Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

Някой има ли опит с това, да си е направил треньор от бивш играч? Аз в момента си търся, но не мога да намеря никой, който да има много опит и лидерско умение едновременно. Възможно ли е въобще това?

можеш да потърсиш да си купиш такъв играч но преди да го направиш треньор трябва да бъде в твоя отбор за 1 сезон.излиза малко по евтино ако направиш свой играч треньор.аз лично си купих за начало задоволителен но вече мисля да го сменям със стабилен

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
Чакам вече 3 дена да ми пратат отбор НО НЕ! Няма други отбори в лигата ......... вазможно ли е вече 3 ДЕНА да няма регистрациииии?????? :angry1

 

Аз чаках към седмица, може би повече...

Link to comment
Share on other sites

Чакам вече 3 дена да ми пратат отбор НО НЕ! Няма други отбори в лигата ......... вазможно ли е вече 3 ДЕНА да няма регистрациииии?????? :angry1

 

Минимумът, след който можеш да получиш отбор е 4 дена след подаване на регистрацията, пише си в правилата. А аз като хванах преди увеличаването на лигата и бяха само 5 дивизии, чаках към половин-един месец ...

Link to comment
Share on other sites

Хеттрика е яка игра, но аз лично предпочитам http://www.itsagoal.com :)

По-динамична е, може би защото мачове се играят всеки ден, без почивните ;)

Link to comment
Share on other sites

Хеттрика е яка игра, но аз лично предпочитам http://www.itsagoal.com :)

По-динамична е, може би защото мачове се играят всеки ден, без почивните ;)

дай малко инфо...има ли програма като на хетрика,можеш ли да гледаш мачовете на живо такива работи?

Link to comment
Share on other sites

Вече 6 ден и пак нищо нали уж 4 дена е срока! :confused

Минималния. Успокой се и изчакай, ако до още седмица не ти дадат отбор вече е добре да пишеш на GM ;) А и не се знае дали няма да ти го отхвърлят, ако името на отбора е обидно, расистко или бог знае какво против правилата, няма да го одобрят.

Link to comment
Share on other sites

Hi all. Моят отбор се казва Worms2. Играя Hattrick от 2004 или по точно от 4 сезона. Намирам се в V.93 като в тази девизия се намира най-силният отбор в пета девизия - MEX-TEX. Сигорен съм, че тук има хора, които са много по-силни от мен, но все пак ако мога да сънм полезен: ID (660152) на отборът ми. Почти винаги съм online, може да не съм много силен, но поне разбирам от тази игра. Ако имате някакви въпроси свиркайте.

Link to comment
Share on other sites

Е победихте ли днес на мачовете за лигата? Ако да кажете с колко сте смазали противниците си. :)

 

Аз си взех моя с 5:2 и така головата разлика в последните ми 4 мача е 22:6 :D

Малко ми е 'алтава защитата, но работя по-въпроса, освен това титулярният ми вратар е контузен и използвам един бъгав юноша

Link to comment
Share on other sites

аз вече праа 4 поредни загуби ама щото играх срещу първите два отбора а те са на съвсем друго ниво.сега се надявам до края само да бия и да се класирам на трето място...

п.с. отборът ми се казва botev_ole и се намирам в 5 група

Link to comment
Share on other sites

aidee i az se regnah :P.

ima li nqkoi za priqtelski ma4 shtoto samo tva mu ostana da pravq ot challanges? otbora mi e JAPH (662656) i sym v VI.322 grupa.

A i da pitam pozezno li e da se kupuvat igra4i oshte v na4aloto ili da iz4akam da sybera oshte pari (az v momenta neznam daje kolko pari imam :))?

i da pitam za tva hattrick buddy. kvi sa tiq .hrf failove?

Link to comment
Share on other sites

aidee i az se regnah :P.

ima li nqkoi za priqtelski ma4 shtoto samo tva mu ostana da pravq ot challanges? otbora mi e JAPH (662656) i sym v VI.322 grupa.

A i da pitam pozezno li e da se kupuvat igra4i oshte v na4aloto ili da iz4akam da sybera oshte pari (az v momenta neznam daje kolko pari imam :))?

 

aa i kolko kyrga e sezona? 8 otbora ako sa po 2 ma4a 14 kryga?

сезона продължава 14 кръга.а за играчите 100% тряа да си купиш поне 2-3 по добри за по 150-200хил.и си земи такива че да можеш да ги тренираш в определено качество.колко ти е стадиона щото отначало парите идват от публика чак после като понавлезеш в играта и почнеш да правиш готини трансфери тогава ще набараш големите кинти

Link to comment
Share on other sites

aidee i az se regnah :P.

ima li nqkoi za priqtelski ma4 shtoto samo tva mu ostana da pravq ot challanges? otbora mi e JAPH (662656) i sym v VI.322 grupa.

A i da pitam pozezno li e da se kupuvat igra4i oshte v na4aloto ili da iz4akam da sybera oshte pari (az v momenta neznam daje kolko pari imam :))?

