Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

ами въпрос на рандом-аз съм повеждал с 2-0 и после съм падал 2-6 :lol:

днес ми контузиха най добрия играч за 2 седмици.не знам кво ша праа щот аз и така падам а без него съм загубен :angry:

Link to comment
Share on other sites

има ли полза от това да се дава почивка на титуляри. Смисъл да ги запазя за другата седмица... дали ще играят по-добре :)? Щото сега имам лесен мач, пък другата седмица мача ми е доста важен. Избрал съм за лесния "Play it cool", което предполагам ще помогне за следващият мач, в който ще избера "Мач на сезона"?

Link to comment
Share on other sites

има ли полза от това да се дава почивка на титуляри. Смисъл да ги запазя за другата седмица... дали ще играят по-добре :)? Щото сега имам лесен мач, пък другата седмица мача ми е доста важен. Избрал съм за лесния "Play it cool", което предполагам ще помогне за следващият мач, в който ще избера "Мач на сезона"?

няма значение дали играят или не.всъщнаст ако не играе най много да му падне формата...

Link to comment
Share on other sites

150 000 лв глоба "за опит за регистрация на втори отбор" :confused Баси малоумниците.

Контузиха ми вратаря за 5 седмици, но от школата изкарах още по-добър! :D

Link to comment
Share on other sites

еми така е майна.за кво ти е тоя втори отбор?аз едвам с един се оправям.не можеш ли нещо да се оправдаеш че брат ти примерно искал да се регистрира или нещо от сорта?

Link to comment
Share on other sites

еми така е майна.за кво ти е тоя втори отбор?аз едвам с един се оправям.не можеш ли нещо да се оправдаеш че брат ти примерно искал да се регистрира или нещо от сорта?

 

Ама тъпото е, че даже не съм опитвал такова нещо. Е, може случайно да съм цъкнал нещо, но даже не си спомням и 100% е било неумишлено. Ама ся да тръгна да се разправям с тъпите админи....най-много да ми лепнат още толкова и да ми контузят отбора за по 2-3 месеца...

Link to comment
Share on other sites

продавам:

 

Yannik Modgarben (114668954)

17 години, задоволително състояние на формата, здрав

Той е симпатичен човек, който е темпераментен и некоректен.

Има бедствено ниво на опита и лошо лидерско умение.

 

Националност: Deutschland

Общ индекс на качествата (ОИК): 1 400

Заплата: 1 728 lv/седмица включително 20% бонус

Притежател: Botev_ole

Предупреждения: 0

Контузии: Здрав

 

 

Издръжливост: отлично Пазене: бедствено

Разиграване: бедствено Подаване: отлично

Крило: посредствено Защита: лошо

Голов нюх: ужасно Статични: посредствено

само 350000 :)

Link to comment
Share on other sites

ами не си правете два отбора от едно ай пи.ще ви хванат и ще ви ги взамат и двата

пак нищо не изтеглих от младежкия :angry:

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли без уреден мач тази седмица. Щото аз току-що се сетих и изпратих 4 покани, ама ме съмнява да приемат.

Иначе и аз изтеглих някъв инвалид от школата. 800 или нещо от сорта... Ще взема само вратари да тегля и да продавам....те поне винаги са над 2000

Link to comment
Share on other sites

ами не си правете два отбора от едно ай пи.ще ви хванат и ще ви ги взамат и двата

пак нищо не изтеглих от младежкия :angry:

 

Ами и аз от това се опасявах.С брат ми играем от едно IP и затова още като ни дадоха отбори писах на администраторите и те казаха, че няма проблем стига да спазваме правилата (да не си продавате играчи за милиони или без пари, ако играете един с друг да не махате играчи ....) . Записаха ни ID-тата на отборите и казаха, че дори няма проблем да играем приятелски мачове помежду си. Тъй че, ако правите от едно IP два отбора, пишете на админите и им обяснете и си дайте ID-тата на отборите.

Link to comment
Share on other sites

Abe nqkoi ne tarse li vratari...predimno stabilni gi imam. V zavisimost kolko pred vdigani sa e i cenata. Ako ima eventualen kupuva4 shte mu kaja i kolko to4no e pred vdigane vratarq...s razlika max 1 sedmica. Prosto ponqkoga podnivoto na formata okazva minimalno no reshavashto vliqnie.

Link to comment
Share on other sites

продавам 18 годишни играчи със стабилно разиграване и отлично-издръжливост по 200000...

ако някой има интерес отбора ми е botev_ole

Link to comment
Share on other sites

Mnogo para im iskash be 4ovek, nad 130 bona ne vqrvam da im vzemesh. Aide nqkoi da se navie da dade pove4ko, poneje sa bulgari 150 bona...200 idvat dosta. Osven ako nqmat dosta dobri strani4ni ka4estva de.

Btw az tarsq bg napadatel ili half s prekrasno osnovno umenie, do 25 godini.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo para im iskash be 4ovek, nad 130 bona ne vqrvam da im vzemesh. Aide nqkoi da se navie da dade pove4ko, poneje sa bulgari 150 bona...200 idvat dosta. Osven ako nqmat dosta dobri strani4ni ka4estva de.

