Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

искам да питам като играя приятелски мач играчите ми пропускат ли тренировка и ако е така защо да пускам само резервите да играят, нали все пак всички патуват за мача и всички пропускат тренировка?

Link to comment
Share on other sites

.....

Контузии: Здрав

Издръжливост: слабо Пазене: бедствено

Разиграване: стабилно Подаване: лошо

Крило: задоволително Защита: посредствено

Голов нюх: задоволително Статични: посредствено

тая седмица вече се надявам да бия че 4 поредни загуби се понасят трудно-феновете започнаха да се отдръпват от отбора а тва не е добре

 

Da ti kaja ako vdignesh 1-2 levela izdrajlivostta shte usetish mnogokratno po-golqma razlika ot tozi 1 level razigravane, a izdrajlivost se ka4va po-barzo. Vazpolzvai se ot tozi tip trenirovka na pauzata mejdu sezonite.

 

 

искам да питам като играя приятелски мач играчите ми пропускат ли тренировка и ако е така защо да пускам само резервите да играят, нали все пак всички патуват за мача и всички пропускат тренировка?

Trenirovka vzemat samo igra4ite, koito sa igrali prez weekend-a i/ili prez sedmicata. Kato shte e hubavo da poglednesh pravilata za pove4e info po vaprosa, 4e tam tova ve4e e obqsneno.

Ina4e prez sedmicata se puskat rezervite, zahstoto te ne sa igrali prez weekend-a... taka i 2ta ti sustava se obigravat i vzemat trenirovka.

Link to comment
Share on other sites

значи този отбор-Federers (155180) е в мойта група.дадоха му отбора в началото на сезона.искам някой да му погледне играчите и звездите и да си каже мнението дали това се постига за по малко от сезон и дали този пич нещо не шмекерува?

между другото си е купил и стабилен треньор

Link to comment
Share on other sites

значи този отбор-Federers (155180) е в мойта група.дадоха му отбора в началото на сезона.искам някой да му погледне играчите и звездите и да си каже мнението дали това се постига за по малко от сезон и дали този пич нещо не шмекерува?

между другото си е купил и стабилен треньор

Нещо се бъркаш

Отборът беше отстранен от купата в кръг 4, сезон 12

16.12.2005 Federers завърши на 5 място в V.176, сезон 11

21.09.2005 Отборът беше отстранен от купата в кръг 2, сезон 11

26.08.2005 Federers завърши на 1 място в VI.402, сезон 10

15.06.2005 Отборът беше отстранен от купата в кръг 4, сезон 10

06.05.2005 Federers завърши на 7 място в V.186, сезон 9

20.04.2005 Отборът смени собственика си, като sixer пое управлението и го преименува на Federers

До тук 3 сезона ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой по-напреднал ще ми каже ли какви качества трябва да има крилото? Защото очевидно само този показател не е достатъчен. Все купувам разни уж преспективни, ама се оказват пълен *****. Едва последния, който купих засега излиза свестен, ама се бръкнах 1,5 млн за него.

Link to comment
Share on other sites

Някой по-напреднал ще ми каже ли какви качества трябва да има крилото? Защото очевидно само този показател не е достатъчен. Все купувам разни уж преспективни, ама се оказват пълен *****. Едва последния, който купих засега излиза свестен, ама се бръкнах 1,5 млн за него.

крилото трябва да има крило-поне стабилно и разиграване и подаване-ако едното е стабилно а другото задоволително ще ти дава кам 3 звезди и нещо...

как еновия сезон мачкате ли?аз нещо ще изпадам пак в 6...съсредоточил съм се в купата тоя кръг се надявам да бия и в четвъртия квото стане.

Link to comment
Share on other sites

крилото трябва да има крило-поне стабилно и разиграване и подаване-ако едното е стабилно а другото задоволително ще ти дава кам 3 звезди и нещо...

как еновия сезон мачкате ли?аз нещо ще изпадам пак в 6...съсредоточил съм се в купата тоя кръг се надявам да бия и в четвъртия квото стане.

 

Новия сезон имам една победа с 5-2, ама отпаднах за купата. Иначе с новите попълнения си докарах лявата страна на атаката до Formidable (++) :D . Решил съм и смятам, че ще мога да се класирам първи в групата (освен ако няма разни зулуми като миналия сезон...да падна от последния в групата).

Link to comment
Share on other sites

Kriloto kato ka4estvo mu e nai-vajno. Ssled tova e razigravaneto, posle e izdrajlivostta, a sled neq e podavaneto, zashtitata i goloviq niuh.

Dobrite krila sa pone stabilni na 3te osnovni ka4estva. Milion i polovina e baq para za krilo...predpolagam si struva...

 

Kriloto kato ka4estvo mu e nai-vajno. Ssled tova e razigravaneto, posle e izdrajlivostta, a sled neq e podavaneto, zashtitata i goloviq niuh.

Dobrite krila sa pone stabilni na 3te osnovni ka4estva. Milion i polovina e baq para za krilo...predpolagam si struva...

