Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

В случаят няма смсисъл от такова наказание. Той не успя да елиминира никой друг. При Грожан беше друг случаят. Тази седмица може да има късмет да се елиминират с Маса взаимно и да получат 5-10 места назад за следващото. Дано, дано... За тази седмица познах, че ще отпадне. Да видим за следващата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В случаят няма смсисъл от такова наказание. Той не успя да елиминира никой друг. При Грожан беше друг случаят. Тази седмица може да има късмет да се елиминират с Маса взаимно и да получат 5-10 места назад за следващото. Дано, дано... За тази седмица познах, че ще отпадне. Да видим за следващата.

Ский ся...как да го кажа по-деликатно....не скачай толкова на дЛибоко ;). Мерси

Link to comment
Share on other sites

КУЛТОВ КАДЪР!!!

Благодаря. Специално съм го снимала, защото Бат' Весо е единственият фен на Маса :) Виж ги какви са сладури и двамата :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=2yCMCnEP_kw&feature=youtu.be

 

И вие наричате чалгата глупост...нямам думи.

 

Ако знам, че с една песен, правейки се на олигофрен ще спечеля десетки милиони....отивам и я записвам. В Гангам, Трабаданда....къвто стайл кажат :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

На печелившите честито. Вече дори и по РТЛ не можем да гледаме Ф1...защото го спряха. Боклуци

 

По Рай Уно пък спират сигнала малко преди старта. К*р да ги избие боклуците ненаядени

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На печелившите честито. Вече дори и по РТЛ не можем да гледаме Ф1...защото го спряха. Боклуци

 

По Рай Уно пък спират сигнала малко преди старта. К*р да ги избие боклуците ненаядени

 

Гледай тук избираш спорни канали и после спорт 1 .

Или тук с коментар на М.М

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

Мерси. Втория линк ме спасява. Бях си казал, че няма да гледам онлайн, заради рекламите и прекъсването на стриймовете, но ФИЛМ+ е добре. Спасява положението

Link to comment
Share on other sites

Още едно-две твои мнения за Лимона ще изтрая и после ми отиваш в листата на игнора. Човек твоята безочливост е безгранична. Ти си антиспортен фен. Не можеш да уважаваш съперника, не можеш да гледаш с някаква степен на дистанция ситуациите. Има само 2 варианта "Ферари печели" и "Всички други са виновни". Със здраве.

 

5 пари не давам дали ще го дават по Филм+, РТЛ, Драгана Миркович ТВ. Поредния безличен сезон е за мен това, мен ми стига толкова керс и простотии, наистина за последно ще гледам въобще някакви състезания.

 

Големи адмирации за Камуи (или както там му се пише името). И за Маса.

 

Разбирам защо 7-кратния се отказва. Не можеш да си в грида при тия условия. Сега е времето на зетя на Бърни, сега е времето на безмислените, позьорски пилоти. Време на комерсиални до дупка промени в правилата правещи тоя спорт безличен.

 

Като изгледа човек малко от автралийските v8 серии за серийни машини и разбира, че си е причинил нещо отвратително като гледа F1.

 

________________________________

 

btw не че не искам Чефо да коментира Лимона, просто казвам мен как ми се види това, както и цялостната картинка

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

1) Кой е Лимона?

2) Аз съм абонат на Близу от как съществуват. Само заради Ф1 няма да разтрогвам договори. А в 21-век да не можеш да гледаш Ф1 дори и на чужд език по ТВ-то не ми се коментира

3) Не ми пука за съперника.

4) Не ми пука за равенството на отборите

5) Интересува ме единствено и само Ферари и какво се случва и не се случва с тима. Респективно не ми пука дали лъжат, мамят или ФИА им прави чадър. Не ми пука и как стигат до успехите си. Обратното обаче не ми харесва. Кратко, адски точно и много ясно. Не съм Мартин Лутър Кинг нито пък Свети Стефан ;). Мисля, че това трябва да е ясно от първата буква на първия коментар в тая тема.

6) Винаги е било така и винаги ще бъде.

