Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Ами реших да си сваля да гледам отново Досиетата Х, ама не е възможно, нито сериала, нито филма, нито новия сериал.

Всичко е ОК, докато се опитам да отворя папката на сървъра и да си тегля.

Няма ги и в торентите.

 

Докога?

И аз съм със същия проблем нищо не ми отваря да свалям освен торенти. :wtf: :wtf: :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Здр на всички и най-вече на админите :)Можели да ми помогнете с малко информация?Когато опитам даотворя линка кам някой от по-новите филми и ме препра6та кам bt.wrzu.com а там ми иска регистрация!!!?И когато опитам да се регна нестава!ЗАЩО?????Винаги ми дава not valid user name !Как то4но да се регистрирам че да мога датегля тези филми???ПОМОГНЕТЕ PLS!!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

conan4o, и аз имах проблем с регистрацията,но се оправих...пробвай с друг ник като за начало и на отметките ги отбележи и 3-те ... трябва да стане така...после за сваляне се използва последната версия на Flashget или програмата BitComet и още една има но сега не се сещам за името...свалянето е супер елементарно,ще видиш как става :excl: :devil

...само не ми е ясно дали някога ще се оправи проблема със субтитрите на филмите

Link to comment
Share on other sites

Искам само да ви кажа че последно доста филми се дънат като тръгнеш да ги свлаяш последния който се опитах да сваля е The Departed (2006) изобщо неможе да зареди деректорията на филма !!!!"къде отиваш може би ?"

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали някой админ изобщо чете тук.Както и да е.Все пак ще направя опит. South Park и Berserk анимацията (не филма) изобщо не иска да зареди директорията, когато се опитвам да ги сваля.Да не говорим, че МР3 раздела също тотално не ми го зарежда, но за да не се получи офф топик, ще потърся дали няма тема специално за музиката, но ми се струва, че двата проблема са свързани помежду си.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали някой админ изобщо чете тук.Както и да е.

 

За админа не знам, но ти със сигурност не си чел тук скоро(изобщо)...

Ако беше, щеше да знаеш че вече няма раздел с MP3 и Филмите вече само новите на торент и малка част от сериалите...

Всичко останало е история, ама ти се чуди все пак дали админа чете то лошо няма...

Link to comment
Share on other sites

Начи регнах се, сложих си новия флашгет, всичко изглежда ок, обаче пуснах един филм ( saw3 ) и засега (10 мин) ми седи на 0% ..как точно е механизма,трябжа да изчакам сийдърите да са онлайн или?

Link to comment
Share on other sites

Начи регнах се, сложих си новия флашгет, всичко изглежда ок, обаче пуснах един филм ( saw3 ) и засега (10 мин) ми седи на 0% ..как точно е механизма,трябжа да изчакам сийдърите да са онлайн или?

 

Разбира се , ако няма сийдъри , които да го сийдват ти от къде ще го дръпнеш филма . И не се занимавай с Флаш Гет , ами си инсталирай Бит Комета да знаеш , че си наред . И друго ако искаш да сваляш торенти вземи прочети малко за тях .

Настрой си го първо виж да нямаш някъде ограничения на задачите - оправи си порта над 20000 се държи добре тук . Въобще постарай се да се научиш сам .

ако ти е слаба машината на процесор , инсталирай си биткомет по стара версия , но знай че има тракъри където не върви - например замундата не реагира на някои версии от преди година например.

Azureus - Java-базиран торент клиент. Много добър за използване.

BitComet - Още един торент клиент, Който съдържа много функций и е изключително лек. С удобен интерфейс.

BitTorrent - Официалният торент клиент, автор на който е официалният създател на торент протокола - Bram Cohen.

MakeTorrent - Много добра и удобна програма за правене на торенти.

TorrentFlux - Торент клиент, базиран на PHP. .

BitTornado - Много бърз торент клиент. От името се подразбира.

µTorrent - Малък и удобен торент клиент.

Други - ABC, MLDonkey, BitSpirit

 

Лийч е процесът на теглене на даден торент. Когато Вие теглите торент, Вие лийчвате, което ще рече че Вие сте лийчър.

 

 

Сийд е процеса на качване на торент в нашият сайт. Когато Вие ъплоадвате даден торент Вие сийдвате и съответно Вие сте сийдър.

Link to comment
Share on other sites

Мерси много :) ами ще сложа битторента,ама малко ми е странно т'ва с локалния торент, де факто много трудно ще се намират сийдъри, така си мисля..е, надявам се все пак да не са много хората като мен с 20гига хард, дето нямам място да се усмихна ;]

Link to comment
Share on other sites

ftp-то с филмите не работи, на торента са качени около 1% от всички филми. Ще го пуснете ли пак или ако не кога ще преместите всички филми на торента??

Link to comment
Share on other sites

Ариве хора какво става от няколко дена се мъча да отвора за сваляне

http://www.wrzru.com/movies/info.php?id=1270

и това като гледам не е единствения проблем

ще се оправи ли скоро или сичко е изтрито

ебати направихте някъв тракер къде няма общо взето нищо

а старите неща изчезнаха за download

ай стегнете се малко де

Link to comment
Share on other sites

Е браво !!! :angry: Надявам се че осазнават това че както мене о=половината клиенти на ГГ-бит сме натоя нет заради филмите,музиката и игрите!!!Ако ги махнете кои 6те остане като клиент??? :( Само заради един сух нет или непални торенти без дори четварт от филмите!!Моляви направете нещо по вапроса както винаги сте правили!!!! :pirate

Link to comment
Share on other sites

mnogo smislena rabota kvo da vi kaja pi4ove slagat novi filmi ama ne mogat da se svalqt LOL kazvam az sigorno i viq ste na su6toto menie spored men tova e golqma gavra sas nas dobrite klienti na neta prosto nqmam dumi "adminite zemete se stegnete i opravete si4ko da ima zakakvo da sme na evrocom ili gg-bit" opravete se :wtf: :wtf: :rulez:

Link to comment
Share on other sites

mnogo smislena rabota kvo da vi kaja pi4ove slagat novi filmi ama ne mogat da se svalqt LOL kazvam az sigorno i viq ste na su6toto menie spored men tova e golqma gavra sas nas dobrite klienti na neta prosto nqmam dumi "adminite zemete se stegnete i opravete si4ko da ima zakakvo da sme na evrocom ili gg-bit" opravete se :wtf: :wtf: :rulez:

отивай на друго isp. поне в пловдив такива с локални сървъри има ... все още :P

Link to comment
Share on other sites

Нема сиид брато,само лиич ;)

 

 

имаше си двама сиидъра,торента сигурно е бил повреден,защото не само аз бях писал

Link to comment
Share on other sites

Aми като гледам на къде духа вятъра май ще се наложи да се преорентираме към доставчижите, чийто локални все още работят. Аз давам по 28 лева на месец и за какво? Няма сървъра за CS вече (много са лагави), няма филми, няма софтуер, срокоста, за която плащам е намалена двойно - "Поради подменяне на мрежата. Ще се оправи до края на февруари" - да ама сме март и все така си седи...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...