Link to comment
Share on other sites

как бе аз съм пуснал един с отлично разиграване и издръжливост за 450000 и още един с отлично разиграване за 300000...очаквам да ги продам и да зема горе долу хубаво крило или защитник още не съм решил

Link to comment
Share on other sites

Тоя сезон тръгвам определено по-добре от предния когато едвам оцелях. " Отборът не е побеждаван от 4 официални мача и има 4 поредни победи." Изглежда добре, ама не е чак толкова добре. Тая нашата група е бая трудничка и е бая зор, ама то така е по-интересно ;) За този сезон се надявам да направя три брилянтни вътрешни халфа и да продам двама прекрасни, когато станат прекрасни разбира се. Идеята е другия сезон да мачкам по-сериозно. Ако капне някой лев отгоре от купата, може и стадиончето да го заформя на 45К. Сега ще ми е първото домакинство за купата и тоя младеж дето играя с него не изглежда да е много корав. Ама ще видим какво ще стане във вторник :) Лошото е, че ми утрепаха титулярния вратар за 6 седмици и през това време ще му падне и формата и сезона за него що-годе приключи. Последната седмица нещо бъг ли имаше не знам ама бая хора изпищяха с контузии на вратарите. На едно приятелче за един мач успяха да му контузят и резервния даже. Има нещо гнило ама не знам какво. Както и да е :) Пожелавам ви успех и по-малко контузии този сезон :)

Link to comment
Share on other sites

Юношеският отбор ми стана вече на отлично и се чудя дали да не намаля инвестициите на 20К на седмица, че 40 бона са си много пари както и да го погледнеш. Обаче се притеснявам да не падне нивото щото ми отне 1 сезон да го направя отлично... Някой има ли опит с подобен проблем?

 

в коя група играеш?кажи си отбора да го разгледам.

моя е botev_ole biggrin.gif

 

V,215 Plovdiv Utd

Link to comment
Share on other sites

ако намалиш нивото веднага ще падне

трябва да продължаваш да даваш по 40000

играеш в доста равностойна група имате само един слаб отбор

успех през новия сезон според мен можеш да си поне трети

Link to comment
Share on other sites

Юношеският отбор ми стана вече на отлично и се чудя дали да не намаля инвестициите на 20К на седмица, че 40 бона са си много пари както и да го погледнеш. Обаче се притеснявам да не падне нивото щото ми отне 1 сезон да го направя отлично... Някой има ли опит с подобен проблем?

V,215 Plovdiv Utd

и кво става като юношите са ти на отличен? в смисъл заслужава ли си сички тия пари като просто можеш да си купуваш добри млади играчи на ниски цени като 40-50к

Link to comment
Share on other sites

и кво става като юношите са ти на отличен? в смисъл заслужава ли си сички тия пари като просто можеш да си купуваш добри млади играчи на ниски цени като 40-50к

 

Играчи за 40-50К хич не са добри между другото. Освен това аз извадих 1 защитник, който би струвал поне 500К. По 1 такъв на месец да изкарвам от школата съм на кяр.

Link to comment
Share on other sites

има смисъл да даваш пари за младежкия но аз съм изключение-16 седмици на стабилно и нищо...вече 4 на отлично и още нищо

а един приятел още на стабилно изтегли 2 играчи за по 500000 и 1 за 1000000

въпрос на рандом и изглежда той ме мрази :P

Link to comment
Share on other sites

Точно една седмица ли трябва да измине, за да изтегля нов играч от школата или тази възможност се появява в определен ден?

можеш да теглиш петък след 12 през ноща...

много грубо отпаднах за купата-с гол в продълженията и дузпа преди тва.абе мача беше купен :D

жалкото е че пак ще се върна в 6 ама аз съм си виновен с едни глупави трансфери провалих отбора

Link to comment
Share on other sites

можеш да теглиш петък след 12 през ноща...

много грубо отпаднах за купата-с гол в продълженията и дузпа преди тва.абе мача беше купен :D

жалкото е че пак ще се върна в 6 ама аз съм си виновен с едни глупави трансфери провалих отбора

 

Тъй и тъй си отпаднал от купата дай да врътнем едно френдли,а? :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй и тъй си отпаднал от купата дай да врътнем едно френдли,а? :)

вече съм си уредил но кажи се отбора и следващата седмица ще те поканя :P

ама да не са ти груби играчите да ми контузиш тренитата

Link to comment
Share on other sites

Водя на най-силния отбор в групата от 3 сезона насам с 2-0, въпреки че играя от 20 и някоя минута с човек по-малко :woot

 

Като се има предвид това страшно ме е яд че изгубих от средняк в миналия кръг. Можеше за промоция да се боря :angry1

А тъпата школа продължава да ми вади някви инвалиди. Последния пациент със 500 ОИК..блякс

 

Оле, 3-0!

Link to comment
Share on other sites

кви 500 оик бе аз не мога да изтегля с 200...

тряа си доволен.аре да напраим един приятелски следващата седмица че ся имам уреден.

отбора ми е botev_ole

е бахти първа победа с 0-1 и 4 изтървани положения

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...