Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Скъпи другари, в неделя, 25 ноември, е последното за сезона състезание, в Бразилия.

 

Респективно на този ден ще бъде Закриването на сезон 2012, тук в Пловдив, естествено у нас. Информирам съответните лица отсега, да няма после "изненадани" и "неразбрали". Надявам се да няма някакви пречки при мен и да си спретнем едно хубаво закриване, както винаги правим.

 

И дано да сложа още 3 кутийки Ред Бул над бара! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако не ни мине котка път сме на закриването. Така, че +2 надявам се на мойто кенче не пише Renault иначе ще се обидя!

 

Ако Кими стана СШ, трябва ли да купя 3 шишета анти-пърхотен шампоан? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако не ни мине котка път сме на закриването. Така, че +2 надявам се на мойто кенче не пише Renault иначе ще се обидя!

 

Ако Кими стана СШ, трябва ли да купя 3 шишета анти-пърхотен шампоан? :rolleyes:

 

Споко, няма да ти се наложи в близките 10 години :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Много добра квалификацийка. Много неприятно мангалско присъствие на пола, но колата им е много бърза на тая писта... Чудо класиране на Пастор пред Фераритата, утре може в ранен стадий да ми оправи настроението! laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Чудо класиране на Пастор пред Фераритата, утре може в ранен стадий да ми оправи настроението! laughing1.gif

И Грожан не е много назад. Може да направят някоя преса в първият завой :bowdown:.

Link to comment
Share on other sites

Вие гледали ли сте изобщо, че ме съмнявате леко :laughing1:

 

бай дъ вей, много тъп опит за дразнене. Не го казвайте дори пред фенове на Мкл, че ще ви се смеят И ТЕ.

 

Нетруут, без да гледаш гуугъл, гумите с бял кант какви са? Или айде нещо по-лесно. Каква марка са? А къде е състезанието? Обещавам да се опитам да се ебавам по-малко....някой ден. Жалко, че псевдо феновете на псевдо отборченцата няма да ги огрее :rolleyes:

 

Питам, че един път Раптора му се искаше да ги е познал в ГП на Бахрейн....ама не стана номера :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Фетел с евентуален проблем на скорости или двигател. Третата възможност е да му е свършило гориво, но не ми се вярва от РБР да са толкова тъпи. Утре ще тръгне или 8 или 13 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Стефчо милият от нямане какво да каже - нищо не каза... Всъщност то няма и какво да се каже така или иначе. Фераритата са дърва в квала, дори Манчев тъпака го разбра. Сега остава да треперим от състезателното темпо на Алонсо! То ще е с реактивни пропорции. Да видим как по-точно ще прескочи 5 души, че да стигне първите. Ще бъде интересно. Но това ще го коментираме след третия завой, чи НИЩО не се знае зад първия дотогава.

Link to comment
Share on other sites

Не разбираш ли, че тъй наречения ти ташак-казъм (кат сурказъм ама не точно) не работи, защото няма никакъв смисъл в него?

 

Фетел с евентуален проблем на скорости или двигател. Третата възможност е да му е свършило гориво, но не ми се вярва от РБР да са толкова тъпи. Утре ще тръгне или 8 или 13 :angry1

 

 

Сега става ли ти ясно защо питам ДАЛИ СА ГЛЕДАЛИ. Нямам намерение, а и не съм длъжен да се обЕснявам като госпожичка, че и за без пари :rolleyes: Тва към Ванчо е тоя въпрос

 

Напротив, точно за тъпи може да ги смяташ. Пaк ПРЕКАЛЕНО дълго изкараха без проблеми. Все пак са си мелезче, нормално е нещо да се счупи. Не виждам защо се УчУдваш :blush:

 

Стефчо милият от нямане какво да каже - нищо не каза... Всъщност то няма и какво да се каже така или иначе. Фераритата са дърва в квала, дори Манчев тъпака го разбра. Сега остава да треперим от състезателното темпо на Алонсо! То ще е с реактивни пропорции. Да видим как по-точно ще прескочи 5 души, че да стигне първите. Ще бъде интересно. Но това ще го коментираме след третия завой, чи НИЩО не се знае зад първия дотогава.

