Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Тоя рапон в бокса на Рено трябва да бъде линчуван публично... Един път Алонсо ще има шанс да направи нещо и ще го преебат...

 

Никъв шанс дори с Нико да се бори. Отвори ги тия очи. Гледай времената.

 

Ти еба насраната гайка :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Как може пак тук пак да падне гайка .........Тва състезание толкова да го мразя.....

 

 

Стефчо, кво стана брат ми? ;) Не излезе ли Алонсо 1-ви след първият завой ;)

 

Нищо не стана. Точно както го предвидих. Луис беше по-тежък, а настигаше Алонсо с по половин секунда. Никъв повод за гордост. За втори път му лети гума на Алонсо. Смятайте, че ще ви пръсна от базик да му забравят гайките.

ГОлемите тимове за това са големи. С 1 кола ще вземем повече точки от Ред Бул и Браун взети заедно....Жалко, че така с тоя инцидент от вчера се преебахме иначе щяхме да стопим много точки.

 

Не искам да го кажа, но МКЛ са наваксали над 2 секунди от изоставането си :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1. И аз така мисля и за това казах, че инцидента не е кой знае какво.

 

Жоре, ТОТАЛНИ глупости говориш, осъзнай се малко. Това е най-тежкия и страшен инцидент в последните години заедно с катастрофата на Кубица.

 

-------------------------

 

Кракът ми се оказа счупен, сега се прибирам от Пирогов... Да не ви се случва да попадате в тая клоака. 1 кабинет обслужва всички спешни. В 1 отидох, сега се прибирам... Браво на Кими днес, дано приключи успешно... На старта разбирам меле е станало...

Link to comment
Share on other sites

Честно понякога ставаш смешен с радоста си за такива неща.Излезе и какво?Насра ли се след това?Хамилтън го гепи като на "мишка и котка" все едно си играеха.Защо трябва да се впускаме в такива отбелязвания винаги - "к'во стана брат ми?"?

 

Виновен е пича с "близалката" дето не гледаше дали всички са дали знак Ок за свършена работа по колата, не пича с гумата или този с гайката.

Нишо не се направили. Да си по-лек и да не дърпашшшш е едно голямо нищо и не е повод за гордост. Добре, че ние вече гледаме към сезон 2010. Тойота сме ги отвяли, но Ред Бул и Браун....няма никъв шанс, ако не почнат да грешат по-често.

А щом на спъната и топла писта БРаун не могат да стоплят гумите и да нямат предимство - КРАЙ ЗА ТЯХ

 

Жоре, ТОТАЛНИ глупости говориш, осъзнай се малко. Това е най-тежкия и страшен инцидент в последните години заедно с катастрофата на Кубица.

 

-------------------------

 

Кракът ми се оказа счупен, сега се прибирам от Пирогов... Да не ви се случва да попадате в тая клоака. 1 кабинет обслужва всички спешни. В 1 отидох, сега се прибирам... Браво на Кими днес, дано приключи успешно... На старта разбирам меле е станало...

Може и да го макажат....за няма нишо

 

Не ми е ясно как се загубиха още 7 секунди от Кими и при първия и при втория стоп. еВи му мамата и гуми и всичко

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:Не ми е ясно как се загубиха още 7 секунди от Кими и при първия и при втория стоп. еВи му мамата и гуми и всичко

 

Отборът тази година е зле. Ти виж, че нито Кими, нито Маса успяват да се нагодят към тоя болид. Какво ли не пробват и не става. Догодина пак.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не ми е ясно как се загубиха още 7 секунди от Кими и при първия и при втория стоп. еВи му мамата и гуми и всичко

 

Ами той загуби 3 сек., за да включи на 1-ва.

Link to comment
Share on other sites

Никъв шанс дори с Нико да се бори. Отвори ги тия очи. Гледай времената.
Какво да ги отварям тия очи? Аз да не съм казал, че Алонсо е имал шанс за победа... просто казах, че нещо по-голямо можеше най-накрая да направи, но и за това не му беше даден шанс.
Link to comment
Share on other sites

Какво да ги отварям тия очи? Аз да не съм казал, че Алонсо е имал шанс за победа... просто казах, че нещо по-голямо можеше най-накрая да направи, но и за това не му беше даден шанс.

