Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

8 minutes ago, kotora said:

Ебаси ташака за Ферари. Сайнц с проблем в хидравликата, Леклер му умря моторя...


Мангала е виновен!!!!:effemine2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мангала как театралничи не е истина, ако беше на подиума вместо Ръсел, бас ловя, че нямаше да има никакви проблеми с кръстта. 


Малко да се посмеем.
 

A3049C6F-B140-4AD1-96CE-427C8C4BC379.jpeg

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Абее не е баш тъй, който не го е болял кръста не знае за какво става въпрос. Ама само Мерцедес имат такива проблеми, колата им е супер ниска и пода се лашка в земята. 

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, ясно е че го е болял кръстта, той даже беше с различни настройки и подскачането при него беше в повече, ама си остава гнусен мангал и трябва да му е гадно :) 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2022 at 8:03 AM, kotora said:

Абее не е баш тъй, който не го е болял кръста не знае за какво става въпрос. Ама само Мерцедес имат такива проблеми, колата им е супер ниска и пода се лашка в земята. 

А мелезбула що не подскача? Трудно е без да ти дадат новите правила няколко години преди всички останали. 

Link to comment
Share on other sites

Е те на Мерцедес, ако не са ги дали преди другите, на кой :lol: Ама в момента са 3тия отбор на грида. Малко им е зле :D Мангала е ясно, че за нищо не става вече. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
18 hours ago, kotora said:

Фераритата всяко състезание са ебати каръците... Или ще е двигател или ще се блъснат някъде :( 


Клетвата ми ги тресе вече не 10, а 15 години :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 7/24/2022 at 4:41 PM, kotora said:

Фераритата всяко състезание са ебати каръците... Или ще е двигател или ще се блъснат някъде :( 

 

... или ще си направят публично харакири със стратегията... по-скоро осратегия 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1 hour ago, plameni said:

Ферари отново с "блестяща проява".

Вместо да спечелят допълнителна точка, загубиха две :Facepalm:

TD 39 - благодарение на ревливата курва Волф...ама съм сигурен, че го знаеш това, просто се правиш на улав. (или пък не) ;). И Ферарито и Мерца подскачаха, но едното беше най-бързата кола, а в другото имаше две ревливи курви, които налапаха арабелския кор до след сливиците за ТД 39

След Испания - няма абсолютно никакво значение тази точка или две...освен това беше единственото, което можеха да направят. Сигурен съм, че този километър превишение е бил за 5 секунди, но опита за убийство от шибания негър без разследване. ;). Няма ядове - силен си в политиката и цитатите от преди 3 години. Сигурен съм, че и удара на нерез беше за БЕЗ разглеждане. Жалко, че Маркионе го няма...единствения, който знаеше какво прави.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Давай. Излей си душата и агресията.

Щом смяташ, че аз съм виновен за конспирацията срещу Ферари и провалите им - така да бъде.

То пък човек две думи да не напише :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, plameni said:

Давай. Излей си душата и агресията.

Щом смяташ, че аз съм виновен за конспирацията срещу Ферари и провалите им - така да бъде.

То пък човек две думи да не напише :Facepalm:

Това са ФАКТИ, бако. Няма да се плашиш, някои гледаме, четем (не както преди, но все пак). Жив и здрав, давай пак. Гледай да не си вдлъбнеш челото от блъскане 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Превишил ли е? ФАКТ!

Изгубиха ли още две точки заради собствените си решения? ФАКТ!

 

Ако не си съгласен с решеното и НЕрешеното - подай контестация, жалба и т.н. Организирай подписка, референдум и пр.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, plameni said:

Превишил ли е? ФАКТ!

Изгубиха ли още две точки заради собствените си решения? ФАКТ!

 

Ако не си съгласен с решеното и НЕрешеното - подай контестация, жалба и т.н. Организирай подписка, референдум и пр.

Добре ли си? Виж вената на челото дали не пулсира. Какво си се хванал за това влизане в бокса, което беше единствено правилно решение. Това, че Шарл е влезнал с километър отгоре - няма проблем. Винаги са наказвали такива неща. Но защо спряха да наказват настъпването на бялата линия при излизане от бокса или КогИ един болид се качи върху друг... Или защо издадоха тд 39... Какво си се хванал за тоя бокс не ми е ясно....но не ме и учудва 

Link to comment
Share on other sites

logo.svg
 
 
 
 
 
Начало  Избрани  Проблем със сензори причинил превишената скорост на Льоклер според Биното

Проблем със сензори причинил превишената скорост на Льоклер според Биното

Шарл Льоклер, Ферари Шарл Льоклер; снимка: Ферари

Проблем със сензори е причината за това Шарл Льоклер да превиши скоростта в питлейна в края на Гран при на Белгия, заяви Матия Биното. Превишението според решението на стюардите е 1 км/ч спрямо разрешения максимум от 80 км/ч. Пилотът вече каза, че грешката е негова. Шефът на Ферари обаче имаше друго обяснение.

Льоклер бе стигнал топ 10, когато бе принуден да спре рано в бокса заради проблем. Оказа се, че слюда от каска е попаднала в F1-75 и затруднява охлаждането на спирачките. Шарл се бе обадил по радиото, че му се струва, че вижда дим в предната част.

Link to comment
Share on other sites

 

18 minutes ago, DON_CHEFO said:

Какво си се хванал за това влизане в бокса

Не ми приписвай собственото си поведение. Ти се хвана за бокса.

Написах 10 думи, ти избълва 100, нямащи кой знае колко общо с написаното от мен. 

Коментирах поредната издънка, нищо повече.

  

9 minutes ago, DON_CHEFO said:

това влизане в бокса, което беше единствено правилно решение.

Поне да беше подобрил времето, а то с 6 десети отгоре, при това с почти нов софт и значително по-лек болид, сравнено с медиум, дванадесет обиколки по-рано.

 

Дали ще са косми, слюда или Космоса, все нещо друго е криво...

В крайна сметка - "Хотели как лучше, а получилось как всегда".

 

Link to comment
Share on other sites

Чичка, ай пътувай. Намери си някви риби дето да ти вървят алабализмите. При мен не минават, па не ща да те пращам още по утките майни.... Ама кой знае.. Може да си много настоятелен. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DON_CHEFO said:

Чичка, ай пътувай.

 

Ей сега тръгвам. Само да добавя пропуснатия коментар, за брилянтно организирания бокс, след който Алонсо се оказа пред Льоклер. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...