Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Шибан негър педерас, педерас. Умри, измет гнасна, черна. Повърня негърска. Хак да ти е за Бразилия 08ма. Върна ти се поне малко за цялото бутане. Шибано липсващо звено негърско

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, kotora said:

Чефо се завърна само за да пусне меме. Ебаси майката в последната обиколка! Как го пропуснах тва....

Мразим негри повече от Байдън и бандата му либерасти, толерасти, джендъри, ваксъри и тн. кор да ги убие всички. Латифи - новия Глок.... Реване на всички негри 

FB_IMG_1638880071382.jpg

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Формула отдавна спрях да гледам, една от причините заради тоя. Вчера по случайност докато бях в едно кафене, загледах и ми стана накрая едно густо. Та, минавам само да кажа- черна ланга за черния. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, DON_CHEFO said:

Няма да е туй то... Дойдох само да нараня либарстките негъролюбци.. И дето се вика: Бела, чао 


Стефче, изгледах го. Напълно разбрах защо си псувал като луд през цялото време. Ако не знаех какво ще стане вероятно и аз щях да полудея. За толкова години гледане за пръв път виждам такова нагло, гнусно и нахално поведение. По принцип никога не съм имал нищо против Мерцедес, но вчера е показано защо икак се намразват отбори. Този Волфа е бахти наглия шпибан бастун!!! Какво си въобразява това келеме бе?!?! Толкова очевадно и нагло тикане на мангала досега не съм виждал. И въобще никъде никога не съм виждал такова чудо! Безочливост, нахалство и наглост до небето! И сега само да посмее някой да гъгне за ДРС зоната и траекторията на Макс - мамицата му! Доколкото успях да чуя от коментаторите това е било пез целия сезон и вчера дори те бяха възмутени. Без разбира се да изразят реално възмущението си понеже са дебили и двамата. А мангала е все по-мразен от феновете. Като гледам и от колегите си. На подиума го изолираха сам в ъгъла тъпака долен. 

Link to comment
Share on other sites

А Перез направи ебати карането, тъпо, че му умря колата :( Може би беше предпазна мярка да не осере последния лап. 

 

Стратегията тоя път беше един път ! Хамака с тия гуменки на 50 лапа трудно можеше да направи нещо. 

 

И не на последно място, Евала на Хонда ! като за последна година рискуваха, изкараха добър двигател и резултата е на лице. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
1 hour ago, kotora said:

Ягодките доста добре вървят като за първо състезание. Мерцедес средняшка работа. 

Айде всичките паляци като теб да ядете порция лайна, а? 

Ебах ва в отворковците аз. Едно интегрално уравнение не може да реши, тръгнал срещу най-великите да говори, че и пренебрежително... Паляк. Като ония апранета, клоуна с негърксата любов и либерастия....айде баста 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, kotora said:

Ягодките доста добре вървят като за първо състезание. Мерцедес средняшка работа. 

 

ezgif-1-602111e8c0.jpg

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DON_CHEFO said:

Айде всичките паляци като теб да ядете порция лайна, а? 

Ебах ва в отворковците аз. Едно интегрално уравнение не може да реши, тръгнал срещу най-великите да говори, че и пренебрежително... Паляк. Като ония апранета, клоуна с негърксата любов и либерастия....айде баста 

Исфинете интелигенцията. Ти сряда и петък ли решаваш интегрални уравнения. :lol:

 

Иначе браво. Беше време Ферари да се върнат в играта. 

Link to comment
Share on other sites

Стефчо е изплискал нещо лихеня - Ягода са тотална дупка от 2007 насам, десетгодишната ми клетва спокойно фана 15 гОдин, вероятно без да гледам пак ще позная, че И тая година няма да е :laughing1: 
Най-великите?! Най-великите провалени ягодки... :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

Абее щом правят 1-2 значи има нещо. Новите коли са коренно различни от миналата година. Ще видим на Монако как ще е положението, че тия талиги трудно завиват хахах

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kotora said:

Абее щом правят 1-2 значи има нещо. Новите коли са коренно различни от миналата година. Ще видим на Монако как ще е положението, че тия талиги трудно завиват хахах


Може бе, батьовата - ако са скопили нещо Мерцедес, че то стана безинтересно, може и да скокне заек отнякъде....

