Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ние в събота сме на вечерна сватба.Ако се събудим към 1 2 сигурно ще гледаме в кревата формулата :D

Link to comment
Share on other sites

Тва е хубав въпрос.

И аз съм един такъв навит...кат градинарски маркуч. Правил съм едни заклинания. Ако се сбъднат един червен тим трябва да вземе поне 43 точки :)

Link to comment
Share on other sites

Все още нищо не мога да кажа със сигурност, но е по-вероятно да отложим беседката за следващия старт... Все пак да не отписваме изцяло възможностите...

Link to comment
Share on other sites

Все пак беседката не е единственото място за такова събиране. Може някъде из града да го направим. Последният път се получи доста добре. Някой разправяше за Екскалибур, може да се пробваме там, ако не Casa de Cuba не проблем да бъде запазена пак същата маса.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да съм в града, имам работа на село. А пък 29-ти е годишнина от смъртта на баба ми - не знам дали е разумно да правим дандании. Къде пък се засякоха тия дати...mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Значи ще е в града. Сега остава да видим заведение. Дали в Розенхофа ще я пуснат? Аре някой да се наеме да пита в Екскалибура как седят нещата. Аз ще питам в Розенхофа.

Link to comment
Share on other sites

Едно, че е скъпо и второ, че няма бира, която аз пия. Розенхофа има !!!наливна Стела!!! (2-мата чистачи могат да потвърдят вкусовите х-ки на бирата) и СТЕНА (A/V).

Link to comment
Share on other sites

Едно, че е скъпо и второ, че няма бира, която аз пия. Розенхофа има !!!наливна Стела!!! (2-мата чистачи могат да потвърдят вкусовите х-ки на бирата) и СТЕНА (A/V).

 

Еми ок. Ако пуснат формулата да гледаме отиваме там. Не го знам къде е ама това едва ли е проблем.

Link to comment
Share on other sites

Дома на Младоженците ;) точно за него е залепено заведението.

 

Сетих се къде е. Мерси :)

 

Видене, след като е такава дата, няма какво да го мислим. Не е ден на който би трябвало да се правят такива събирания. Но в крайна сметка ти си решаваш. Само решавай по-навреме :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, организирайте се смело, тази седмица сбирка при мен няма как да спретнем. НО - на следващия старт входа ще е кило врат laughing.gif .

 

Отсега да кажа - К*Р за Циганина! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

С наближаването на първия кръг от Формула 1 след лятната пауза, феновете отправят поглед към белгийската писта "Спа", която е една от най-любимите на зрители и пилоти. Въпреки това, този уикенд Гран при на Белгия ще бъде съпътсвано от дъжд. Почти през цялото време ще вали, но това е нещо нормално за това трасе. Неприятното в случая е, че дъждът може да свари пилотите неподготвени, а поради сериозната дължина на трасето е възможно някои части от него да са сухи, докато други да са под вода. Това ще затрудни много състезателите при избора им на гуми, но пък ще гарантира зрелищна надпревара за феновете.

Ще е доста интересно ако това се окаже истина

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Дъжд плющи на тренировките laughing.gif

 

Гледахме ги. Хареса ми лекотата, с която вървеше Ф10 в ръцете на Алонсо. Пред Фелипе почти винаги имаше много олита и направи една грешка във втори сектор. Има още какво да се желае...И ако ще вали - да вали до края, а не сега да вали после сухо после пак да вали....

 

 

Рапторе, ква е тая работна площадка пред вас бре мен. Ужас :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...