 

Добре. Какво по-голямо когато по-пълен пилот те настига с половин секунда всяка обиколка. Та той щеше да има сигурни 3 стопа И не е по-бърз. Това означава САМО потъване с течение на състезанието. Не знам за какъв шанс говорите. Факт, е че МКЛ и ФЕРАРИ наваксаха голяма част от изоставането си, но има още. Малшанс за ФЕРАРИ, че сега ще са с 1 кола, а до края на сезона и с тест пилота си и на практика второто място в генералното класиране става все по-мъгляво, но Тойота са пътници

Link to comment
Share on other sites

Честно понякога ставаш смешен с радоста си за такива неща.Излезе и какво?Насра ли се след това?Хамилтън го гепи като на "мишка и котка" все едно си играеха.Защо трябва да се впускаме в такива отбелязвания винаги - "к'во стана брат ми?"?

 

Виновен е пича с "близалката" дето не гледаше дали всички са дали знак Ок за свършена работа по колата, не пича с гумата или този с гайката.

 

Ти пък си 2 пъти по-смешен с манията си да трупаш постове. Вземи малко се замисли с тая глава не я ползвай за красота само. Когато някой твърди някой работи, които съвсем не е сигурен, че ще станат много ясно, че ще изтъквам къде аз съм прав.

 

Никъв шанс дори с Нико да се бори. Отвори ги тия очи. Гледай времената.

 

 

 

Нищо не стана. Точно както го предвидих. Луис беше по-тежък, а настигаше Алонсо с по половин секунда. Никъв повод за гордост. За втори път му лети гума на Алонсо. Смятайте, че ще ви пръсна от базик да му забравят гайките.

ГОлемите тимове за това са големи. С 1 кола ще вземем повече точки от Ред Бул и Браун взети заедно....Жалко, че така с тоя инцидент от вчера се преебахме иначе щяхме да стопим много точки.

 

Не искам да го кажа, но МКЛ са наваксали над 2 секунди от изоставането си :(

 

Е да има още да настигаме големите тимове.Те направо забравят гумите и ги дирят из бокса :P

 

 

Жоре, ТОТАЛНИ глупости говориш, осъзнай се малко. Това е най-тежкия и страшен инцидент в последните години заедно с катастрофата на Кубица.

 

-------------------------

 

Кракът ми се оказа счупен, сега се прибирам от Пирогов... Да не ви се случва да попадате в тая клоака. 1 кабинет обслужва всички спешни. В 1 отидох, сега се прибирам... Браво на Кими днес, дано приключи успешно... На старта разбирам меле е станало...

 

Виденчо, претендираш да си обективен, но явно не си ми чел постовете по-напред.Върни се прочети какво написах 3 пъти подред и пак ми кажи, че не съм прав.

 

За да те улесня ще го повторя и за неразбралия за кой път Стефчо. Ако го нямаше инцидента с пружината, катастрофата не е кой знае какво.

Link to comment
Share on other sites

"ако"-то ти мирише на злобеене.Няма пружина = няма въобще инцидент.Дали имам зор да поствам...хм...ти си експерта.Ти си прав ама задоволството ти е като за спечелен старт или за отречена спекулация, че е готов да отиде, където и да е за повече пари и обещани титли.

_______________________

Големите тимове сега си проличавт, кой има бюджет за цялата година не за 1/2 сезон.

 

_______________________

Има ли инфо дали Льоб ще кара в края на сезона или няма нищо офиц?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Дам...големи са. Рено бяха повече от клоуни в това състезание. Особено когато големия ви шеф не дава и чеп от зеле за втория си пилот. А какво ще прави когато(не ако, а КОГАТО) Алонсо си тръгне.

 

За пореден път ще позная, че приказката за Браун ще свърши. Може би доста по-рано от края на сезона. Сега ще го карат на инерция. Щом не могат на горещо трясе да стоплят гумите си....Работотата отива на доизкарване на инерцията от началото на сезона

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че успяха да натрупат доста точки в началото, много се кефя, че Ред Бул им диша във врата.Дано възхода на МКЛ да не е само за Унгария.Имат доста нови чаркове по колите им, дано да продължат напред.

Edited by nassko
Link to comment
Share on other sites

Ето и инж. Тенчев го каза. Ферари ще зарежат сезона, а най-вероятно и Мкл, та това ше е голям шанс за Браун да си използват инерцията защото не виждам как ще спечелят щом сега на тяхна уж писта едвам кретаха

Link to comment
Share on other sites

Доста добро състезание бих казал. Не може да не отделим вниманието към Макларън и Ферари, които съумяха да прогресиарт доста в разтояние на 1-2 месеца. Жалко за Алонсо, изключителен пилот, този пилот общо взето направи рено в рамките на 1 година, но грешки стават, най-вероятно ще има и последствия за хората от бокса. Доста по интересно тепърва ще става, няколко отбора ще изравнят силите си.

 

Jozo, ако го нямаше инцидента с прожината, катастрофа нямаше да има.

