Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

лидерството спомага за поддържане духа на отбора а ти мажеш да си го дигаш като играеш спокойно в мачове в които си сигурен че ще загубиш или пък имаш клоун-той също поддържа духа на отбора висок.ако тренираш много играчи и продаваш за да се издържаш по добре е да имаш стабилен треньор,ако тренировките не са ти толкова важни вземи си треньор с по високо лидерство.

Link to comment
Share on other sites

лидерството спомага за поддържане духа на отбора а ти мажеш да си го дигаш като играеш спокойно в мачове в които си сигурен че ще загубиш или пък имаш клоун-той също поддържа духа на отбора висок.ако тренираш много играчи и продаваш за да се издържаш по добре е да имаш стабилен треньор,ако тренировките не са ти толкова важни вземи си треньор с по високо лидерство.

 

Там е работата, че вече се боря за промоция и не искам да има мачове, които ще губя. КОлкото пък до мачовете, за които съм сигурен че ще спечеля вече ми костваха 4 точки този сезон, а с това и лидерската позиция. Още малко ще си поблъскам главата пък накрая хвърлям монета и тва е :D

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли колко време се чака, за да ти одобрят данните от задача 15 на теста? чакам вече няколко дена и постоянно ми изписва : 'Вашата потребителска информация трябва да бъде одобрена от Администратор (GM), преди да можете да продължите с последните задачи. Администраторите са уведомени и не са необходими други действия.'

Link to comment
Share on other sites

Кой тест? Аз се сещам само за теста за тренъорски лиценз.

точно този тест. още не съм наясно с играта, ама ми се струва, че много време чакам и се чудя дали има някакъв проблем. без да я мина тази задача не мога да сменям тактиката, а не искам да играя 4-4-2.

Link to comment
Share on other sites

точно този тест. още не съм наясно с играта, ама ми се струва, че много време чакам и се чудя дали има някакъв проблем. без да я мина тази задача не мога да сменям тактиката, а не искам да играя 4-4-2.

 

Аз играя вече 2 години, а тоя тест го минах преди 3 часа, когато ти прочетох първия пост по въпроса. Сигурен ли си, че това с тактиката е така? Освен това на мен ми го провери веднага и ми даде лиценз.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми провери резултатите за 0ла време... но може би това е така, защото с лепер месия сме от тези, за които теста не даваше никакви бонуси. Но за всеки случай драсни в конференцията за новобранци...все някой ГМ ще прочете въпроса и ще ти отговори...а ако има проблем, ще го оправи.

 

Оф, дано днес да продам вратарите, че много гълтат на седмица :)

Link to comment
Share on other sites

ей lepper кво си ма направил бе?нямам голово положение...верно че си играл с титулярите ама се пак :D

 

Моля, моля, играл съм с 8 от титулярите :P

 

Ами ти си ми контузил крилото бе човек! Ся кво ще правя? Слаба богу, че са го "ритнали в пищяла" и ще отсъства само 1 седмица :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На ква степен трябва да стигне младежкия отбор за да има смисъл да се тегли :) ?

 

Аз лично на СТАБИЛНО изтеглих повече свястни играчи отколкото на ОТЛИЧНО... тегли ги винаги, все може да се падне нещо

Link to comment
Share on other sites

На ква степен трябва да стигне младежкия отбор за да има смисъл да се тегли :)?

докато стане стабилно тегли само вратари а после-квото искаш

Link to comment
Share on other sites

ако някой иска приятелски - ID 660667 (Rusty Legs). трябва да спомена, че съм божествено слаб.

току що те поканих :) ама да знаеш че ще ти играя с резервите и да не ми контузиш някое трени ей

Link to comment
Share on other sites

току що те поканих :) ама да знаеш че ще ти играя с резервите и да не ми контузиш някое трени ей

то и аз ще играя с резервите. макар че при мойте калпазани границите между резерви и титуляри са доста размити :lol: , пък и още експериментирам с тактиките. какво мога да направя, за да намаля риска да ти контузя някой твой играч?

Link to comment
Share on other sites

то и аз ще играя с резервите. макар че при мойте калпазани границите между резерви и титуляри са доста размити :lol: , пък и още експериментирам с тактиките. какво мога да направя, за да намаля риска да ти контузя някой твой играч?

нищо не можеш да направиш...ако играчите ти често контузват чужди играчи тогава лошо

изтеглих 17 г. задоволителен нападател.ако някой се интересува-давам го без пари.за справка-botev_ole

Link to comment
Share on other sites

Оле днес голям смях... контузиха ми единственият свясен нападател, при което аз нямам и адекватна резерва... и на негово място влиза един от вратарите-трейнита... пича така се разигра, че вкара гол (изравнителен в двубоя), направи още 1 пропуск и издържа стоически след като се опитаха да го контузят. И всичко това, при положение, че имах 3 атаки в целият мач... как да не му се зарадвам :)

И това човека го направи знаейки, че е в трансферната листа и, че ше напусне стадиона, защото вече бяха наддали за него. На това му казвам желание да се сбогува по възможно най-добрият начин с феновете на отбор, дал му толкова много (4 седмици от кариерата му и 1 вдигнат левел :lol: ).

 

Иначе си купих най-накрая прекрасен нападател... българче... аз вече само българи си купувам... 1 миион лв ми излезе, ама съм доволен. Ще видим как ще се представи идната седмица.

