Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

Г-да фродо и бастен играя тази игра доста преди да сте чували за нея :) без обвинения :)

 

11 нямам абсолютно никакъв проблем , дори съм карал цял сезон с 12 като сбор, така че някои неща в тази игра не са такива каквито са ;)

 

За докторите просто така си реших мързи ме да назначавам и сменям ... а иначе 200 доктора за 1 седмица бутат контузия +7 общо за 12 дена и е с лепенка :) ма това си струва се прави ако е за някой младеж че са към 2 милиона разходи :)

 

Фродо какво да чета там ?

ами точно това трябва да прочетеш-как трябва да ти е разпределен персонала

 

 

leper_messiah и ти прочети там.и за стадиона е обяснено

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Г-н фродо ти ако си свикнал да правиш каквото пише някъде успех ти желая, аз съм тествал много неща поне 3-4 сезона .. за мен това е най - удачния вариант ... Да си чувал термина "насищане на тренировка" , ако не си питай някой "разбирач" , че не съм свикнал да давам съвети на хора които смятат че говоря глупости. Ако те питат кой ти ги е наговорил кажи им doomwalk /old 117087, new 155014/

 

P.S. Ако някой иска приятелски от следващата седмица съм свободен, но да пише че е от тук че :?)

Link to comment
Share on other sites

еми то за тва хетрика е уникална игра.щото има различни тактики и всеки решава кое според него е най добро за отбора...желая ти успех с твойта

Link to comment
Share on other sites

Г-да фродо и бастен играя тази игра доста преди да сте чували за нея :) без обвинения :)

 

11 нямам абсолютно никакъв проблем , дори съм карал цял сезон с 12 като сбор, така че някои неща в тази игра не са такива каквито са ;)

 

За докторите просто така си реших мързи ме да назначавам и сменям ... а иначе 200 доктора за 1 седмица бутат контузия +7 общо за 12 дена и е с лепенка :) ма това си струва се прави ако е за някой младеж че са към 2 милиона разходи :)

 

Фродо какво да чета там ?

Tova hubavo, oba4e ne ti li pada duha na igra4ite? Formata im? Zaguba na trenirovka? Neshto otricatelno ne se li zabelqzva. I tova go pishe vse pak v pravilata, ne si go izmislqm.

Ако имате повече от десет специалиста от един вид (треньори на вратарите и помощник-треньорите в този случай се броят за един вид) може да възникнат проблеми със сработването, което е възможно да доведе до негативни последици за атмосферата в отбора, парични проблеми, или подобни, включително загуба на тренировка. За всеки специалист над първите десет, рискът и негативното влияние се увеличава.

Mlad otbor sam, za da trugna da si pravq eksperimenti, koito sa protiv pravilata...no ako ti imash nabliudeniq, shte e interesno(pone za men) ako gi spodelish.

 

Btw 200 medika * 3000 bona zaplata = 600 000 za 1 sedmica... sloji gi 2, za da butnat vaprosnata kontuziq i to stanalo milion i 200. Ako izvadish kasmet i iztarvesh otricatelnite efekti OK, ama ako ocelish q zaguba na trenirovka q pari4na sankciq... kakvo stava? Toi toq igra4, za da opravdae tiq medici trqbva da mi e kliu4ov i da struva nad 10 miliona. I tova e slu4aq ako e 17 godishen...mi ako e po-vuzrasten? Ne mi se misli. Btw 99 medika se spravqt po sushtiq na4in kato 200 samo deto imat zakasnenie ot 2-3 dena.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз нямам никакви проблеми на 8-3 , карал съм и на 8-4 , по принцип за вратари 7 са достатъчни да получават качествена тренировка останалото е пренебрежимо малко. Играл съм и 9-1 но формата на играчите е много зле тогава на 8-3 ,7-4 е супер много съм доволен :) . За 3-4 сезона така съм нямал загуба на тренирочки и тнт никакви негативни последици. Предполагам ключовата дума е "може" ,но все пак е хубаво да се има в предвид , че играта е писане на алгоритми тоест ако на 10 + Х тренера процентите да се сбърка нещо се влиаят яко от Х-са , явно при 1-2 отгоре процента е от порядъка на 1-2% значи трябва минат над 100 тренирочки , че да имам объркване поне веднъж ... може би някой ден ще стане , но доста отбори играят с 11 дори 12 тренера всичко е до късмет като младежите :)