Link to comment
Share on other sites

Ето и инж. Тенчев го каза. Ферари ще зарежат сезона, а най-вероятно и Мкл, та това ше е голям шанс за Браун да си използват инерцията защото не виждам как ще спечелят щом сега на тяхна уж писта едвам кретаха

Е не е ли малко рано да се отказват от сезона, тъкмо се видя напредък и възход.Има време да развиват колата за 2010.Нека сега да натиснат малко ...

Link to comment
Share on other sites

Е не е ли малко рано да се отказват от сезона, тъкмо се видя напредък и възход.Има време да развиват колата за 2010.Нека сега да натиснат малко ...

Няма кой да гонят. За Ферари приоритет са единствено и само двете титли. Дали втори или трети или 4-ти. Разликата е само в получените пари.............

Link to comment
Share on other sites

Големите тимове сега си проличавт, кой има бюджет за цялата година не за 1/2 сезон.

 

Рено са сега с малък бюджет, защото така са решили.Имали са и големи бюджети и станаха 2 пъти шампиони.Рено не са като Ферари и Мерцедес да пръскат сумати пари каквото и да стане.С умерени темпове пак имат добри резултати.

 

Дам...големи са. Рено бяха повече от клоуни в това състезание. Особено когато големия ви шеф не дава и чеп от зеле за втория си пилот. А какво ще прави когато(не ако, а КОГАТО) Алонсо си тръгне.

 

За пореден път ще позная, че приказката за Браун ще свърши. Може би доста по-рано от края на сезона. Сега ще го карат на инерция. Щом не могат на горещо трясе да стоплят гумите си....Работотата отива на доизкарване на инерцията от началото на сезона

 

Много ясно, че няма да дава 5 пари.Той още посредата на миналата година Нелсиньо беше за гонене, сега се смилиха над него за Унгария.Да обаче вече му е резната главицата и ще си ходи.Както той нищо не допринесе за отбора така на отбора ги боли за него.

 

Ти Флавио не го мисли.То и след Шумахер сички се чудиха, дали ще намери голям пилот за тима ама намери Алонсо.Флавио е лисица и пак ще се справи.

 

А за Алонсо какво да говорим.Имаше сумати мнения как никога нямали да го вземат във Ферари.Ся @хост ще каже, че и тва си измислям ама на 99% е факт, че Алонсо ще кара за Ферари.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autosport.com/news/report.php/id/77354 - е цирка за Рено е пълен. Много ще им напомням за тия гайки, който вече 2 ли са 3 ли са и то само на Алонсо

 

Демек - БАН за състезанието във Валенсия. Така ще имат близо 2 месеца фрий тайм. МОгат да купонясват на Флавио на яхтата.

 

Надявам се също Хюлкенберг да разпилее Грожан в ГП2

 

Рено са сега с малък бюджет, защото така са решили.Имали са и големи бюджети и станаха 2 пъти шампиони.Рено не са като Ферари и Мерцедес да пръскат сумати пари каквото и да стане.С умерени темпове пак имат добри резултати.

 

 

 

Много ясно, че няма да дава 5 пари.Той още посредата на миналата година Нелсиньо беше за гонене, сега се смилиха над него за Унгария.Да обаче вече му е резната главицата и ще си ходи.Както той нищо не допринесе за отбора така на отбора ги боли за него.

 

Ти Флавио не го мисли.То и след Шумахер сички се чудиха, дали ще намери голям пилот за тима ама намери Алонсо.Флавио е лисица и пак ще се справи.

 

А за Алонсо какво да говорим.Имаше сумати мнения как никога нямали да го вземат във Ферари.Ся @хост ще каже, че и тва си измислям ама на 99% е факт, че Алонсо ще кара за Ферари.

 

Губят ти се разни работи. Алонсо беше на крачка от договор с Ферари преди да подпише с Рено ;)

 

Намери пилота, ама минаха 10 години. Сега ако се надява на Грожан...не знам

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хах... нека им на Рено, но много жалко за Алонсо. Отново няма никакъв късмет и ще му яде главата, заради идиоти в бокса... Лошо и за голямата надежда на моторните спортове - Нелсиньо Пикет... ако все още е в отбора де.

Link to comment
Share on other sites

Алонсо вече има опит от падащи колела на тази писта ще го приживее. А иначе наказанието е логично като се има в предвид вчерашните случки с лесно откачащите се от болидите части.

Link to comment
Share on other sites

Алонсо свободен за един старт, Маса вероятно е аут до края на сезона... Слухове за Кими във WRC... Неустойка 25 мил. евро... Нареждат се нещата лека-полека.

