Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Ама някои от админите или ваобще от хората дето са по-наватре в не6тата нямали да даде точна информация това временно положение ли е или гг-бит и еврокома ще са прецакани така занапред?!?Ако е така какав е смисала да сме на този доставчик? :( Така че приемат ли го или не повечето им клиенти са на тоя нет заради филмите,мп3-ките,игрите и ваобще локалните сарвари дето като се варнеш след даскало или работа и лягаш пред компа и си пускаш някоя игрица или филм за релакс!!!И питам след като това е минало какво ще ви даржи клиентите?????? :blink: PLS ОБЯСНЕТЕ КАКВО СТАВА!!!! :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Але хора! То докато симччко тва го опраат то може да са ми минали испитите вече! :laughing: Един Бог знае колко време ще чакаме! Пък както и да е Gigashit, то си личи, че ще паднат скоро!

Но аз имам и друго предчуствие хора. Може би изведнъж ще спрат сървъра, и рано от сутринта ще го поопраат сичко. :) Ма тва, ще трябва да чакаме хиляда години сигурно и вече да са ми изсъхнали ръцете на клавиатурата и мишката, докато съм чакал! :lol: :blink: Се пак, дори нема ники сийдове, нито лийчове, така че сории. :angry1

Link to comment
Share on other sites

аз имам един много сьществен вьпрос...мислите ли че ще могат да се свалят стари филми с тия торенти ся? а? това донякьде е добре за торентите щото врьзката може да е много по-добра... но старите филми като нямат сийдьри ... ей т'ва е тъпо

Link to comment
Share on other sites

Bravo Veli.Edno goliamo blagodaria.Poniakoga oba4e ne ti dava da vleze6 v daden film za da nau4i6 pove4e za nego.

 

Hei hora za6to ne moje da se otvaria nito edin film.Kakvo stava sas toia sarvar.Opravetego.Blagodaria vi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Kakvo stava be hora.Dnes chial den ne mojem da vlizame v wrzru.com.Ako ima niakakav problem pone predoprejdavaite.Dano da se opravi skoro 4e Saturday i Sunday kakvo 6te pravim ne stiga 4e sme redovno si pla6tame.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха , доставчика гигашит става все по-зле бе хора,филмите нон стоп ги няма...игри сьщо и в последно време не виждам нов филм сьс субтитри...незнам дали някой има мерак да гледа филм без субтитри.Ще видим какво ще стане с тея торенти...както написах в предния ми пост като няма сийдьри за старите филми дори и да ти трябва някой стар филм няма да имаш шанса да го гледаш...

Link to comment
Share on other sites

Hora vie vlizate li v wrzru.com.Moje li da se darpa?Da ne bi problema da e samo v men?

Ами проблема не е изобщо в теб а в .... управници на Евроком нет....

Link to comment
Share on other sites

Аз цяла сутрин нямам проблеми с влизането в wrzru.com, след като аз нямам проблем, значи не в управниците на ЕК :)

Link to comment
Share on other sites

:) Nai posle moje da se darpa.UUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFF.A za6to ne moje da se darpat starite filmi.Tiah kakvo 6te gi pravite?

 

Na men ne mi dava da pi6a na kirilica.Problema v flex type mi li e?Vie koia versia polzvate?

Ауе Nakoone, може би трябва да си провериш, дали прогромката ти не е в момента на off mode... :rolleyes: Най-случайно провери! :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

Ауе Nakoone, може би трябва да си провериш, дали прогромката ти не е в момента на off mode... :rolleyes: Най-случайно провери! :lol: :P

 

 

Vij ne znam kakvo ima6 predvid,no 6te ti bada blagodaren ako mi obiasni6.

Link to comment
Share on other sites

a we hora v4era vlizam da tegla nqkoi film i filmite pak ne mogat da se otvarqt 6to taka nqkoi znae li???dava mi the cannot page bla bla blai pri vas li e tak ne mi kazavite 4e samo pri men e taka pls basi ve4e ne moe se gleda edin film :(

Link to comment
Share on other sites

Дали тва не е началото на края....не знам кво става,но откакто се смениха собствениците- нета отиде в клозета.Някой знае ли спират ли локалния или пак проблеми има с техниката....

Link to comment
Share on other sites

a da pitam slu4aino pak za sajalenie tai kato v4era ba4ka lokalnata :punk (nai setne) za sravnitelno kratko vreme i nqkade kam dese 4asa ve4erta mi se mahna opciqta download imam samo kartinkite na filmite ama ni6tu dr(stava vapros za lokala na ggbit)!i do dnes ne moa tegla filmi samo moa gleam kartinkite im xaxa :laughing: mamka mu ne e mn sme6nu :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...