Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Сравняваш кола която печелеше титли с такава която не е спечелила нищо. Браво. Свали си червените очила.

За вторият клип няма да коментирам. Аз колко клипове мога да ти кача на ферарита дето се движат с 20...

 

Нищо не успях да разбера. Сравняваме болид с V8 i V10. Няма проблеми. Вземи Минардито тогава за база....виж и ПОЛ позишъна на Хамилтън от този сезон :rolleyes: ....още мисля над целия първи ред...и докато мисля се сещам колко различна е Ф1 от iOS :blush:

 

Втория клип до колкото съм видял за тия "мотриси"(не знам дали е достоверно, че ми става лошо само при мисълта) се води рекорд на Нюрба с електричарка.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Опитваш се да сравниш две неща които няма как да бъдат сравнени. Говорим за коренно различни болиди с 8 години разлика помежду си. С коренно различни динамични пакети. Освен външният им вид имат ли нещо друго общо?

Link to comment
Share on other sites

Опитваш се да сравниш две неща които няма как да бъдат сравнени. Говорим за коренно различни болиди с 8 години разлика помежду си. С коренно различни динамични пакети. Освен външният им вид имат ли нещо друго общо?

 

Че единия е 6 години по-стар(спрямо клипа) и 8 спрямо съвременните болиди и в "храма на скоростта" е по-бърз, въпреки че НЯМА сликове...но и г-н Шелби не е случаен и като е казал, че за обема заместител няма....значи няма. Нито КЕРС, нито ДРС, нито ОД могат да заместят 900-те++ конски сили на Монца. Туй то. Заради това пистите са пълни.

 

Както казах...през 05-та Монти чукна баснословна скорост преди точката за спиране след "curva grande". Там където Фетльо се направи на неразбрал и мина през бокса за опреснение на правилника.

 

MP4-4(сезон 88) с по-бавна конфигурация...1:25 :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Интересна квалификация се получи според мен. Да видим утре каква попара ще ни забъркат гумите.

 

Тоя туквун Манчев кога подяволите ще го разкарат от коментаторско място?!?!?! Гръмна ми главата да ми обяснява как Фетел ще смачка всички на квала, толкова години не се ли научи, че тренировките са си тренировки, квалификацията е друго, а състезание съвсем.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Тия от Ферари си плащат стабилно... Сега "изведнъж" проблем с Малдонадо, а както всички виждаме - той проблем няма. Т'ва - имаш пари, купуваш си състезание. Даже титла.

Link to comment
Share on other sites

Тия от Ферари си плащат стабилно... Сега "изведнъж" проблем с Малдонадо, а както всички виждаме - той проблем няма. Т'ва - имаш пари, купуваш си състезание. Даже титла.

 

точно така....хубаво е да си богат :rolleyes:

 

Стефчо, замалко да беше ударил джакпота ако Бътън беше нацепил Фетел :laughing1:

 

ейй как ме хвана яд, че не се удариха....и Фетел щеше да има пълната вина. Направо вече ми се привидя как се завъртат и двамата в посока обратна на движението и с липси на карбон :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Ако беше излезнало още едно СК, щеше да е перфектно :laughing: Шумахер обаче вече наистина не трябва да кара. Едно време се чудеше на Сато как го нацели сега той направи същото :rolleyes:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ако беше излезнало още едно СК, щеше да е перфектно :laughing: Шумахер обаче вече наистина не трябва да кара. Едно време се чудеше на Сато как го нацели сега той направи същото :rolleyes:

с тая разлика, че Верн ли беше...сигурно слезна 2 предавки под скоростта за взимане на тоя завой ;).

Link to comment
Share on other sites

с тая разлика, че Верн ли беше...сигурно слезна 2 предавки под скоростта за взимане на тоя завой ;).

 

Тъкмо се беше прибрало СК, трябва въздушен тунел ли да му правят? Точно пък Шумата има най-много опит там и трябва да очаква такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се беше прибрало СК, трябва въздушен тунел ли да му правят? Точно пък Шумата има най-много опит там и трябва да очаква такива неща.

 

а ако спирачките са виновни....както и беше едно от предположения ми, че и такава информация май има. Щото наистина Шумахер си му връхлетя бая мъжката и причините са две: проблем или лоша преценка на ситуацията.

Link to comment
Share on other sites

Тия от Ферари си плащат стабилно... Сега "изведнъж" проблем с Малдонадо, а както всички виждаме - той проблем няма. Т'ва - имаш пари, купуваш си състезание. Даже титла.

