Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

да да ТСИ-то имаше нещо общос  реалната цена ша знаиш :) даже никаква нямаше :) , колкото до равните незнам на мен много често ми се случват явно малко си играл :0

Калъф, под поста който си цитирал съм обяснил какво е общото м/у TSI и value-то.

 

И малко съм играл сигурно...Има няма 5-6 сезона само. Ма кво са - нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Аз в хетрак - а не можах да се регна, ама в бг - лига се регнах предиизвестно време. В началото ми беше интересно, но след това вече ми омръзна и сега вече не играя!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

bgliga.com дава реално преимущество на плащащите => sux. Както и всички български онлайнки до момента де ..

 

Закон.

Link to comment
Share on other sites

Калъф, под поста който си цитирал съм обяснил какво е общото м/у TSI и value-то.

 

И малко съм играл сигурно...Има няма 5-6 сезона само. Ма кво са - нищо.

 

Ми явно толкова си и "играл" за да кажеш че старото value е реалната цена :) ...ако ша си мерим пишките кой от кога играе си назад много ...

 

 

@veseo - нещо не чатнах какво приемущество дава www.bg-liga.com за плащащите ?! Като сайта е безплатен ?! А турнира съм го спрял ?!Нещо не стоплих :)

Link to comment
Share on other sites

@veseo - нещо не чатнах какво приемущество дава www.bg-liga.com за плащащите ?! Като сайта е безплатен ?! А турнира съм го спрял ?!Нещо не стоплих :)

 

 

Oops, имаше някъв български мениджър онлайнски, та искаше пари, за да можеш да почнеш да си развиваш школата и какво ли още не. Обърках се с нея, че беше нещо подобно сайта ;)

Link to comment
Share on other sites

Oops, имаше някъв български мениджър онлайнски, та искаше пари, за да можеш да почнеш да си развиваш школата и какво ли още не. Обърках се с нея, че беше нещо подобно сайта ;)

 

 

da bez tireto na domejna :) priema sa :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам кога свърша този сезон?И кога почва другия?Или то е в такт с БГ първенстово?

Link to comment
Share on other sites

ste ti dadat iz4akai malko... gamemasterite si znaqt rabotata, ina4e po dobre da ti go dadat sega da go poopravih za noviq sezon i da se ka4ih napravo vuv 5ta a ne vuv 6ta da se 4udih kakvo da pravih 1 sezon az sega za 3 sezona sum v 4ta no puk loh kusmet imah 4e popadnah v edna ot nai-silnite 4ti no ste uspeq da se zadurja v neq i sledvahtiq sezon smqtam da atakavuam purvite mesta...

Link to comment
Share on other sites

Срещата ми запо4на туку-що за сега е 0:0.Играя срещу foc_samuilovo :)

 

ЕДИТ: След 45 минути резултата е 1:0 за тях....Гола е от спорна дуспа :(.....Имам и игра4 с жьлт картон :(

 

ЕДИТ2:Ето го и зелия ма4 :(

 

 

 

 

 

Old Town Team PLD - foc_samuilovo 0 - 4

 

 

 

 

 

Вижте среща: HT на живо

Дата: 13.08.2005 в 13.15

MatchID: 40905747

Стадион: Old Town Team PLD Arena

Зрители: 2963

 

 

2963 зрители пристигнаха на Old Town Team PLD Arena, където времето беше много добро за футбол. Town избра за мача стратегическата формация 4-4-2. На терена излязоха: Krasimirov - Konov, Zlatkov, Parlapanski, Chavdarov - Andonov, Mitrev, Peev, Nastev - Donchev, Dimov.

 

foc_samuilovo започна с подреждане 3-5-2. На терена излязоха: Nedelchev - Romero, Luśnia, Sonder - Dotzev, Sefa, Darcan, Bollen, Dumanov - Stefanov, Stoyanov.

 

Стратегията на Town включваше преса и спиране на атаките на противника по целия терен. Умението на Town да пресира съперника по целия терен често помагаше. foc_samuilovo имаше няколко добри възможности да поведе, особено в 34-та минута, когато Evgeni Stoyanov изскочи сам срещу Kiril Krasimirov, който успя да го блокира. След края на срещата най-дискутираното събитие ще бъде дузпата в 36-та минута, дала преднина на гостите с 0 - 1. Evgeni Stoyanov я вкара хладнокръвно. Todor Zlatkov от Town бе декориран в жълто след нарушение. Умението на Town да пресира съперника по целия терен често помагаше. Georgi Nastev от Town бе декориран в жълто след нарушение. Отборите се оттеглиха за почивка между полувремената при резултат 0 - 1. foc_samuilovo доминираше в битката, владеейки топката в 60 процента от времето.