 

Тоя играч беше 17 годишен бг вратар 2 по сила менажера реши да го прави национал и си струваше риска, от много медици пада духа на подръжниците и тнт ... ма като си ферма надали ти пука много :).

 

По принцип моите наблюдения са че в тази игра числото 7 е най-доброто решение за всичко , другото си е чиста набутка , но традиции пък и като идеш по нагоре не се замисляш за някви си 20-30 к макар да се трупат яко :0

Link to comment
Share on other sites

E nagore moje i taka da e... az si smqtam budjeta sas sedmici napred, za da sam siguren, 4e otbora mi shte varvi nagore, a ne nadolu. Vse pak, vsqka jaba da si znae giola :)

кажи си отбора да ти го разгледам...

току що купих прекрасен защитник за 950000 :D

Link to comment
Share on other sites

ами и ти си като мене-бориш се за местата за бараж :D

по добре си купи нападател че като гледам много малко голове вкарваш ама пък и са ти вкарали доста така че и от защитник имаш нужда...абе ти си знаеш :P

Link to comment
Share on other sites

Igraq s 3ma v zashtita(ina4e puk nqma izobshto na4in kak da vkaram, a ne sam fen na 0-te)...za tova taka... puk i otborite mi v grupata ne sa slu4aini, na ediniq napadatelite mu sa izkliu4itelno/brilqntno, a sreshtu takiva i otli4nite zashtitnici ne varshat osobeno polza. Puk i v 1 ma4 napravih edna takti4eska greshka...koqto okaza vliqnie i v sledvashtite mi ma4ove. No si e verno de, v napadenie sam izkliu4itelno slab...nai-slab ot diviziqta mi, no sam v top 3 po halfova liniq sled napravenite promeni v neq. Imam nai-dobriq vratar v diviziqta mi, no shte go prodam taq sedmica (otli4nik e i shte mu iskam 650 bona), koeto ne me pritesnqva, shtoto imam oshte 3ma kato nego :-D Opravq li napadenieto shte imam shans da se borq i za mqstoto nad 4ertata za baraji...ina4e barajite mi izglejdat za momenta sigurni. Abe ne se oplakvam, na sezon akumuliram nad 2,5 miliona pe4alba (4isto)...daje tozi sezon ako imam kasmet shte izbutam nad 4,5. Vlagaiki gi v igra4i, smqtam 4e leka poleka shte stana konkurenten na drugite ot ligata... moje bi po-sledvashtiq sezon.

Link to comment
Share on other sites

The^Undertaker искаш да кажеш че формата се влияе от броя помощник треньори ??? Ти ме утрепа бе човек. Я обясни по-подробно тая далаверка че това не ми е много ясно. Иначе и аз съм на статус фермичка. Тренирам халфове нон-стоп, другото си го купувам. Тоя сезон сега засега е добре. Не е ясно как ще свърши, но засега съм доволен. Обаче ако има как да пооправя формата на играчите ще къртя мивки. Тя не че сега е много лоша ама ако има как да е вдигна още малко ще е много доволно :)

 

Аз съм в V.118. Отбора се казва Killer`s team.ID 530851 :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой, който играе 3-5-2 да ми каже какви указания дава на отделните играчи. Защото квото и да правя с тримата защитници в HT Ratings ми показва разни доста незадоволителни резултати за защита.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой, който играе 3-5-2 да ми каже какви указания дава на отделните играчи. Защото квото и да правя с тримата защитници в HT Ratings ми показва разни доста незадоволителни резултати за защита.

