Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 3/6/2023 at 1:32 AM, kotora said:

image.thumb.png.faeeaea4ea92208af3f2bbcc30eb0a1a.png

 

Мерцедес дали вече не са номер 4 хахаха. Сиганина ще плаче цял сезон пак хахах 

 

Lando отива във Ферари на мястото на лешпера Сайнц(тука си го чул първо)....тоя испански паляк като ментора си единсвено гледа да прецака Шарл и нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кво да гледаме?!?!

Ферари от много време са критикувани, че не тачат негрите, явно са решили да се огънат под либерасткия  натиск и са се прежалили с циганина..

https://www.formulanerds.com/features/what-is-behind-the-apparent-lack-of-diversity-at-ferrari/

 

Странно как, уж си неутрален, пък се кефиш, че ще вземат мангала? 
 

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

От контекста на разразилата се дискусия в другата тема! Ясно, че тоя пост е насочен основно към @DON_CHEFO 

Такова усещане ми се създава. 
Естествено винаги можеш да го представиш, както си искаш…

 

От какво точно си изненадан? 
 

 

IMG_4385.jpeg

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Бе според мен w00x е просто изненадан от трансфера, пък Вие си търсете под вола теле....

И съм 100% убеден, че видиш ли Ферари решили да подпишат с Луис, само защото са "под натиск"... Няма ниииищо общо със себестойността, която един 7-кратен шампион, номер 1 по победи, пол-позиции и т.н носи със себе си... Нееее, абсурд.

А и в крайна сметка, всеки един пилот иска да кара за Ферари, дори да казва, че не иска. Това мисля са думи на Фетел, така че правете си изводите сами кой би имал по-голяма изгода от подобен трансфер.

Отделно реално в спорта има само един чернокож пилот. Таа, чак пък "натсик"....

Edited by evropata
Link to comment
Share on other sites

Не съм много запознат с пилотите по стълбицата, но все смятам, че ако търсеха чернокож заради цвета на кожата му, е имало и други варианти..
И да. За мен лично е изненадващо. Като някой, който следи спорта от много скоро.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, evropata said:

Бе според мен w00x е просто изненадан от трансфера, пък Вие си търсете под вола теле....

И съм 100% убеден, че видиш ли Ферари решили да подпишат с Луис, само защото са "под натиск"... Няма ниииищо общо със себестойността, която един 7-кратен шампион, номер 1 по победи, пол-позиции и т.н носи със себе си... Нееее, абсурд.

А и в крайна сметка, всеки един пилот иска да кара за Ферари, дори да казва, че не иска. Това мисля са думи на Фетел, така че правете си изводите сами кой би имал по-голяма изгода от подобен трансфер.

Отделно реално в спорта има само един чернокож пилот. Таа, чак пък "натсик

 

Hype-a пак е як. Затова и приложих снимката с акциите на Ферари. Всичката им добре свършена работа през годината , се дискредитира щото чернилката идвал, сякаш Ферари са само в Ф1!

Как да няма натиск, кат същата чернилка не спира да тръби и зове навсякъде, колко били ощетени, шапка им свалям на пилотите дето отказаха да подгънат коляно… 

 

4 minutes ago, w00x said:

Не съм много запознат с пилотите по стълбицата, но все смятам, че ако търсеха чернокож заради цвета на кожата му, е имало и други варианти..
И да. За мен лично е изненадващо. Като някой, който следи спорта от много скоро.

Как така се интересуваш пък не си запознат с пилотите?  Само черния ли ти е в полезрението? 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ррррршшшш, беш, беш, беш... Така викат циганите когИ искат да запрат коня пред каруцата. Така... 

 

Сега е момента да се разбере дали има някой на втори етаж по ръководните постове във Ферари. Преди седмица подписаха договор с най-бързия пилот в момента, искайки да го направят пилот #1....със заплата, която ще е космична. За кой кор им трябва тоя негърски оффтопик? Да разкарат Сайнц е логично, но да привличат оффтопик - няма никакъв смисъл. Плиткаджията има нужда от Ферари, а не обратното. Ако Ферари наистина направят тая глупост за ВТОРИ път след Кими - е, заслужават СИ съдба. Ако гнасния негър дойде във Ферари - пожелавам на Шарл да го чука много повече от Ръсел. 