 

Flawian Luśnia получи няколко остри думи от треньора си при една глупава постъпка в 54-та минута, вероятно резултат от липса на опит, при която за малко да позволи на противника да отбележи. 60 минути от началото на срещата, Tzvetan Donchev беше наистина близо до изравняване на резултата с опасен далечен удар, но топката премина на сантиметри от гредата. Plamen Chavdarov от Town получи жълт картон в 65-та минута за неспортсменско поведение. Чудесен пробив отляво доведе до гол в 74-та минута за foc_samuilovo, който направи резултата 0 - 2. Murat Darcan записа името си сред голмайсторите. Опитът помогна на Lyuboslav Stefanov, когато в 75-та минута предугади едно подаване, пресече го и отбеляза гол за foc_samuilovo, правейки резултата 0 - 3. foc_samuilovo вече се изтегли назад, за да пази преднината си. След 76 минути игра, Evgeni Stoyanov за малко да увеличи преднината на гостите с добре насочен удар с глава, но вратарят на домакините Kiril Krasimirov спаси. Когато Nebi Sefa, без да бъде провокиран, подкоси краката на опонент пред очите на съдията на линията, реферът даде на играча на foc_samuilovo червен картон без да му мигне окото. С течение на времето няколко играча се умориха, особено Plamen Chavdarov, който стана главния виновник за гола, довел до 0 - 4, когато лесно загуби топката от енергичния Angel Dotzev от foc_samuilovo. Четиридесет и петте минути бяха контролирани от foc_samuilovo, с внушителните 70 процента владение на топката.

 

Най-важният играч на Town беше Kiril Krasimirov. Stoyan Mitrev обаче беше разочарование. Най-доминиращият играч на foc_samuilovo без съмнение беше Evgeni Stoyanov. Lyubomir Dumanov обаче беше разочарование. Мачът завърши 0 - 4.

Link to comment
Share on other sites

Една молба и препоръка едновременно. Не поствайте целите коментари от мачовете, става супер дълго и едва ли някой ще седне да го чете. Иначе и аз бия и ако има меркалий за приятелски срещи да се обаждат. Killer's team V.118 :)

Link to comment
Share on other sites

az sum v 4.64 grupata mi e v top20 na nai-silnite v bulgaria tozi mi behe purviq sezon tam i sum dovolen ot postignatoto uspqh da oceleq koeto e nai-vajnoto ina4e taq sedmica imam ureden ma4 no moje da napraim s nqkooi sledvahtata sedmica sam oda mi prati ht-mail i tam sum s nick name aliendreamer a otbora mie FC-botev aliens ..

Link to comment
Share on other sites

az sum v 4.64 grupata mi e v top20 na nai-silnite v bulgaria tozi mi behe purviq sezon tam i sum dovolen ot postignatoto uspqh da oceleq koeto e nai-vajnoto ina4e taq sedmica imam ureden ma4 no moje da napraim s nqkooi sledvahtata sedmica sam oda mi prati ht-mail i tam sum s nick name aliendreamer a otbora mie FC-botev aliens ..

Е как пък го сметна, че групата ти е в топ 20 на България :confused В дивизии I, II и III има 21 групи. 90% от тях са доста по-силни от групите в IV, V и VI.

 

Иначе аз сега играх срещу отбора с най-силна полузащита в България - STATIC X и паднах 4-5. Догодина изпадам в 4та, ма след тва пак ще се промоутна в 3. Много гадна група ми се случи ма все пак тва е 3то ниво. Слабите групи са малко.

 

Едит: Сега ти видях групата. 1ят е с excellent midfield (по старите оценки). Тоя пич автоматично изпада другия сезон от 3. А ти не си се спасил. Ще играеш бараж с 5я за оставане в групата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Някой има ли опит с това, да си е направил треньор от бивш играч? Аз в момента си търся, но не мога да намеря никой, който да има много опит и лидерско умение едновременно. Възможно ли е въобще това?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...