Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
Tova hubavo... ama za 4ovek, koito ne trenira halfove ili nqma planove za dalgo trenirane na halfove tova e bezmisleno. Da ne govorim, 4e mnogo OIK ne zna4i mnogo-dobar igra4...makar da e nqkakva predpostavka. A toq vratar nad 50 bona trudno shte mu vzemesh. Edva na polovinata si pat do stabilno e.

Btw efekta na klouna savsem ne e tolkova golqm kolkoto go opisvash. Nqkoi smqtat, 4e e dori prenebrijimo malak i ne si zaslujava da mu plashtash zaplatata.

нещо не мога да те разбера :wacko:

кви халфове?кво оик?а и вратаря не е за продан-просто показвам какво съм изтеглил

Link to comment
Share on other sites

продавам 18 годишни играчи със стабилно разиграване и отлично-издръжливост по 200000...

ако някой има интерес отбора ми е botev_ole

Eto za tezi halfove govorq... osven ako ne planirash da gi razvivash v druga posoka.

A vratarq...osven ako ne trenirash vratari ne vijdam za kakvo ti e. 8 sedmici da ti stoi v otbora (8 x 5300 zaplata = 40+ K leva) bez da trenira i nakraq nqma da spe4elish nishto ot nego kato tragnesh da go prodavash. Da ne govorim, 4e i pri nai-dobroto ste4enie na obstoqtelstva ne go vijdam da vdigne level v blizkite 3, 4e daje i 4 sedmici. V smisal, 4e ako ti trqbva za rezerva...po-dobre go prodai i si kupi drug. Taka pone tvoq shte se varti i ot vseki badesht transfer shte pravish po 2% profit. A ako trenirash vratari, OK ne iskam da ti se burkam v na4ina ina igra... prosto pravq presmqtaniq, a samata igra ne e po4ti nishto drugo osven presmqtane na dadeni neshta, t.e. opitah se da buda polezen. Makar 4e nai-golemiq random v cqlata igra e tegleneto vsqka sedmica.

Link to comment
Share on other sites

продавам млади-18г. халфове които след сезон два ще са звездите на отбора :P

справка-botev_ole

 

"дай едно кило" :D

 

Без майтап, не са лоши, ама с тва ужасно подаване нз как им искаш 200 бона

Между другото те предизвиках и ако искаш да играем с титулярни състави, за да премерим сили :D

Link to comment
Share on other sites

"дай едно кило" :D

 

Без майтап, не са лоши, ама с тва ужасно подаване нз как им искаш 200 бона

Между другото те предизвиках и ако искаш да играем с титулярни състави, за да премерим сили :D

ще ти приема.ще изгуба тренировка ама ще ти напукам шошоните :D

ти кой си?паоло малдини или пловдив юнайтед?

а и да не ти е груб отбора?да не ми контузиш някой?

Link to comment
Share on other sites

ще ти приема.ще изгуба тренировка ама ще ти напукам шошоните :D

ти кой си?паоло малдини или пловдив юнайтед?

а и да не ти е груб отбора?да не ми контузиш някой?

 

Пловдив Юнайтед

Не са груби, по-скоро са малко мекички и внимавай ти да не ми ги изпочупиш, че вече 3ма титуляри ми отидоха, двама от които са в лечебницата от 5 седмици :)

Link to comment
Share on other sites

Пловдив Юнайтед

Не са груби, по-скоро са малко мекички и внимавай ти да не ми ги изпочупиш, че вече 3ма титуляри ми отидоха, двама от които са в лечебницата от 5 седмици :)

ми ние сме играли бе...ти си ма бил 2-1

ама аз тогава играх с тренитата.ся ще ти играя с титулярите и нямаш шанс

Link to comment
Share on other sites

На колко % е най-добре да са тренировките според вас? Аз си ги слагам на 75%

 

Абе как на 75%? Давай ги до дупка да се мъчат гадовете. Аз така правя :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе как на 75%? Давай ги до дупка да се мъчат гадовете. Аз така правя :bgrin:

Хаха :D . Ама така май ще правят повече контузии и няма да мачкам както сега :P

Link to comment
Share on other sites

Basten bi li mi kazal koi ti e otbora da go porazgledam malko(prosto ne mi se 4ete cqlata tema).Taka kato ti 4eta postovete si li4i 4e razbira6 igrata i dava6 dosta pravilni nasoki na novite igra4i :D

Link to comment
Share on other sites

Otbora mi e slab, zashtoto e nov...igraq edva 2riq si palen sezon. No se staraq s vseki sledvasht sezon da gradiram. Vaprosa oba4e e, 4e sam iskal da se razvivam i sam tarsil pomosht po razli4ni temi. Slu4ih, 4e oshte v na4aloto na igrata si v prodaljenie na nqkolko dni razpitvah po razli4ni temi 4ovek s mnogo opit. Ina4e otbora mi e tozi. Ne znam kakvo to4no shte vidish ot nego, no nqma losho razgledai. Toq sezon shte se borq za 5to mqsto v grupata si, no ne znam dali shte go hvana...neshto bqh v na4aloto pokosen ot slabata forma na igra4ite mi, koito sega vzeha da se poopravqt...abe ima drama puk da vidim :) Sega napadenieto mi e nai-slaboto mqsto i smqtam da investiram okolo milion i polovina v nov napadatel v blizkite 1-2 sedmici. Ako imash nqkakav konreten vapros, po-dobre pitai, temata q 4etat i po-opitni ot men igra4i.

Link to comment
Share on other sites

Какъв персонал държите в отбора? Аз съм с тези:

Треньори на вратарите: 3 Помощник треньори: 6 Спортни психолози: 3 Говорители: 1 Икономисти: 3 Физиотерапевти: 3 Лекари: 3

 

A, и заслужава ли си според вас да давам толкова много пари за треньор с високо лидерско умение. То е ясно, че ще е от полза, но дали тя ще е максимална в пета дивизия? Защото искам да е със стабилно умение, а тия са си бая пари...

Link to comment
Share on other sites

Какъв персонал държите в отбора? Аз съм с тези:

Треньори на вратарите: 3 Помощник треньори: 6 Спортни психолози: 3 Говорители: 1 Икономисти: 3 Физиотерапевти: 3 Лекари: 3

 

A, и заслужава ли си според вас да давам толкова много пари за треньор с високо лидерско умение. То е ясно, че ще е от полза, но дали тя ще е максимална в пета дивизия? Защото искам да е със стабилно умение, а тия са си бая пари...

веднага направи треньори на вратари-1 помощник треньори-9 и говорители-10 а икономисти ако не си на минус-0

треньор-стабилен-когато имаш пари май бяха 537000

Link to comment
Share on other sites

Ako ne trenirash vratari...treniorite na vratarite e hubavo da sa ti maximum 2ma. Ve4e ima malak spor dali 1 ili 2ma e po-dobre. Gledam naposledak se nalaga, tova, koeto frodo kazva s 1. Govoritelite e hubavo da sa ti na 10...ili ako ne mojesh da si go pozvolish...broq na fenovete ti deleno na 100. T.e. 500 fena = 5 govoritelq. Ot ikonomisti imam smisal prisumi po-malki ot -500 000 i sumi po-golemi ot 1 500 000. Zakraglil sam gi donqkade :) I to v zavisimost ot sumata sa i ikonomistite. lekari naemai samo ako imash kontuzeni, ina4e ne ti trqbvat..taka ili ina4e ne okazvat vliqnie varhu vazmojnostta daden igra4 da se kontuzi i/ili kolko dulga da mu e kontuziqta - tova e zanqtieto na fizioterapevtite. Vij ako ve4e tvoi igra4 e bil kontuzen, togava 3-4 lekarq sa optimalniq broi za barzo vazvrashtane kam igra i pari...kato ako sa 10 shte se varne s mnogo malko predi ako sa 4ma da kajem. Ot sportnite psiholozi mai nai-se ikonomisva... te zadurjat duha vazmojno nai-dalgo vreme v polojitelnata mu forma dokato q ima. Pove4eto ot zapo4vashtite otbori imat po 1 takav.