 

aa i kolko kyrga e sezona? 8 otbora ako sa po 2 ma4a 14 kryga?

 

Здравей и добре дошъл! :) Аз играя в Пловдив Мастърс, имам уговорен приятелски. :) Сега ще ти разгледам отбора и с какви играчи (според ОИК) разполагаш. Сезона има 14 кръга (14 седмици), 1 седмица за баражите и една свободна = 16 седмици. Ще ти пиша ЛС като ти разгледам отбора.

Link to comment
Share on other sites

aidee i az se regnah :P.

ima li nqkoi za priqtelski ma4 shtoto samo tva mu ostana da pravq ot challanges? otbora mi e JAPH (662656) i sym v VI.322 grupa.

A i da pitam pozezno li e da se kupuvat igra4i oshte v na4aloto ili da iz4akam da sybera oshte pari (az v momenta neznam daje kolko pari imam :))?

i da pitam za tva hattrick buddy. kvi sa tiq .hrf failove?

Vzemi si trenior sas zadovolitelno umenie i slabo liderstvo. Sled tova ako pitash men si napravi stadiona 12000, poneje gledam, 4e otborite ot VI sa s po 7000 mesta. I sled tova kupuvai igra4i. Postarai se tozi sezon dori i da imash vazmojnost da ne se klasirash za po-gorna diviziq. Zashto? Zashtoto tam otborite shte sa zna4itelno po-silni ot teb i nqma da imash shans, a v 6ta diviziq imash po-dobra vazmojnost za razvitie (za na4aloto ti govorq). Izberi si kakvo shte trenirash ot sega i uvolni vsi4ki vazrastni igra4i, koito nqmat pone posredstveno na kliu4ovite im ka4estva, a posle si kupi za po 2-4000 leva par4eto igra4i - mladi na po 17-19 godini. Sled 3-4 sezona shte struvat pone 250-500 hilqdarki. Imai v predvid, 4e kolkoto po-mladi, tolkova po-dobre se trenirat!

Link to comment
Share on other sites

mersi za syvetite shte gi imam v predvid :).

btw stadiona mi e 12000 mesta i razbiram 4e tova e dosta dobre. v momenta igraq pyrviq si ma4

 

След добро разиграване в центъра Alexander Tzanchev за малко да изведе домакините напред в 14-та минута. Завършващият му удар обаче мина встрани. След няколко очевидни дърпания за фланелката, Angel Dudev от JAPH получи жълт картон. JAPH направи смяна в 31-та минута. Vladislav Veselinov накуцвайки напусна терена и беше заменен от Yoncho Ivanov. Резултатът на полувремето беше 0 - 0. Четиридесет и петте минути бяха контролирани от CSKA, с внушителните 59 процента владение на топката.

 

kato za pyrvi ma4 rezultata me ustroiva :)

Link to comment
Share on other sites

Oshte neshto shte ti kaja...puskai rezervite v priqtelskite ma4ove i titulqrite v ma4ovete za kupata/parvenstvoto. Ako puskash titulqrite i v 2ta ma4a ne vzemat 2 trenirovki i e bezmisleno da si gi rizkuvash(da nqma kontuzii) po takav na4in. Da ne govorim, 4e zagubite ot priqtelskite ma4ove ne vliaqt nito na duha na otbora, nito na fenovete...taka 4e i da padnem i da biem... priqtelskite ma4ove sa prosto bezplatna trenirovka za rezervite, koeto ti nosi s vremeto pari :)

Link to comment
Share on other sites

midas, моят съвет е да си свалиш програмата Hattrick Ratings. Там ще намериш много полезна информация за играчите, която е по-подробна от тази, която виждаш в играта. Ще можеш и да се ориентираш към конкретна стартова 11ица и да видиш кой от настоящите ти играчи има потенциал. Това става и за играчите, които купуваш само че там трябва да въвеждаш качествата му на ръка. Единствената цака за програмата е, че трябва да си въведеш securiti code от сайта на играта и с него да се логнеш. ;)

Link to comment
Share on other sites

айде наредихте ли отборите за събота :P днеска в 16.30 беше ъпдейта...някой играч качи ли ви ниво?вижте само какъв чакам да качи на отлично разиграване и ще стане изрод :D

Daniël Tiggelman (88825510)

19 години, задоволително състояние на формата, здрав

Той е приятен човек, който е спокоен и почтен.

Има бедствено ниво на опита и лошо лидерско умение.

Националност: Nederland

Общ индекс на качествата (ОИК): 2 600

Заплата: 1 824 lv/седмица включително 20% бонус

Притежател: Botev_ole

Предупреждения: 0

Контузии: Здрав

Издръжливост: слабо Пазене: бедствено

Разиграване: стабилно Подаване: лошо

Крило: задоволително Защита: посредствено

Голов нюх: задоволително Статични: посредствено

тая седмица вече се надявам да бия че 4 поредни загуби се понасят трудно-феновете започнаха да се отдръпват от отбора а тва не е добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...