Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Да и аз я четох тая новина за клиентите на МБ. 

 

Ама тия неща не са се случили от днес за утре. Хората са се трудили здраво. В сравнение с колите от последните 2 сезона, разликата е огромна. Ферари са си свършили работата както трябва. Мерцедес от друга страна са дооста не където трябва ама си заслужават де. Нямаше как хегемонията да им е вечна. 

 

Интересното сега е, че има повече изпреварвания. Тия камери в шлемовете са брутално нововъведение :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз да питам - какво толкова се е променило, та такива драстични разлики? Ако спре мангала да ми е вечно отпреде направо си почвам пак да гледам. Ако пък почнат да го размятат като лайнян вестник - МЕД!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Аз да питам - какво толкова се е променило, та такива драстични разлики? Ако спре мангала да ми е вечно отпреде направо си почвам пак да гледам. Ако пък почнат да го размятат като лайнян вестник - МЕД!!! 

Освен броя на гумите... Нищо общо нямат спрямо миналата година (образно казано). Плюс тавана на бюджетите, Е10 горивото, проблемите с подскачането и другите ограничения - всяко решение трябва да е 110 процента в правилната посока. 

 

А с Е10 най-много игра имат от Ферари. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kotora said:

Да и аз я четох тая новина за клиентите на МБ. 

 

Ама тия неща не са се случили от днес за утре. Хората са се трудили здраво. В сравнение с колите от последните 2 сезона, разликата е огромна. Ферари са си свършили работата както трябва. Мерцедес от друга страна са дооста не където трябва ама си заслужават де. Нямаше как хегемонията да им е вечна. 

 

Интересното сега е, че има повече изпреварвания. Тия камери в шлемовете са брутално нововъведение :) 

Изчакайте за изпреваранията, че дори по телевизора се вижда колко тромави и недозавиващи са в началото особено... КогИ са 1 тон тежки. На първата по-тясна писта и забрави за изпреварвания. Освен това уж ефекта на изтеглянето не е толкова силен спрямо миналия сезон... Е как ще изпревариш някой ако предния болид те смаже със скорост на излизане от завоя заради перфектен граунд ефект и работеща аеродинамика? 

Link to comment
Share on other sites

Негърската повърня отново вяна като лайнян вестник. Тоя ако не беше негър - нямаше да бъде във Ф1... 

 

Дано някой педал не се появи, че ще го бутат до 15 титли 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, DON_CHEFO said:

Негърската повърня отново вяна като лайнян вестник. Тоя ако не беше негър - нямаше да бъде във Ф1... 

 

Дано някой педал не се появи, че ще го бутат до 15 титли 


Ма обичам те бе!!!! АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
Яшаааа

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Страхотна битка, а и най-накрая пилотите се поздравяват след състезанието. Черньо дали би го направил?

 

Дано досадника не изплува от дъното на класирането.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Danzki said:

Дано досадника не изплува от дъното на класирането.


Никога повече до края на мангалската му кариера!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 hours ago, Godfather said:

Стефчо трябва да почерпи. :lol:

Така е... Който е изпуснал курвенското реване на мелезбул и техните кучки от Мерцедес през 2019та и последвалите събития - сега ще е изненадан. 

 

 

БРАВО на Шарл. Това с фински щети и пенсионери като Фетел нямаше да е възможно. Жалко за изпусната двойна победа. На Имола - повече

Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2022 at 2:25 PM, Danzki said:

Страхотна битка, а и най-накрая пилотите се поздравяват след състезанието. Черньо дали би го направил?

 

Дано досадника не изплува от дъното на класирането.

Ако и в Испания няма огромно подобрение - сезона им е свършил 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DON_CHEFO said:

Ако и в Испания няма огромно подобрение - сезона им е свършил 

Стискаме палци. Днес пак се жалваше по радиото да го пускат напред.

Link to comment
Share on other sites

Ще взема да глведам аз, макар грам време да нямам... Ама ме е страх, щото почна ли и мангала ще почне да печели като си знам късмета... :laughing1:
Миналата година едно състезание изгледах заради Стефчо и вдигнах кръвно 300

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
28 minutes ago, XMD said:

И двамата пилоти на Ферари днес тотал щета!

Какво трябваше да направи Сайнц след като беше ударен от ГП2 пилот? Гледате ли ги тия състезания? 

 

Шарл направи всичко... Може би, само може би ако не му правиха основен ремонт за близо 4 секунди в първия бокс... Нещата можеха да са други. Дано това да е последното състезание на колата от предсезонните тестове. 

 

Негъра напълно разкрит що за клоун е... Нещо не говори колко е блест и хъмбъл... Шибан негър 

Link to comment
Share on other sites

Шарл се пренапъна и крашна, точно като Фетел, преди няколко години. Дано успее да издържи на напрежението този сезон.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Стратезите на Ферари могат да си направят групово сепуко. Не знам дали са достойни за харакири.

Още не мога да повярвам как се прее..цакаха сами.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, plameni said:

Стратезите на Ферари могат да си направят групово сепуко. Не знам дали са достойни за харакири.

Още не мога да повярвам как се прее..цакаха сами.


Пак ли почнаха? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...