7) Игнор? Сега ли да се разплача или малко по-късно? :D

 

Това какво се случи със спорта не ми харесва и на мен. Никой не ме пита обаче. Бърни тропна с крак и каза: Повече титлите НЯМА да се печелят в средата на Юни...и го постигна. Методично и постепенно сложи метални прътове в колелата на Ферари и Мкл и изкара някви черешки в челните позиции. Сполай му. Само, че не само Лука казва, че е велика глупост да искат хем съкращаване на разходите, хем отборите да вкарат целия си инженерен потенциал, за да огънат задното крило с 3 стотни от милиметъра и да спечелят 5 хилядни(но затова им трябват аеро тунели за милиони)...щото двигателите не могат да ги пипнат. Туй то. Играеш на манежа или се махаш. Средно положение няма. Имаха възможността си и я изпуснаха

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Като гледам как се завързаха на тая квалификация, утре може да стане сериозно меле на старта. Дано ни чака интересно състезание :)

 

Силно съм разочарован на репликите на Фетел към бокса. Тоя палячо иска да е 3-кратен СШ? Ами той е по-нагъл от шоколада. Маса бил пред него мрън мрън мрън... Както обичам да казвам от 1-ви 1-ви и Вилньов може, като не е първи и се нааква и вади една физиономия стил, малко дете на което са взели шоколада. Извинявайте ама няма как да го уважавам! Хамилтън може да е нагъл и да ги блъска ама тоя немски тиквун бие всякакви рекорди по самочуствие и нахалство! :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Като гледам как се завързаха на тая квалификация, утре може да стане сериозно меле на старта. Дано ни чака интересно състезание :)

 

Силно съм разочарован на репликите на Фетел към бокса. Тоя палячо иска да е 3-кратен СШ? Ами той е по-нагъл от шоколада. Маса бил пред него мрън мрън мрън... Както обичам да казвам от 1-ви 1-ви и Вилньов може, като не е първи и се нааква и вади една физиономия стил, малко дете на което са взели шоколада. Извинявайте ама няма как да го уважавам! Хамилтън може да е нагъл и да ги блъска ама тоя немски тиквун бие всякакви рекорди по самочуствие и нахалство! :angry1

 

 

За мрънкането и на мен не ми хареса, но всички пилоти мрънкат като малки момиченца, с изключение на Дедо.

 

За другото... все тая, имаш пълното право да не харесваш Фетел.

 

Утре Грожан е далеч от основните претенденти, така че и да има меле ще е далеч от тях, освен ако Хам и Ало не се потрошат заради безкрайното си его. Много хубаво се нареди за утре, петимата с реален шанс за титла един до друг.

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Само аз ли гледах състезанието? :confused Шампионата добре се завърза.

 

Тея корейци нямаха ли истинска трева та слагат изкуствена, Хамилтън да си я носи у тях :laughing1::laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли гледах състезанието? :confused Шампионата добре се завърза.

 

Тея корейци нямаха ли истинска трева та слагат изкуствена, Хамилтън да си я носи у тях :laughing1::laughing1:

 

Ей ся привършва за мен състезанието. С малко, но с достатъчно РБР бяха по-бързи.

 

едит: Не му ли е скъп разговора на Марко по ГСМ от Корея до...Австрия да речем :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Само аз ли гледах състезанието? :confused Шампионата добре се завърза.

 

Тея корейци нямаха ли истинска трева та слагат изкуствена, Хамилтън да си я носи у тях :laughing1::laughing1:

Останах със впечатление, че сте направили пак сбирка и затова никой не коментира, понеже групата е била заедно и всичко достойно за коментиране е станало на масата :beer:

 

Шампионатът се завърза точно както Бърни го иска, непредсказуемост до последното състезание :laughing1:

Стана ми жал за Хамилтън, толкова много усилия вложи и всичките напразно, отбора явно го е отсвирил.

 

Ей ся привършва за мен състезанието. С малко, но с достатъчно РБР бяха по-бързи.

 

едит: Не му ли е скъп разговора на Марко по ГСМ от Корея до...Австрия да речем :laughing1: :laughing1: :laughing1:

 

Всъщност Маса беше най-бърз, но от Ферари не му позволиха да изпревари Алонсо. Което е и логично, точно както и Уебър най-вероятно сдаде позицията на старта, но поне за пред феновете направиха някаква борба. Ферари бяха абсолютно директни и казаха по радиото : You are too close to Fernando. За първи път да ми хареса метод на Ферари, а не да треперя дали Турция няма да се повтори.

 

Просто теоретично като се замисля ако бяха пуснали Маса напред, щеше да има голяма вероятност гумите на Фетел да не издържат и да направи принудителен бокс, което щеше да извади Алонсо пред него.