 

Едит:

Аз иначе съм 6ти...равен брой точки с 5тия, и 3 зад 4тия.

Link to comment
Share on other sites

я кажете това: "Общ опит на играчите: лошо ", което излиза при "оценка на играчите и опит на отбора", колко влиае на мача и как се вдига. Щото мойто е "ужасно", апък играчите ми са много по-добри от тези на един на който му е "лошо".

Питам щото скоро ще имаме пряк двобой с него а разликата ни е 1 точка, мача ще е за първото място и ще определи кой ще се класира за 5-та дивизия

 

А и дали състоянието на духа ще ми се вдигне ако не играя приятелски мач тази седмица... вече съм на "бясно", а това не е хубаво за важния мач. Ще пускам играчите да играят спокойно, ама ако има и друг начин да се вдига е ще е добре :)

 

аа и колко мога да взема за този играч:

Daniel Mшgster

ОИК = 1 530, 18 години, отлично състояние на формата

Има бедствено ниво на опита и слабо лидерско умение

 

Издръжливост: отлично Пазене: бедствено

Разиграване: слабо Подаване: отлично

Крило: ужасно Защита: слабо

Голов нюх: ужасно Статични: задоволително

 

Незнам дали да го продавам... млад е и може с повече тренировки да стане доста по-добър. В момента не го пускам да играе щото нападателите ми не са добри и главно голоете ми ги бележат полузащитници, а головия нюх на този е ужасен...

Какво ша ма посъветвате :)?

Link to comment
Share on other sites

опита на играчите оказва влияние и в комбинация с ниския ти дух на отбора може и да паднеш въпреки че играчите ти са по добри.

приятелските срещи не оказват влияние на духа на отбора така че е без значение дали ще играеш или не.

а тоя пич е зле-няма разиграване или голов нюх.то подаването е вторично качество.ама сигурно ша му земеш 50-100к

Link to comment
Share on other sites

Победа с 5-3 на чужд терен, при положение, че изоставах с 0-3 до 34 минута :D

Имам си вече нов треньор, нов стабилен вратар, нови 5000 правостоящи места на стадиона иии......700К дългове :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз карам така. Само дето почнах доста по-късно от The^Undertaker. Сега в момента тренирам разиграване и на края на сезона трябва да имам трима изключителни които ще ги чакам да станат брилянтни другия сезон и ги продавам директно. После минавам на 5-ма дето ще ги тренирам на седмица. Принципно е добре да са 6-ма на седмица ама играя различни схеми така че 5-ма на седмица ми е най-удобния вариант.

 

Така много се прецакваш. Разиграването позволява 6 позиции на 100% и 4 на 50%

 

1-во играеш 4-4-2 в мачовете за лигата. По този начин губиш тренировъчна позиция.

2-ро двата ти халфа в мачовете за лигата са хем слаби хем доста дърти. Информативно играч на 25 г. със стабилен треньор дига разиграване за 15 седмици, което е сезон без малко.

3-то Отбора ти е много слаб за четвърта дивизия и просто си в лесна пета група и ти спорят мачовете в момента не си прави илюзии.

4-то Съпортер се пуска с кредитна карта или дебитна(ДСКи СГ Експрес банк) като при визата електрон плащането е в паундове.

 

Ако имаш някакви въпроси питай.

 

я кажете това: "Общ опит на играчите: лошо ", което излиза при "оценка на играчите и опит на отбора", колко влиае на мача и как се вдига. Щото мойто е "ужасно", апък играчите ми са много по-добри от тези на един на който му е "лошо".

Питам щото скоро ще имаме пряк двобой с него а разликата ни е 1 точка, мача ще е за първото място и ще определи кой ще се класира за 5-та дивизия

 

А и дали състоянието на духа ще ми се вдигне ако не играя приятелски мач тази седмица... вече съм на "бясно", а това не е хубаво за важния мач. Ще пускам играчите да играят спокойно, ама ако има и друг начин да се вдига е ще е добре :)

 

аа и колко мога да взема за този играч:

Daniel Mшgster

ОИК = 1 530, 18 години, отлично състояние на формата

Има бедствено ниво на опита и слабо лидерско умение

 

Издръжливост: отлично Пазене: бедствено

Разиграване: слабо Подаване: отлично

Крило: ужасно Защита: слабо

Голов нюх: ужасно Статични: задоволително

 

Незнам дали да го продавам... млад е и може с повече тренировки да стане доста по-добър. В момента не го пускам да играе щото нападателите ми не са добри и главно голоете ми ги бележат полузащитници, а головия нюх на този е ужасен...

Какво ша ма посъветвате :)?

 

 

Значе. ако го тренираш този, тренировка разиграване. За три сезона може да го докараш до прекрасно. Но смятам че не си заслужава. Както ти казва колегата може да го продадеш за 50 000 - 100 000

а аз даже съм виждал да дават и повече за такива играчи.

 

Нивото на общия опит помага когато се играе не чак толкова играна схема, нивото и да пада възможно по бавно в процеса на мача. А иначе твойте играчи ако са по добри от неговите да не ти пука от отборния опит .

В моя отбор са предимно млади играи и почти нямат опит но мен не ме притеснява това. :)))

Link to comment
Share on other sites

и аз имам въпрос-какво точно прават икономистите? и трябва ли да им давам някви задължения или те сами си вършат работата като ги наема :inqn

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...