ами значи защитниците ти са слаби.ако искаш давай на халфовете играй защитно независимо че може да ти дават по малко звезди.така ще хвърлят повече усилия в защита.или като играеш с по силен не играй 3-5-2 а примерно 5-4-1 на контраатаки-ще имаш по голям шанс за Х и пак дай на всички халфове-играй защитно...

Link to comment
Share on other sites

ами значи защитниците ти са слаби.ако искаш давай на халфовете играй защитно независимо че може да ти дават по малко звезди.така ще хвърлят повече усилия в защита.или като играеш с по силен не играй 3-5-2 а примерно 5-4-1 на контраатаки-ще имаш по голям шанс за Х и пак дай на всички халфове-играй защитно...

 

Всичките ми защитници са отлични, на повече от това за пета дивизия здраве му кажи. Най-добрият ми халф играе защитно и тук е момента да питам дали няма да е по-добре да играе атакуващо, тъй като има прекрасно разиграване. ХТ Рейтингс му дава един и същи коефициент и на атакуваща и на защитна игра.

Link to comment
Share on other sites

Всичките ми защитници са отлични, на повече от това за пета дивизия здраве му кажи. Най-добрият ми халф играе защитно и тук е момента да питам дали няма да е по-добре да играе атакуващо, тъй като има прекрасно разиграване. ХТ Рейтингс му дава един и същи коефициент и на атакуваща и на защитна игра.

ако целта ти е победа даваш ги нападателно.ако търсиш Х-защитно ама задължително не със система 3-5-2 а друга-4-4-2 или 5-4-1

изтеглих задоволително крило на 17 години...давам го без пари ако някой се интересува-botev_ole

Link to comment
Share on other sites

Ами мойте вадят на единия фланг лошо+/+, а на центъра и другия фланг задоволително- и задоволително--. Смятам, че за 3ма защитници това си е ОК(предвид, че не са световна класа или дивайн :woot ). Иначе ако искаш защита сложи бека да ти играе защитно или го препрати като 3ти централен защитник(така ше имаш добър център, но сравнително слаби крила(в защитен план, макар че и в нападателен ще си окаже думата)).

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO , тази хватка важи главно като тренираш вратари :) щото все пак ако си 9-1 един тренер на 20 маймуни :) , на други тренировки обикновенно е 1-9 ако искаш пробвай 1-10 , знам със сигурност че ако дигнеш на вратарите ще им се пооправи формата ма теб туй не те касае. Формата главно си зависи от играча купувайте такива с висока крива на промяна на формата обикновенно като си съпортер е доста лесно да ги следиш кви звезди вадят и в ква форма се движи , ма за неплащаштите :) гледайте последните мачове .

 

И ферма по принцип се води да тренираш някой национал/и с 2-3 милиона заплата всеки в смисъл отбора да ги издържа и да се тренират на националното благо :), може би имаш предвид скилл трейдър ? да купуваш тренираш като качи ниво продаваш ?!

Link to comment
Share on other sites

абе leper с титулярите ли си играл че нещо гледам много звезди?тряа да напраим реванш щото ся и ти и аз имаме по една победа :D

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO , тази хватка важи главно като тренираш вратари :) щото все пак ако си 9-1 един тренер на 20 маймуни :) , на други тренировки обикновенно е 1-9 ако искаш пробвай 1-10 , знам със сигурност че ако дигнеш на вратарите ще им се пооправи формата ма теб туй не те касае. Формата главно си зависи от играча купувайте такива с висока крива на промяна на формата обикновенно като си съпортер е доста лесно да ги следиш кви звезди вадят и в ква форма се движи , ма за неплащаштите :) гледайте последните мачове .

 

И ферма по принцип се води да тренираш някой национал/и с 2-3 милиона заплата всеки в смисъл отбора да ги издържа и да се тренират на националното благо :), може би имаш предвид скилл трейдър ? да купуваш тренираш като качи ниво продаваш ?!