 

И на последно място - две големи заплати. Бая са си надделяли надмасрафа

2 hours ago, XMD said:

Кво да гледаме?!?!

Ферари от много време са критикувани, че не тачат негрите, явно са решили да се огънат под либерасткия  натиск и са се прежалили с циганина..

https://www.formulanerds.com/features/what-is-behind-the-apparent-lack-of-diversity-at-ferrari/

 

Странно как, уж си неутрален, пък се кефиш, че ще вземат мангала? 
 

Този трансфер ако стане - няма никаква логика за Ферари. Но друго може да се случи - Шарл да им тегли майните. Тогава ще ги видя. Шарл е най-бързия квалификатор (сиреч най бързия пилот в момента). За жалост имаше кола само в 4 старта през 2022ра. 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, XMD said:

Как така се интересуваш пък не си запознат с пилотите?  Само черния ли ти е в полезрението? 

 

Защо да се интересувам от резервните пилоти на отборите, пилотите във Формула 2, Формула 3 и там както им е реда на промотирането към главен пилот във Формула 1, ако гледам само Формула 1 и то от скоро?
Ти знаеш ли ги всичките? По имена, позиция в реда за промоция и цвят на кожата, че гледам много те интересува. :D 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

 

Защо да се интересувам от резервните пилоти на отборите, пилотите във Формула 2, Формула 3 и там както им е реда на промотирането към главен пилот във Формула 1, ако гледам само Формула 1 и то от скоро?
Ти знаеш ли ги всичките? По имена, позиция в реда за промоция и цвят на кожата, че гледам много те интересува. :D 

Имало е време дето мога да отговоря на този въпрос с ДА. В момента не толкова. Просто Ф1 се превърна тотално в кеч и счетоводство и контрол, но не и спорт. Който гледа - знае за какво говоря. Особено фиаското със Сайнц във Вегас. Или състезанието във Вегас като цяло. 

Link to comment
Share on other sites

И ако ти дето гледаш от години не ги знаеш, как се очаква от мен да ги знам, при положение че съм гледал 2/3 от последния сезон?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, w00x said:

И ако ти дето гледаш от години не ги знаеш, как се очаква от мен да ги знам, при положение че съм гледал 2/3 от последния сезон?

От Ф1 ги знам всички до 1. ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, вече е официално.

Можем само да гадаем ЗАЩО.

Но според мен и двете страни печелят.

Ферари ще имат многократен шампион и победител. Невероятния Шарл, обвързан с дългогодишен контракт, макар че то в тоя спорт...

Няма да се изненадам, идеята зад привличането на Луис да е като Арабските футболни отбори със звездите от Европа - пари. Защото за съжаление или не манго продава. Рекламодатели му плащат милиони, мърчандайз, бла-бла. Сега това може да е ФЕРАРИ,но кой концерн отказва още пари и печалби?

Отделно дори и те са наясно, че Луис премина апогея си отдавна. Може да има още 1-2-5 блестящи състезания, ноооо гони 40...

Няма да се изненадам след 2026 г. да се окаже в Льо Ман с Ферари, т.е. тая сделка е един long shot.

А за Хам остава привилегията да носи червено. Както написах и предния път в тоя спорт само това носи повече престиж едва ли не от титла. Така че....

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, w00x said:

Аз за останалите формули говоря. Нали от там ги дърпат към Ф1.

Е как да разберем за коя формула говориш,  от Ф1 и аз ги знам всички. 
f1 technical,  регистрация там, щом се интересуваш от спорта…

 

Чефо е прав, вече не е спорт, а кеч…

Ама то това и ги радва днешните зрители. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

И ако ти дето гледаш от години не ги знаеш, как се очаква от мен да ги знам, при положение че съм гледал 2/3 от последния сезон?

Много е просто. Малките формули не ме влекат... И нямам и време з тях. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XMD said:

Е как да разберем за коя формула говориш,  от Ф1 и аз ги знам всички. 