Stabilen trenior uskorqva trenirovkata s 1 sedmica za 2 levela, sprqmo zadovolitelniq. A liderskoto umenie na treniora igrae vliqnie na duha na otbora... Po-visok duh, pove4e ma4ove "Match of the season"... a i kolkoto po-visok e duha na daden otbor, tolkova po-dobre se predstavqt igra4ite. Drug vapros e dali si zaslujava parite, tova lidersko umenie, koeto ti si haresal.

Link to comment
Share on other sites

Треньори на вратарите: 8

Помощник треньори: 3

Спортни психолози: 3

Говорители: 9

Икономисти: 1

Физиотерапевти: 9

Лекари: 9

 

За лекарите съм съгласен , ма пуст мързел предпочитам да стоят нонстоп . Спортните психолози влиаят много на увереността , на духа почти не влиаят . Ако често падаш и увереността ти пада взимай психолози, ако биеш много и имаш много ще стане преувеличено ... По принцип играта не тачи 10-ката едноцифрени неща по ефект имат :)

Link to comment
Share on other sites

Аз изкарах 2-2 срещу конкурента за второ място. Следващия мач пак е с тях, но на мой терен и се надявам да ги бия, щото изоставам с 4 точки и няма за кога да чакам :D

Заради собствената си простотия ги изпуснах тия точки. Срещу 2 от най-слабите отбора се издъних по недоглеждане. Един от зададените титуляри бил контузен и там се появил някъв пълен идиот, който направи половин звезда за мача и ме издъни. На другия съм излязъл с 10 човека по някаква причина. Пишеше, че схемата ми била 3-4-2 :blink:

Link to comment
Share on other sites

The^Undertaker, Треньори на вратарите: 8 + Помощник треньори: 3 = 11. Tova moje da okaje otricatelen efekt varhu otbora ti. Obshtata broika ne trqbva da e pove4e ot 10. Ina4e i az smqtam 4e 3-4 sportni psiholozi sa napulno dostatu4ni. A za kakvo lekarite ti stoqt non stop? Ta ti gubish po 27 bona na sedmica ot tqh, tova sa nad 400 bona na sezon.

Link to comment
Share on other sites

Mda taka si e za treniorite :) A ina4e bih dobavil 4e trenior s liderstvo dava dosta golqm efekt varhu igrata na otbora :D Otkakto si vzeh takav trenior(dobre e da si go napravite ot igra4) duha mi sedi vinagi dosta visok :)

Kolkoto do lekarite,ako ima6 non stop kontuzii po-dobre da ti sedqt v otbora,nqma smisal postoqnno da gi uvolnqva6 i nazna4ava6 :)

Link to comment
Share on other sites

Треньори на вратарите: 8

Помощник треньори: 3

Спортни психолози: 3

Говорители: 9

Икономисти: 1

Физиотерапевти: 9

Лекари: 9

 

За лекарите съм съгласен , ма пуст мързел предпочитам да стоят нонстоп . Спортните психолози влиаят много на увереността , на духа почти не влиаят . Ако често падаш и увереността ти пада взимай психолози, ако биеш много и имаш много ще стане преувеличено ... По принцип играта не тачи 10-ката едноцифрени неща по ефект имат :)

прочети малко тука-http://www.databased.at/hattrick/x-files/ и тогава говори глупости че някой заблуден ша земе да ти повярва

Link to comment
Share on other sites

Г-да фродо и бастен играя тази игра доста преди да сте чували за нея :) без обвинения :)

 

11 нямам абсолютно никакъв проблем , дори съм карал цял сезон с 12 като сбор, така че някои неща в тази игра не са такива каквито са ;)

 

За докторите просто така си реших мързи ме да назначавам и сменям ... а иначе 200 доктора за 1 седмица бутат контузия +7 общо за 12 дена и е с лепенка :) ма това си струва се прави ако е за някой младеж че са към 2 милиона разходи :)

 

Фродо какво да чета там ?

Link to comment
Share on other sites

А как сте със стадионите? Аз скоро установих, че стадионът ми не се пълни, защото остават прекалено много свободни основни места, докато правостоящите, ВИП и под покрива са фул всеки път. Задават се много мощни разходи отново :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...