 

До старта има бая вода да изтече. Както и трудно се изпреварва....нищо няма да стане освен ако чудесата не започнат да се случват СЕГА. :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз не разбрах, че това е той. Помисилих, че е някое Торо. Трети път тая година резили. Досега да е шампион иначе. Така е - ягодките късмета им помага. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Тия педали от ФИА.....ша ми насрочват състезание точно когато има пловдивско дербиmad.gif

 

Пловдивско дерби? Ама то и мач ли ще има :laughing1: :laughing1: :laughing1: И на кой изобщо му пука за БГ първенстово :laughing1: А и темата за футбола е друга :laughing1:

 

Аз не разбрах, че това е той. Помисилих, че е някое Торо. Трети път тая година резили. Досега да е шампион иначе. Така е - ягодките късмета им помага. laughing.gif

Проблемите са си лично техни. Много удобно забравяме, че някви клоуни удрят два пъти Алонсо на старта. Дано утре РБР станат членове на грийн пийс :blush:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Проблемите са си лично техни. Много удобно забравяме, че някви клоуни удрят два пъти Алонсо на старта. Дано утре РБР станат членове на грийн пийс :blush:

 

 

Утре ще си проличи РБР дали са си научили урока. Колата е била спряна по изискване на Рено, което автоматично предполага възможна смяна на двигателя, което пък води до наказание от 10 места. С оглед на това, че отборите вече карат с последни двигатели, една смяна на двигател ще позволи стабилно натискане в последните състезание. И дори и да тръгне утре от 13, ще е по-добре отколкото да тръгне трети и да отпадне.

Link to comment
Share on other sites

Проблеми със спирачки, Уебър с проблеми, а сега и това. Крайно време е да има две техни Ret-a :blush:

 

 

Може пък Алонсо да не го отнесат на старта :devil

 

По-добре да няма отпадания и да карат, пък каквото гума покаже :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Фетел наказан, стартира от последно място в утрешния старт

 

Себастиян Фетел е наказан от комисарите на пистата в Абу Даби и ще стартира от последно място в утрешното състезание. Световният шампион, както представител на екипа на Ред Бул и Рено бяха изслушани от комисарите Дерек Уоруик, Калед бин Шайбан, Радован Новак и Ларс Остерлинг (повече за хората, които взимат решения относно легалността и наказанията във Формула 1 четете в новия 155 брой на списание Club S1).

 

Фетел излезе усмихнат след изслушването, но едва ли ще запази усмивката си след като разбере за наказанието.

 

Според регламента всеки пилот трябва да се прибере в питлейна след края на квалификацията и в колата му да има поне литър бензин. Според комисарите такова количество не е било налично в колата на Фетел. Намерени са едва 0,85 л гориво.

 

Подобно наказание бе наложено и на Люис Хамилтън през пролетта в Испания. Така съперникът на Фетел, Фернандо Алонсо ще стартира от шеста позиция в утрешното състезание.

 

HAHAHA

Link to comment
Share on other sites

Ха честито на Фетел за наказанието :laughing1: Май взех да вярвам наистина в конспирациите, че така въртят и сучат в последното състезание да се реши титлата.

 

Иначе Хамилтън ако няма технически проблеми е недостижим според мен.

 

П.П. Отбор черешка може ли да направят същата глупост като дисквалификацията на Макларън.... Нямал гориво и Фетел.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Stop the car, stop the car, a? Нито Хорнер, нито от Рено обелиха дума, а прекрасно са знаели каква са я свършили. Знаех си аз, че Хорнер като каже добър ден, трябваше да погледна слънчево ли е времето или има луна. Тъпия отбор си е тъп отбор и с пари няма да си купят класа, нито уважание. Да ги еба в нещастниците. И сопола си няма да изхвърля върху тях. Толкова ли ги беше страх, че ще изпуснат ПОЛ-а...че от задни позиции трудно изпреварваме май, май :rolleyes:

 

Дано само дивия късмет да НЕ го споходи Фетел, че ще си счупа компа :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Stop the car, stop the car, a? Нито Хорнер, нито от Рено обелиха дума, а прекрасно са знаели каква са я свършили. Знаех си аз, че Хорнер като каже добър ден, трябваше да погледна слънчево ли е времето или има луна. Тъпия отбор си е тъп отбор и с пари няма да си купят класа, нито уважание. Да ги еба в нещастниците. И сопола си няма да изхвърля върху тях. Толкова ли ги беше страх, че ще изпуснат ПОЛ-а...че от задни позиции трудно изпреварваме май, май :rolleyes:

 

Дано само дивия късмет да НЕ го споходи Фетел, че ще си счупа компа :laughing1:

 

Ами аз отдвана съм казал, че от 1-ви 1-ви и Вилньов може и по никакъв параграф Фетел не се различава от него. Само го вижте 1 път да не е на пола и каква жалка физиономийка ми прави.

 

П.П. Представям си ако е с по-слаба кола от останалите какво мрънкане ще има, но и това време ще дойде.:tongue

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...