 

 

3 hours ago, w00x said:

Не съм много запознат с пилотите по стълбицата, но все смятам, че ако търсеха чернокож заради цвета на кожата му, е имало и други варианти..

 

При положение, че става въпрос за подмяна на пилоти, не е ли ясно че говоря за каналите за промоция от резервни отбори и другите формули? Думата "стълбица" предполага някаква йерархия. Ако не ти е станало ясно, защо не попита?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, XMD said:

Е как да разберем за коя формула говориш,  от Ф1 и аз ги знам всички. 
f1 technical,  регистрация там, щом се интересуваш от спорта…

 

Чефо е прав, вече не е спорт, а кеч…

Ама то това и ги радва днешните зрители. 

 

Ако някой не знае каква е разликата между Радион и Червената Вода - не спори с него на тема Ф1 :D

3 hours ago, w00x said:

 

 

При положение, че става въпрос за подмяна на пилоти, не е ли ясно че говоря за каналите за промоция от резервни отбори и другите формули? Думата "стълбица" предполага някаква йерархия. Ако не ти е станало ясно, защо не попита?

Много е размита ситуацията вече, но... Нашето момче Никола Цолов завърши след Джумаята във Ф3 докато пилоти като Ръсел и Шарл печелят ДЕБЮТА си във Ф3 и Ф2. Тези същите пилоти са във Ферари и Мерцедес. Единия току що подписа нов договор и ще прави 50 милки а сезон. Виждаш ли разликата? За справка - рядко се случва да спечелиш дебютните си сезони. А Бахрейн 2017та ако не бъркам си остава едно от най-уникалните състезания на Шарл. 

 

Истински не разбирам защо Ферари подписаха с негъра. Ще трябва да е за пари. 10 млрд към момента. 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от другата страна и се чудя как Люис реши да отиде баш във Ферари :D  Но май отива заедно с Боно, поне това :D

Но ще видим де, ще е интересно в крайна сметка. 

 

 

М/у другото, либерасти не виждам, но тук лъха на такъв расизъм, че няма на къде повече :) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ARPAnet said:

Аз съм от другата страна и се чудя как Люис реши да отиде баш във Ферари :D  Но май отива заедно с Боно, поне това :D

Но ще видим де, ще е интересно в крайна сметка. 

 

 

М/у другото, либерасти не виждам, но тук лъха на такъв расизъм, че няма на къде повече :) 

Всеки това се чуди. На Ферари НЕ им трябва негър, но на въшливия, коленичещ, ревящ за престъпници негър му трябва Ферари. Много ми паднаха в очите. За това са се дистнцирали от Фелипе - реалния шампион за 08ма. 

 

Кат си виждал негри само по рап клиповете..... 

 

Тоя гнусен миндил напусна два отбора при първите проблеми и цвили, че губи от Росберг, а ШУМАХЕР отиде в бокса да прегърне всеки човек от екипа след Сузука 06. Дано Шарл да го разсипе или да ги напусне ако вземат, че фаворитизират негър вместо него. 

Link to comment
Share on other sites

Честно казано Ферари не са точно безпроблемни или печелещи и Шарл също си има доста питанки. Има реален шанс Люис да е този с повечето точки от двамата, но все пак да загуби от Мерцедес.  Не знам как ще приеме и на ферари изцепките "Plan G, plan G, sorry, plan H, plan H" :laughing:
Не знам, ще е интересно догодина. А тази година ще е странна за всички. 

 

57 minutes ago, DON_CHEFO said:

Кат си виждал негри само по рап клиповете..... 

и работя с такива все пак ;)

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2024 at 3:28 PM, w00x said:

 

 

При положение, че става въпрос за подмяна на пилоти, не е ли ясно че говоря за каналите за промоция от резервни отбори и другите формули? Думата "стълбица" предполага някаква йерархия. Ако не ти е станало ясно, защо не попита?

Ей тва е състезанието в Бахрейн 2017та. Тука май Шарл е 19 до 20 годишен

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...