ферари Бавно, но славно към върха.

3 Тойота - Ами днес най-много точки... :devil

4 БМВ Изненада..

.

.

7 Рено... (ама може и 8,9)  :woot  :woot  Как само за 1 обиколка изпревери Минардито  :woot  :woot . Фисикела - ТРАКТОРИСТ  :laughing:  :laughing:

8 Минарди - невероятно силни за Рено.

9 Джордън :(

10 "Ред Булл ти дава крилааааа" - каза Клийн. :devil

 

Изглеждат така друг път!!Това не е ралното а това как ти се иска да е на теб!!

 

Ами изкопай майка му и я праскай...

Аре дее  :angry1  :angry1 :angry1  :angry1

 

Аре ве!!Ти закво споменаваше нечии майки в миналите състезания!!Ай сиктир не ме занимавай с глупости!!Всеки път може да стане с твоите камъни по твоята глава!!Като използвате нещо не се замисляте ама изобщо че след тва то може да е срещу вас!!Ай стига ме занимавайте с глупости!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ами и цялото ми уважение и към теб адаш но същото може да се каже и зад Райконен!!!В това състезание имаше много по-бърза кола от тази на Шумахер но се влачише сумати обиколки зад гърба му защото неможе да го изпревари!!

 

 

Кат гледам бая МАТРЯЛ се изписа за пилотските умения и май  си дойдохме на думата че Шуми е невероятен пилот а И освен това дори и с тази кола пак е труден за изпреварване И ся знам че на тази писта е трудно изпреварването ама и на предишната някои хора видяха бая зор докато го минат

Колкото и да не го понасям си признавам, че е много добър пилот, пък и много по-голямата практика спрямо Кими си оказва влияние. Това не доказва теорията, че Ферари се завръщат. Нека минат няколко състезания и тогава можем да даваме такива рецензии. Дори критиците не биха си дали правото да дадът такава оценка.

 

Иска ми се, но не смятам да изтъквам причините, които ме карат да не харесвам М. Шумахер.

Link to comment
Share on other sites

1 Изглеждат така друг път!!Това не е ралното а това как ти се иска да е на теб!!

 

2 Аре ве!!Ти закво споменаваше нечии майки в миналите състезания!!Ай сиктир не ме занимавай с глупости!!Всеки път може да стане с твоите камъни по твоята глава!!Като използвате нещо не се замисляте ама изобщо че след тва то може да е срещу вас!!Ай стига ме занимавайте с глупости!! :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

1 Ами така е много лесно Алонсо изпревари Алберс, нали?

2 Майката на Трули поне е ЖИВА. И Ралф е брат на Михаел, следователно обиждаш Мишо, и си мери приказките. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не го понасям си признавам, че е много добър пилот, пък и много по-голямата практика спрямо Кими си оказва влияние. Това не доказва теорията, че Ферари се завръщат. Нека минат няколко състезания и тогава можем да даваме такива рецензии. Дори критиците не биха си дали правото да дадът такава оценка.

 

Иска ми се, но не смятам да изтъквам причините, които ме карат да не харесвам М. Шумахер.

 

Ми кво да ти кажа с това мнение поне ако не друго не се джавкаме И тук с теб мислим по един и същ начин мо на мен все ми иска така имам няква вътрешна нагласа че Ферари ще почнат да подобряват представянето си :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

Ми кво да ти кажа с това мнение поне ако не друго не се джавкаме И тук с теб мислим по един и същ начин мо на мен все ми иска така имам няква вътрешна нагласа че Ферари ще почнат да подобряват представянето си  :)  :D  :P

 

Следващият път Чефо......следващият път.

 

 

Тая вечер на повторението на Ф1 ще снимам от ТВ-то Алонсо след финала с глава увиснала до ....... и ръце навряни в.... и ша си го лепна кат аватар!

Link to comment
Share on other sites

Следващият път Чефо......следващият път.

Тая вечер на повторението на Ф1 ще снимам  от ТВ-то Алонсо след финала с глава увиснала до ....... и ръце навряни в.... и ша си го лепна кат аватар!

Аз искам Монти!!! :P

 

Забелязахте ли двете огледала на Мишо? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Montoya със строшена полуоска същото като на Кими от Имола.... жалка история неможаха цял сезон да си оправат проблемите

Ти си много зле а не аз защото неможеш да се усетиш че аз се заяждам с Чефо по същия начин по-който той се заяжда с другите!!!

Аз не говорех на теб а точно на Чефо, разбрал си погрешно

Edited by Fenix
Link to comment
Share on other sites

After a relatively boring silly season....

The dance of chairs will go like a hurricane....

RB asked for the release of his contract with Ferrari and they agreed..

Now RB is the future BAR Honda pilot from 2006 on....

Confirmed now in the Globo TV of Brazil....

Further information will follow...

Честито. Най-после този "пилот" сам напусна Ферари.

Link to comment
Share on other sites

Честито. Най-после този "пилот" сам напусна Ферари.

Ехеее това го знаем още преди ГП на Великобритания... :)

Въпроса е кой ще го наследи. Има вероятност това да е Кими. И не ми казвайте, че той никога няма да бъде в един тим с Мишо. Защото Шуми си отива от формулата или след 2006 или след 2008.

Link to comment
Share on other sites

Ехеее това го знаем още преди ГП на Великобритания... :)

Въпроса е кой ще го наследи. Има вероятност това да е Кими. И не ми казвайте, че той никога няма да бъде в един тим с Мишо. Защото Шуми си отива от формулата или след 2006 или след 2008.

 

Фелипе Масса е заместникът! Кими има договор до догодина а пък Бътън има договор с Уилиамс при условие че не е спечелил 75% от точките на лидера този сезон той заминава в Уилиамс!

Link to comment
Share on other sites

Фелипе Масса е заместникът! Кими има договор до догодина а пък Бътън има договор с Уилиамс при условие че не е спечелил 75% от точките на лидера този сезон той заминава в Уилиамс!

А числата от тотото...

 

Маса няма да е :)

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите по въпроса за ГП на Истанбул да се съберем някъде, където има телевизор и е удобно заедно да гледаме и коментираме състезанието?

 

 

ПС: Може и да гледаме да има охрана на входа за да пребъркат Чефо и Лепер за всякакъв вид оръжие? :lol:

Link to comment
Share on other sites

mdam moje.To predi do RX Computers (centralni grobi6ta) ima6e edno kafene F1....ne6to si i ima6e golqm ekran i davaha F1 ama ve4e go nqma.Mislq 4e na karting pistata Lauta ima ekran :confused

Link to comment
Share on other sites

За ГП на Турция мога да кажа ще поживеем и ще видим щото пистата е нова и така ще се види кой ще се приобщи най-добре към новото трасе

Ами за нас резултата е 1:1 - Бахрейн`04 :) и Шанхай`04 :( Та шансовете на всички са 50/50. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...