И глей ся шоу Ред Бул да ги подмятат кат лайнян вестник И тоя сезон и Стефчо ще реже по дългата база :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Много трябва да ви влече да си носите червените носове и цветните перуки. После се чудите що темата и фоРома като цяло е мъртвило. 

 

Единия се чуди и мае как адежба Ферари изкара тоя двигател(всичко започна от Декември 2019 - повече в гугъл), другия не знае кой е втория пилот на Мерцедес ама зяпнали... Срещу какво - един Бог знае. 

 

Стягаме се Джеда, а вие се стягайте през кръста... Освен ако не искате да ви ебават хората гледали поне една тренировка в живота си. Жалка картинка 

 

Ако и това е ГОЛЯМО ако - новия под при Ферари (който идва много скоро) реши проблемите с подскачането без загуба на притискане.... За мен сезона ще е приятен. Опа... забОравих, че не знаете, че граунд ефекта се върна. 

 

Още един жокер. Ф1-75 е същата кола от презентацията, а мерца дойдоха с друга концепция и рбр с ъпдейти. Като говоря може само да си водите записки и да ахкате в екстаз... Но без да дървите пилето в тъмното. Педерастлъка го оставям на либерастите 

Которе, пиле... В четвъртъците го обръщам на диференциране...мИрси (шум от падащ микрофон на пода) 

 

За разлика от вас, майстори бояджии. Аз съм роден Ферарист и като такъв ще ме погребат (ако и Ферари да изпаднат от Ф1) 

 

Тейни тестове, горене на мАсло, хибридни правила писани за отбор... Ама стига съм ви отварял очите (безплатно) 

Link to comment
Share on other sites

Знаем, че си ферарист до гроб бе, Стефче мило, само дето от Ферари и трактор не могат направи да излезе на грида. Ти ся земали едно състезание и се наака ли? :laughing1:
Глей само да не е поредният, 15-ти ТОТАЛ РЕЗИЛ в сезона, че ще те пукна от бъзик :effemine3:  

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, RaptoR said:

Знаем, че си ферарист до гроб бе, Стефче мило, само дето от Ферари и трактор не могат направи да излезе на грида. Ти ся земали едно състезание и се наака ли? :laughing1:
Глей само да не е поредният, 15-ти ТОТАЛ РЕЗИЛ в сезона, че ще те пукна от бъзик :effemine3:  

И? Какво ще стане ако се провалят? Живота ми НЕ зависи от това дали Ферари печелят или губят, а от това какво и как действам в робинхуда. 

Ще ги гледам като губят, ще ги гледам като печелят. Ако печелят по-често... Няма лошо. 

 

Как ще се развие сезона - ако знаех щях да сложа пари. Единствено съм изненадан, че Мерцедес са толкова близо (нищо, че без СК отиваха на обиколка назад). Други изненади няма (поне за мен, както и за половината свят ГЛЕДАЩ). При вас явно не е така 

Link to comment
Share on other sites

Аз знаеш не гледам, откак зорлен направиха бай мангал герой - но колкото и да не гледам все пак се виждат нЕкои неща. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2022 at 8:50 AM, RaptoR said:

Аз знаеш не гледам, откак зорлен направиха бай мангал герой - но колкото и да не гледам все пак се виждат нЕкои неща. 

Личен избор (другия път може без крайни изказвания без НИКАКВА идея в тях) 

 

https://clubs1.bg/news/klientskite-otbori-na-merczedes-izraziha-pritesneniyata-si-otnosno-noviya-dvigatel-v-f1/

 

Умирам за такива новини. Червените носове почнаха да се показват и на високо ниво. Да не повярваш, че дъртия пръч Марко излови Макларън (и беше прав) за лова на спонсори преди 3 седмици 

 

 

https://clubs1.bg/news/maklaran-i-alpin-sa-poiskali-ot-fia-utochnenie/

 

https://www.formulapassion.it/motorsport/formula-1/f1-team/power-unit-ferrari-nuovo-step-di-potenza-nei-prossimi-gp-609717.html

 

А форОмните ПАЛЯЦИ искаха оставката на топ инженер като Биното. Клоуни 

 

И най-важното от първото състезание 

Screenshot_20220322-193810.jpg

 

Идва Джеда... Сериозен тест 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...