Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

само аз ли забелязвам че вече за да се свалят филми трябва човек да се ергистрира в сите-а :confused и все пак не идва от там проблема :ph34r: днеска сутринта се регистрирах и още не съм получил е-маил за активация :cry някой друг с такъв проблем? :blink:

Link to comment
Share on other sites

само аз ли забелязвам че вече за да се свалят филми трябва човек да се ергистрира в сите-а :confused и все пак не идва от там проблема :ph34r: днеска сутринта се регистрирах и още не съм получил е-маил за активация :cry някой друг с такъв проблем? :blink:

Това е сайт с торенти!

Защо, по дяволите, ни препраща към него като има някои, които не работят с торенти! :confused

Link to comment
Share on other sites

Това е сайт с торенти!

Защо, по дяволите, ни препраща към него като има някои, които не работят с торенти! :confused

Защото, вече който иска филми ползва торенти ;)
Link to comment
Share on other sites

По-скоро защото, който иска филми сменя доставчика и после ви се смее! :angry1
Мдаа ще се смеят тези, които са се научили да работят с една елементарна прграмка торент клиент, а тези дето сменят през ден доставчика, щото и тук и там изчезват локалите, гледат новите филми, малко преди да излязат по телевизията :lol:
Link to comment
Share on other sites

ко се нареждате нр мога разбера! сякви хора сякви идеали, и аз мразя тия торенти щото примерно тряа свалям някви нови програми (аман вече от програми) ама и така се живее.айиде стига бучете ми си сваляйте филмите и са кефете че се пак ги има !

Link to comment
Share on other sites

абе хора аре някой ако знае нещо да ми обясни ... значи сега примерно искам да сваля "Ghost Rider (2007)" и ме вкарва някаде си там за торенти ала бала и като се опитам да се регна ми пише "Sorry, you're not qualified to become a member of this site." това нещо защо е направено вьобще? Вече няма да можем да сваляме филми ли к'во??? Ако някой е на ясно с тия хави да каже нещо щ'от вече много се дразна заради тоя нет...а между другото един пр ми каза че се е регнал 5 пьти и така и не е получил нищо на майла за активиране в т'ва вьпросното bt.wrzru.com :confused

Link to comment
Share on other sites

ко се нареждате нр мога разбера! сякви хора сякви идеали, и аз мразя тия торенти щото примерно тряа свалям някви нови програми (аман вече от програми) ама и така се живее.айиде стига бучете ми си сваляйте филмите и са кефете че се пак ги има !

Някой ще каже ли за какво става въпрост как да се регна в това чудо че да си свалям филми !!

пробвах нестава :( дайте инфо за това нещо!!!

Link to comment
Share on other sites

абе някой знае ли дали ще могат да се свалят филмите които са на 8084?

Мен лично ме интересува SOUTH PARK-сериите.Някой може ли даде поне линк да дръпна сезоните отнякъде,че все попадам на торенти без никакъв сийд

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

абе някой знае ли дали ще могат да се свалят филмите които са на 8084?

Мен лично ме интересува SOUTH PARK-сериите.Някой може ли даде поне линк да дръпна сезоните отнякъде,че все попадам на торенти без никакъв сийд

Благодаря

South Park Complete Collection to Date(AVI) 21.9 GB 148(seed) 1664(leech)

Link to comment
Share on other sites

6e kajete li kak da si izteglq BIRGADA 4e ne raboti linka ?!?!

папката с руските филми не е достъпна сигурно от половин година, а освен това е и на порт 8083, който не отговаря ... т.е. няма да можеш

Link to comment
Share on other sites

Ами реших да си сваля да гледам отново Досиетата Х, ама не е възможно, нито сериала, нито филма, нито новия сериал.

Всичко е ОК, докато се опитам да отворя папката на сървъра и да си тегля.

Няма ги и в торентите.

 

Докога?

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой компетентно да обясни как да гледаме филми.Да посочи линк към програмата дето се отварят торентите , каде да се регистрираме , каде да влезнем , как да свалим филмите , защото при повече от половината е пълна мъгла :tongue

Link to comment
Share on other sites

bt.wrzru.com

регистрираш се и си готов, има обеснения какво е торент, как се сваля и прочее ;)

Link to comment
Share on other sites

А сега някой може ли да обясни как ще се гледа online като фаиловете са торенти ?

Само за сведение всички пловдивски и-нет доставчици имат тази услуга !!! И не на последно място се гледат всички нови филми защото там си има специален екип който тегли филмите от торентите и ги качва в сайта за да може обикновения потребител да гледа директно без да се занимава с глупости !!! А не както тука тъпите ШОПИ които купиха фирмата да съкратят персонала и за нас ЗУЗО :angry: Ето защо ще се сменя доставчика !!! Има и много други последици но не е тук мястото да ги споменавам.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти обясня...като файловете са торенти няма да се гледа...кво мислиш че това с филмите ще е вечно ли...радвай се че поне ще можеш да ги сваляш за минути и да гледаш

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти обясня...като файловете са торенти няма да се гледа...кво мислиш че това с филмите ще е вечно ли...радвай се че поне ще можеш да ги сваляш за минути и да гледаш

Хаха! Ки минути бе братче! БАХ! На бас, че и ти плащаш по 20 лева на месец! Аз си взех нов компютър преди колко? Шест месеца и е много як! Обаче тъпия ГигаШИТ не само, че ПОСКЪПНА с два лева отгоре , МИ И НЕ РАБОТАТ НИТО СЪРВАРИТЕ, НИТО МИ Е БЪРЗА ВРЪЗКАТА! Свалям с 0 Kb/s и ако на тва му викаш бързо сваляне, тогава аз трабва да съм Bleedman, а няма начин да не го познавате! *ма това е друга тема ;)* И на сичкото отгоре, утре като ходя да си плащам пак нета, оная тъпата идиотка, която я назначиха ще я питам ко стана със сичкото и вече ко да правя със трафика, и тя ще ми вика: "Ох! Ми аз не знам, ТВА СИ Е ВАШ ПРОБЛЕМ!"

Предишната беше по-яка преди да я освободят и да назначат тоя ГАМБУЗ, който дори не знае ко значи http- то, и вика била завършила електроника! Дрън-дрън!* :angry1

Незнам ка жалба да се подава, обаче тия или не са никакви дамаскини или са просто някви дет ми зимат парите! АЙ СЕКТИР! :angry:

 

26 Февруари (понеделник) Отидах да си платя нета ей ся, и една нова, по- красива, и да не говрим, че и по-умна госпожица от оная гъска, която нищо не разбираше нищо, ми обясни защо е така. Аз я питах що не вървят сървърите и сичко там бъговете, и та каза, че ся сменяли системите и сичко, и скоро ще работи всичко пак .И аз и казах, че нямам почти никъв трафик, и те ми каза, че ще се оправи ся през началото на март постепенно! :) Дано, защото е неприятно! ;)

Link to comment
Share on other sites

Здр на всички!Някой може ли да ми каже имали надежда давидим нови серии след 14-та от 3-тия сезон на Battlestar Galactica????Сериалчето е мн дивашко а неможем даго заваршим нещо!! Мн мерси!!!

 

И откъде мога да си дръпна Червената Соня 4е немидава да го сваля!!!!???

Link to comment
Share on other sites

Здр на всички!Някой може ли да ми каже имали надежда давидим нови серии след 14-та от 3-тия сезон на Battlestar Galactica????Сериалчето е мн дивашко а неможем даго заваршим нещо!! Мн мерси!!!

 

И откъде мога да си дръпна Червената Соня 4е немидава да го сваля!!!!???

15

16

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...