 

Баш за скил трейдър говорим :) Такива ми ти национали ала бала са много далече от мене :) Опитвам се и донякъде успявам да направя някакъв приличен план за отбор, който да върви в по-горна група. Мисля че със сегашните темпове след около 4 сезона ще съм готов с отбор за 4-та пък след това ще видим :) Другия ми въпрос е ти как си плащаш за съпортър. Аз от много време имам желание да съм съпортър ама нещо не знам как става работата с плащането. Уж четох там ама нищо не разбрах, честно казано. А иначе формата на мойте им е добра, да чукна на дърво :) В момента се средно на целия отбор титулярите им е "стабилна", което всъщност е причината да съм на първо място в групата. Макар че това ще е за малко ;) Ама си е тръпка де :)

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм си плащал за съпортер, печелил съм си го по турнири :) , а иначе с международна карта от тия кредитните ли и дебитни май ставаха имам досат познати дето си плащат с тях тоест става само намери някой приятел и готово .. иначе с банкови трансфери и тнт не си струва :(

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм си плащал за съпортер, печелил съм си го по турнири :) , а иначе с международна карта от тия кредитните ли и дебитни май ставаха имам досат познати дето си плащат с тях тоест става само намери някой приятел и готово .. иначе с банкови трансфери и тнт не си струва :(

кви са тия турнири от които си го спечелил?кога е записването за тях и от къде?всеки ли може да участва или трябва да се в определена група?

Link to comment
Share on other sites

абе leper с титулярите ли си играл че нещо гледам много звезди?тряа да напраим реванш щото ся и ти и аз имаме по една победа :D

 

Тва, което можех смених. Имам къса резервна скамейка. Тримата защитници и 2 халфове бяха титуляри.

Link to comment
Share on other sites

Тва, което можех смених. Имам къса резервна скамейка. Тримата защитници и 2 халфове бяха титуляри.

аре тая седмица реванш :D до ся и двата мача бяха на твоя стадион предлагам решаващия да е на моя :P не че има голяма значение де.аре ей ся ще те поканя.

 

как така къса резервна скамейка?нямаш ли тренита?кво тренираш?

Link to comment
Share on other sites

аре тая седмица реванш :D до ся и двата мача бяха на твоя стадион предлагам решаващия да е на моя :P не че има голяма значение де.аре ей ся ще те поканя.

 

как така къса резервна скамейка?нямаш ли тренита?кво тренираш?

 

Ами ей така. Имам титуляри и резервите са ми 1 вратар, 2 крила, 1 вътрешен халф и 1 нападател :D

Link to comment
Share on other sites

To i az nqmam osobeno dulga skameika, no predvid, 4e treniram vratari ne mi i trqbva :) AKo nqkoi iska vratar4e, prodavam (2 otli4ni - 600 i 650 K i 1 stabilen za 100 K). Ina4e gledam vie ste nqkvi super veterani s po nad 4-5 sezona v HT i veroqtno oshte ne moga da se merq s vas po kinti...ama ako se pridurjam kam momentniq mi plan drugiq sezon v kraq nqmam da imam igra4 s po-slabo ot prekrasno nivo za osnovno ka4estvo, kato mai krilata shte mi izlqzat nai-soleno, shtoto shte gi izkam s qko vtori4ni ka4estva. E moje zaradi tqh da napravq malko otstaplenie do sredata na 5tiq mi sezon, no nqma kak :)

Vashite planove za razvitie kakvi sa? Btw ako nqkoi smqta da kupuva prekrasen vratar - BG po proizhod kum kraq na toq sezon... az sam negoviq 4ovek :) Mojeshe ve4e da e izko4il napred, ama mi se nasabraha po edno vreme 6 vratarq i gi 4istih koi kak doide, ta toq pozagubi malko trenirovki...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...