Btw az tarsq bg napadatel ili half s prekrasno osnovno umenie, do 25 godini.

виж малко сравнение на трансфери пък тогава говори...

за 130000 ще си купиш с 200-300 оик

ето кво изтеглих

 

Valeri Kondov

ОИК = 2 210, 19 години, задоволително състояние на формата

Има бедствено ниво на опита и ужасно лидерско умение

 

Издръжливост: ужасно Пазене: задоволително

Разиграване: бедствено Подаване: ужасно

Крило: бедствено Защита: бедствено

Голов нюх: ужасно Статични: ужасно

Link to comment
Share on other sites

Аз пак изтеглих някъв инвалид с 210ОИК. Тия директно ги уволнявам! Ама взе да ми писва и ще подам жалба до админите :) Изсипах майка си и баща си в тая школа и да продължават някви дето играят като Форест Гъмп (докато е с шините на краката) да ми излизат....

Link to comment
Share on other sites

Аз пак изтеглих някъв инвалид с 210ОИК. Тия директно ги уволнявам! Ама взе да ми писва и ще подам жалба до админите :) Изсипах майка си и баща си в тая школа и да продължават някви дето играят като Форест Гъмп (докато е с шините на краката) да ми излизат....

не се притеснявай.не си единствения.аз за 16 седмици на стабилно не изтеглих нищо...а от както ми е на отлично съм изтеглил задоволителен вратар и защитник...и един клоун ама тогова не знаех какво е това и го уволних :lol:

приятелете ми на стабилно изтеглиха играчи за по 500-600000 а един 3 седмици под ред теглеше играчи за по 1500000...така че прави си сметката-въпрос на рандом

Link to comment
Share on other sites

не се притеснявай.не си единствения.аз за 16 седмици на стабилно не изтеглих нищо...а от както ми е на отлично съм изтеглил задоволителен вратар и защитник...и един клоун ама тогова не знаех какво е това и го уволних :lol:

приятелете ми на стабилно изтеглиха играчи за по 500-600000 а един 3 седмици под ред теглеше играчи за по 1500000...така че прави си сметката-въпрос на рандом

 

Ми да го такоам в рандъма бе! Кви са тия работи?!? :angry1 Аз за тия пари щях да си купя половината национален отбор на българия :P

Link to comment
Share on other sites

не се притеснявай.не си единствения.аз за 16 седмици на стабилно не изтеглих нищо...а от както ми е на отлично съм изтеглил задоволителен вратар и защитник...и един клоун ама тогова не знаех какво е това и го уволних :lol:

приятелете ми на стабилно изтеглиха играчи за по 500-600000 а един 3 седмици под ред теглеше играчи за по 1500000...така че прави си сметката-въпрос на рандом

И къв е тоя клоун?

Link to comment
Share on other sites

И къв е тоя клоун?

виждам че и ти не си запознат в тънкости с играта.та клоуна е играч-популярен със стабилно лидерство...той държи висок духа на отбора и не е необходимо да играе.напиши в търсачката 169000 и виж кви играчи ще ти излезнат ;)

Link to comment
Share on other sites

виждам че и ти не си запознат в тънкости с играта.та клоуна е играч-популярен със стабилно лидерство...той държи висок духа на отбора и не е необходимо да играе.напиши в търсачката 169000 и виж кви играчи ще ти излезнат ;)

 

Между другото какво ще стане ако духа на отбора е кофти? Примерно "като на война" и тем подобни?

Link to comment
Share on other sites

Между другото какво ще стане ако духа на отбора е кофти? Примерно "като на война" и тем подобни?

ми става лошо-ша падаш с повечко и ша беиш с по малко...

днес записах втора победа и съм над чертата :D другата седмица ще играя с пряк конкурент за бараж на собствен терен и тряа да го бия ако искам да остана

Link to comment
Share on other sites

виж малко сравнение на трансфери пък тогава говори...

за 130000 ще си купиш с 200-300 оик

ето кво изтеглих

 

Valeri Kondov

ОИК = 2 210, 19 години, задоволително състояние на формата

Има бедствено ниво на опита и ужасно лидерско умение

 

Издръжливост: ужасно Пазене: задоволително

Разиграване: бедствено Подаване: ужасно

Крило: бедствено Защита: бедствено

Голов нюх: ужасно Статични: ужасно

Tova hubavo... ama za 4ovek, koito ne trenira halfove ili nqma planove za dalgo trenirane na halfove tova e bezmisleno. Da ne govorim, 4e mnogo OIK ne zna4i mnogo-dobar igra4...makar da e nqkakva predpostavka. A toq vratar nad 50 bona trudno shte mu vzemesh. Edva na polovinata si pat do stabilno e.

Btw efekta na klouna savsem ne e tolkova golqm kolkoto go opisvash. Nqkoi smqtat, 4e e dori prenebrijimo malak i ne si zaslujava da mu plashtash zaplatata.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...