Link to comment
Share on other sites

Губят ти се разни работи. Алонсо беше на крачка от договор с Ферари преди да подпише с Рено ;)

 

Намери пилота, ама минаха 10 години. Сега ако се надява на Грожан...не знам

 

Е ся нормално като ферарист трябва да извъртиш нещата.Е точно тогава ти твърдеше и евилчо, че никога нямали да го вземат.Тва едва ли не им било под нивото.Да бе да...

 

П.П. Спокойно и ние си спомняме за липсвашите гуми."Ха къде е 4-та гума на кола?!?!?!" :P При нас поне гайката си я има.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Е ся нормално като ферарист трябва да извъртиш нещата.Е точно тогава ти твърдеше и евилчо, че никога нямали да го вземат.Тва едва ли не им било под нивото.Да бе да...

 

П.П. Спокойно и ние си спомняме за липсвашите гуми."Ха къде е 4-та гума на кола?!?!?!" :P При нас поне гайката си я има.

 

Преди да подпише с Рено - лично Жан Тод го е искал, но Флавио ги изпревари. По-това време имаме 4, 5 кратен СШ ;). Ако има как и сега да кара - най-добре, ама се отказа през 2006-та

Link to comment
Share on other sites

За да те улесня ще го повторя и за неразбралия за кой път Стефчо. Ако го нямаше инцидента с пружината, катастрофата не е кой знае какво.

 

Ааа, Жоре, да ме прощаваш, Румен го е казал преди мене:

 

Jozo, ако го нямаше инцидента с прожината, катастрофа нямаше да има.
Link to comment
Share on other sites

Рено са сега с малък бюджет, защото така са решили.Имали са и големи бюджети и станаха 2 пъти шампиони.Рено не са като Ферари и Мерцедес да пръскат сумати пари каквото и да стане.С умерени темпове пак имат добри резултати.

 

 

QUOTE (host @ Jul 26 2009, 16:54) *

Големите тимове сега си проличават, кой има бюджет за цялата година не за 1/2 сезон.

 

Ти нещо комплекс ли имаш?Винаги си мислиш, че всички говорим за Рено?Къде съм ги споменал тях?Те въобще НЕ са в разговора.Става въпрос за РедБул, Ферари, МакЛарън и Уилямс (донякъде).Защо реагираш така?

Жалко за наказанието, но и аз това си помислих като гледах гумата.Ами имаше някой на пътя й?

Бурде окончателно ли го изхвърлиха от Ф1?На мен ми беше симпатичен.

 

_______________________________________

 

Уилямс са идин от отборите, който винаги е успявал да разработва цялостно проекти.Без прекъсвания в средата на сезона и т.н.Независимо от бюджета им, то тази година той очевидно е разпределен балансирано и резултата е видим.

Уилямс не може да се говори, че са били с малък бюджет - в близкото минало бяха съвместно с БМВ партньори, а в момента имат доста добри спонсори.Далеч не съм на мнение, че трябва да бъдат слагани в другата група, по-скоро за мен те са първия от нефирмените отбори, а като управление определено с предимства пред някои.

Колкото до Рено - против производителя (във Ф1) нямам нищо против, само против Флавио.Отношението тип "аз съм г-н еди-си-кой", далеч не ми е по вкуса - поне да беше подкрепено от солидни резултати (на мениджърско ниво).

Рено като двигателисти показват невероятни резултати и това се вижда лесно от представянето на Уебър и Фетел (в предишните години едни доста надеждни агрегати с предвидимо поведение).Дали обаче Рено може да доставя двигатели след 2010 на същото ниво?Личното ми мнение е, че не може - по ред прични.

_______________________________________

За Уилямс...

Бюджета им тази година е около 150-160 мил. евро (но не съм сигурен дали е точно така).

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за големи бюджети - не слагай Уилямс. Те имат славно минало, но никога не са харчили много пари. Франк дори беше казал, че е спечелил последната си титла с 40 000 000 паунда, но може и да грешка. МАЛКО БЕШЕ 100%. Просто Ф1 много се промени, а в момента болид от Ф1 реагира повече и от ощипана госпожичка. Ще разберете ако изгледате поне 1, 2 сезона от началото на 90-та и 80-те години.

 

Нешото, което ме интересува сега е ДАЛИ Фелипе ще кара болид от Ф1 отново и кой ще е неговия заместник до края на сезона.

 

А Рено не са ми сметките въобще. През 25 години по една титла. Вече трети сезон са яко в киреча. С огледа на това, че правилата от 09-та остават за 2010-та с леки промени смятам, че нито РБР, нито Браун ще са толкова силни, но да видим

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...