 

П.С. Алонсо сигурно е бесен, че неговото Ферари вървеше по-слабо от това на Маса :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз реално след 25-тата обиколка не издържах и видях резултатите и спрях да гледам(смисъл зачетох се по форуми и Формулата беше за фон) :D. Само не разбрах дали Алонсо пазеше гумите за последните няколко обиколки и евентуална атака към Уебър или просто беше наистина с по-кофти настройки от Фелипе. И защо по дяволите новите болиди са толкова "разглезени" дори и към най-малката промяна на каквото и да е било :angry:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз реално след 25-тата обиколка не издържах и видях резултатите и спрях да гледам(смисъл зачетох се по форуми и Формулата беше за фон) :D. Само не разбрах дали Алонсо пазеше гумите за последните няколко обиколки и евентуална атака към Уебър или просто беше наистина с по-кофти настройки от Фелипе. И защо по дяволите новите болиди са толкова "разглезени" дори и към най-малката промяна на каквото и да е било :angry:

Дясната гума на Ало беше в същотото състояние като тази на Фетел. Даваха забавени кадри на гумите и на двамата, просто истерията при Ред Бул беше по-голяма. По-бързите пилоти днес(Уебър и Маса) бяха спряни от отборите си. Отделно ми се струва, че Ред Бул подлъгаха Алонсо да се доближи до Уебър, за да си скапе гуменките по-бързо и когато разликата стана 1.3 секунди, Уебър литна напред и накрая, заедно с Маса даваха най-добри времена.

Тийм радиото на Маса, в което му казаха че Алонсо ще почне да натиска беше прах в очите на публиката.

В един истински и свободен шампионат Маса и Уебър щяха да спорят за победата.

Link to comment
Share on other sites

Супер състезание. Себастиан ги прегази в Гангам стайл. laughing1.gif

 

Отличен гард от Уебър на старта, който той както винаги проспа... Добре че спря останалите, та да няма напрежение в първите завои.

 

Градинаря за сефте не го видях из тревите, поне не и в кадър. Не се напика и като изпревари Циганина. Направо чудо.

 

Циганина все така да го виждам - с развалена кола, да влачи разни парцали... И все около 10-то място и назад...

 

Отличен за Кими, макар че по-напред ми се иска да го виждам. Все пак много добре се представя, за моя радост.

 

Камуи се изложи днес след чудесния подиум в Япония...

 

Грожан много страннно никого не удари!

 

Шампионатът взе дасе подрежда правилно... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Маса остава във Ферари...дано е за добро.

Друга важна част...би трябвало Хюлкенберг, на когото симпатизирам да е подписал със Заубер. Идеално ще е. Понеже няма да има нищо общо с един противен за мен тим с противни мотори и т.н и т.н. А дали Карлос Слим ще натисне за Гутиерес...ще видим. Според мен е редно Кобракраши да си го освободят с почести или да го пратят там където няма да има достъп до бързите болиди....нито в квала, нито в състезанието. Ф1 не е дрифт организания. :blush: Ако бях на Мониша ли Монтиша ли както там се казва вече новия тим шеф на Заубер. Бих дал шанс на Сутил или Алгерсуари.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чудно! Няма толкова тъпи копелета, честно! laughing1.gif

 

Ако наистина имат предварителен договор с Фетел, Маса е идеален за 1 година. А пък и най-вероятно и доста евтин в момента :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина имат предварителен договор с Фетел, Маса е идеален за 1 година. А пък и най-вероятно и доста евтин в момента :laughing1:

И без пари да е, все тая като е последна дупка на кавала

Link to comment
Share on other sites

Хамилтън: Да, преговарях и с Ферари

19.10.2012 , Й. Севов, снимка: Л. Асенов - lap.bg | 0 коментара Люис Хамилтън

 

„Да, вярно е: моят мениджър преговаряше с Ферари“, призна Люис Хамилтън малко след като Фелипе Маса бе обявен за пилот на Скудерията и за следващия сезон. Бъдещият пилот на Мерцедес дълго време държеше в тайна преговорите с различните отбори, преди да стане ясно, че не смята да остане в екипа на Макларън и следващата година премина в тима от Бракли. Дали обаче Ферари са били реална възможност за англичанинът, той не желае да разкрие.

 

„Нямам идея какви точно преговори са водени“, продължава Хамилтън пред испанския AS. Той признава, че дори самото име Ферари е звучало достатъчно привлекателно за него. „Всеки пилот мечтае да кара един ден за Ферари. Това е един легендарен отбор с прекрасна история и много страстни фенове. Техните коли винаги са в борбата за титлите.

 

Радвам се изключително много за преминаването си в Макларън. Много съм доволен и от прекараните години в Макларън“, завършва Хамилтън, който спечели своята единствена до момента титла още във втората си година във Формула 1.

 

Тва е ясно и без да го казва. Дори на Рони му се иска да бачка за Ферари :blush:

 

Начи сиреч...дефакто излиза, че Хамилтън е искал да избяга от Мкл НА ВСЯКА ЦЕНА. Интересно ми е защо? И то много ми е интересно дори. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...