 

Не можеш да го повториш това за 528 път от началото на сезона. За другото състезание например.

Link to comment
Share on other sites

Ти го повтори 8345 пъти за миналия сезон, по-миналия и по-по-миналия. Ти точно нямаш право да ме упрекваш. Всичко е продадено и всичко е раздадено сигурно за 10-тина сезона напред. Просто Ферари не трябва да са в тези сметки, защото не могат и не могат да правят нито автомобили, нито състезателни коли, както изглежда.

Link to comment
Share on other sites

Ти го повтори 8345 пъти за миналия сезон, по-миналия и по-по-миналия. Ти точно нямаш право да ме упрекваш. Всичко е продадено и всичко е раздадено сигурно за 10-тина сезона напред. Просто Ферари не трябва да са в тези сметки, защото не могат и не могат да правят нито автомобили, нито състезателни коли, както изглежда.

 

Да де, ама малко скучно става да си гледам мислите повторени хиляда пъти. Виж че спрях отдавна да го повтарям това :)

Link to comment
Share on other sites

Страхотно състезание!!! Умрях си от кеф просто... Можеше и по-весело, ама не може всичко да е идеално! Яд ме е, че Кими не мина по-напред. А Клюна вече е официално топ каръка в тоя спорт!!!

 

и Фетел щеше да има пълната вина.

Да бе! Предният ще има вина, че тъпак го удря отзад! Ай сиктир! Facepalm14.gif

 

=======================================

 

Ванка, ако правим нещо - с нас си!

Link to comment
Share on other sites

Страхотно състезание!!! Умрях си от кеф просто... Можеше и по-весело, ама не може всичко да е идеално! Яд ме е, че Кими не мина по-напред. А Клюна вече е официално топ каръка в тоя спорт!!!

 

 

Да бе! Предният ще има вина, че тъпак го удря отзад! Ай сиктир! Facepalm14.gif

 

=======================================

 

Ванка, ако правим нещо - с нас си!

Май си забравил случая в тунела на Монако. :rolleyes: Наистина адски съжалявам, че Бътън не го качи на шейната. Другия път щеше да мисли повече преди да прави брейк тестове. Фетел тръгна и....наби спирачки и всичко това, когато СК се прибираше към бокса....наистина Фетел е голям късметлия. А между другото дори са им гледали телеметриите и на двамата. Но до там ;)

 

Както каза....на 1 десета бяхме от наистина голямата веселба ;)

 

 

А иначе честито. Току що свали "вината" от плещите на Шуми за Аделаида 94 :rolleyes: :laughing1:

 

 

Наказанието на Шумахер с 10 места на старта е толкова велика глупост, че няма на къде. Верн някъв опит за изпреварване ли направи, какво направи не знам, но скоростта му беше горе доло колкото и с моето Пунто през тоя завой. :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Просто си личи двойният стандарт, мразят го МСШ и това е, колко други разследвания имаше и нямаше наказанаие, обаче ще се появат 2'ма нещастни пилотчета отпред и му разказват играта. Няма справедливост.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b4NKaAAgioI

 

Света дево от Гвадалупе :D :D. Погледите на Монтоя, Хакинен и Ралф говорят много повече от феноменалния пол позишън.

Дано Шумахер напусне тоя отбор черешка и да спре да се излага с тях.

 

 

Гледам, че и Хелмут Марко май е пил повечко Ред Були, че крилца са му поникнали и много му знае балалайчицата.

Link to comment
Share on other sites

Yet Another Pole Lap :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=I567yn7uD7E&feature=endscreen&NR=1

 

Скоро са качили това бижу, има и версия с коментар от Брандъл, но този е чист и просто звука на колата е....при вдигане на крака от педала мале-мале :)

 

V10 <3

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Сега като видят бордюр и го заобикалят от 100 км...щото като се качат 4 пъти и гумите си заминават.

 

Бай да вей, сега в МотоГП искат да правят същите простотии - еднакви ЕКУ-та и орязване на оборотите. Говори се, че ако правилата в Супербайк се запазят същите, а тези в МотоГП се променят....май прототипите ще станат по-бавни от "малките" си братя. Ямаха първо бяха твърдо против, сега уж били съгласни. Ще видим. Но гледайте и се наслаждавайте щото скоро няма да има моторен спорт, който да е същия или по-точно да е останал такъв когато сме се запалили по него.

 

http://www.youtube.com/watch?v=U-X45KU2WMk

 

:rolleyes: Тоя бавен ТИР как го кара майна. :rolleyes: Сичката гаС в кИшето :laughing1:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...